חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברים חולון והמדריך שיסביר לכם מה לא לעשות 

תוכן עניינים
מצברים חולון

אם ״החלטתם״ להיתקע עם הרכב, מבחינת מצברים חולון היא מקום מצוין לעשות זאת! לא שאנחנו מאחלים לכם או ממליצים, אבל אם כבר נתקעים עם הרכב, יש מקומות גרועים יותר לכך. מייד נסביר למה, נביא מדריך קצר ל"איך לא לטפל במצבר", נסביר מה עוד חשוב לדעת על מצברים ובכלל, נמחיש לכם, שמצברים הם תחום רחב ומעניין יותר מכפי שזה נשמע. אז בואו נצא לדרך:

מצברים בחולון – מה טוב? (אם כבר זקוקים למצבר)

למי שלא מכיר את חולון, יש בה כמה דברים טובים, לפחות לבעלי רכבים ומצברים:

 • שכנים טובים – ראשית, בנושא מצברים חולון מציעה את שחר כהן מצברים. כלומר, מומחים לנושא המצברים, שהם גם "שכנים" קרובים מבחינתכם. וכמו שאומר הפתגם, טוב שכן קרוב (עם מצבר!) מאח רחוק. בלי מצבר.
 • שירותי מכירת והתקנת מצברים – כאשר מדובר על רכב פרטי ממוצע ועל בעל רכב ממוצע, אין הרבה חלקים שבעל הרכב יהיה מעורב ישירות בביצוע החלפת מצברים. מצבר הוא אחד מיוצאי הדופן מבחינה זו. בדומה לנורה שרופה שקל להחליף לבד או אולי מגבים שהתייבשו ויש להחליף.
 • מצבר שמגיע אליכם – בשחר כהן מצברים, אנו מציעים גם מצברים עד הבית – שירות חילוץ אשר מגיע אליכם, 24 שעות ביממה.
 • יועצים מומחים – אם הצורך הוא השגת מצברים חולון לא מסובכת יותר מדי. אבל איזה מצבר בדיוק לרכוש וממי, זו כבר שאלה אחרת. גם ייעוץ איכותי חשוב לקחת ממקצוענים וגם את זה תמצאו אצלנו.

 

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצבר בחולון ואיך לא לטפל בו – המדריך הקצר

המדריך הממוצע (למה שזה לא יהיה) מסביר לכם איך לעשות דבר מה. אז הנה מדריך מעניין יותר – מה לא לעשות! איך לא לטפל במצבר הרכב שלכם:

 • לא לבשל אותו! – אם אתם מתעניינים בתחזוקת מצברים חולון קצת מאתגרת מבחינת הצורך לתפקד במזג אוויר ישראלי אופייני, ממוצע למדי. לא מדובר על החורפים המושלגים של רמת הגולן, לא החום של בקעת הירדן, לא הלחות של יער טרופי ולא.. הבנתם את הרעיון. אבל בקיץ זה עדיין אומר, שהמצבר ייחשף למזג אוויר חם למדי ולעתים גם לח. חום זה, בשילוב החום של אזור המנוע (בו נמצא המצבר לרוב) עשויים להזיק לו לאורך זמן. באופן ספציפי, עשויים להתאדות מים מהמצבר. אז איך לא לטפל? לא להשאיר את המצבר במזג אוויר חם ללא התחשבות. איך כן? להשתדל לספק לו סביבה קרירה יותר, במידת האפשר. אם זה למקם את הרכב באזור מוצל, להיעזר בכיסוי לרכב או להימנע מנהיגה בשעות החמות ביותר.
 • לא להתעלם מנורות אדומות – ובכלל מנורות וסימני אזהרה למיניהם. שימו לב להתנעה לא קלה, לנורית מצבר שנדלקת בלוח המחוונים, לאורות מהבהבים וכדומה. אלה עשויים להיות סימנים, לכך שמשהו לא בסדר עם המצבר. כמובן, אם לא בטוחים, מומלץ לדבר עם מומחים.
 • לא להזניח קורוזיה – אם אתם רואים מעין אבקה לבנה סביב מגעי המצבר, חשוב לטפל בכך. מדובר בקורוזיה והיא כשלעצמה לא מהווה סיבה לדאגה – זו לא ממש תקלה. העיקר, הוא להסיר אותה באמצעות מים חמים ומברשת. ניתן בהחלט לעשות זאת לבד, בעצמכם.
 • לא לייבש את המצבר! – אם המצבר שלכם הוא מצבר שבו יש מים וגישה למים (לא בכולם יש), זה אומר שהמצבר עשוי גם להתייבש מדי פעם. אל תתעלמו מכך, מאחר שהמים חיוניים לתפקודו התקין. אם חסרים מים, יש להשלים את החסר בעזרת מים מזוקקים (בלבד).

האופן שבו המצבר פועל מבחינה חשמלית והמונחים שקשורים לכך, עשויים להישמע מעט מבלבלים למי שלא מתמצא בתחום. למעשה, ניתן להסביר זאת בפשטות, על ידי חלוקה למצבים הבאים:

מצב הרכבהעומס על המצברהערות
כבוינמוך וקבועלאחר רכישת מצבר חולון מציעה סביבה נוחה ואופיינית, שבה המצבר יספק זרם, בהתאם לערך "אמפר שעה" שלו.
בהתנעהגבוה, אך לזמן קצר"זרם ההתנעה", שנמדד באמפר
בנסיעהאין עומס. האלטרנטור מספק חשמל לטעינת המצבר ולרכבמבחינת מצברים חולון היא עיר שבה רבים נוסעים נסיעות קצרות ומעטות. זה לא אידיאלי מבחינת טעינה.

 

מצברים לרכב בחולון – מה עוד חשוב לדעת?

אז הבנו כמה טוב להיות חולוניים, או בעצם, לגור בכל מקום במרכז, עם שירות טוב למצברים. הבנו איך לא לטפל במצבר ואיך כן. אלה עוד כמה דברים שכדאי שתדעו:

 • כמה זמן מצבר יחזיק מעמד? – ככלל אצבע, תוכל להניח שמצבר חדש יחזיק מעמד למשך שנתיים עד שלוש. לעתים, הוא יעבוד למשך ארבע שנים אפילו.
 • מה משפיע על מצב המצבר? – לעתים יש צרכני חשמל רבים ודרישות צריכה גבוהות מהרגיל, אשר מעמיסים במיוחד על המצבר. אלה נסיבות אשר עשויות להביא לריקון מצבר מהיר. בהתאם לנסיבות, זה עשוי להיות למשל בגלל אורות בחורף, שימוש רב במזגן לקירור בקיץ או לחימום בחורף.
 • ומה לגבי השארת הרכב לא פועל? שאלה נפוצה, היא כיצד לטפל ברכב, כאשר אתם משאירים אותו במשך זמן רב ללא שימוש? במצב כזה, המצבר יתרוקן בהדרגה. הפעולות המומלצות, הן ניתוק כבל המינוס של המצבר או הפעלת הרכב מדי פעם (ללא נסיעה) לחצי שעה.
 • כיצד בוחרים? – טכנולוגית המצבר, הספקו, היצרן ועוד – יש גורמים רבים לקחת בחשבון בבחירת מצבר. מומלץ להתייעץ בנושא זה עם מומחים, אשר יסייעו לכם להתאים מצבר עבורכם אישית.

 

מצברים בחולון – סיכום והמלצה מעשית

אם תלכו אחרי המדריך שהצגנו, איך לא לטפל במצבר, תזדקקו להרבה פחות מצברים בחולון ובכלל. אך לא הכל תלוי בכם וכל מצבר בסופו של דבר מסיים את חייו. לכן, כדאי להחזיק בהישג יד, את פרטי הקשר של שחר כהן מצברים. אנו מספקים שירות מצברים רחובות, באר יעקב, ראשון לציון ועוד.

 

מצברים בחולון – שאלות ותשובות נפוצות

מצברים חולון

בבחירת מצבר חולון וכאמור שחר כהן מצברים, מציעים לכם מבחר רחב של סוגי מצברים. אך מדובר לא רק על התאמה לסוגי רכבים פרטיים שונים. מצברים זמינים גם עבור מגוון רחב של כלי רכב אחרים. תזדקקו להם גם אם אתם למשל נהגי משאיות מקצועיים, משתמשי קלנועיות, עסקים בעלי רכבים תפעוליים או מכונות שטיפת רצפות, חובבי סירות ואופנועי ים. מי שמשתמשים בקרוואנים, לטיול או אפילו למגורים, זקוקים גם כן למצברים. בחלק מהמקרים, אלא יהיו מצברים שונים למדי לעומת מצברים בחולון שרואים ברכב פרטי. למשל הסוג שמכונה מצברי פריקה עמוקה. מחירם ישתנה לפי הסוג וגם הנחיות התחזוקה עשויות להיות שונות ממה שמוכר לכם.
כבלי התנעה לרכב, תוכלו להשיג בקלות בחולון ובמרכז בכלל. כבלים אלה חשובים מאוד ומשתלמים להפליא. היחס בין עלותם הנמוכה לתועלת הפוטנציאלית שלהם, יוצא מהכלל! קונים אותם פעם אחת, שמים בתא המטען וזהו! יש גם מוצר עזר למצבים כאלה שמכונה בוסטר התנעה לרכב, אבל הוא עולה הרבה יותר מכבלי התנעה. רכשתם מצבר לרכב בחולון? אז כדאי מאוד להוסיף לזה גם כבלי התנעה. הם חזקים ועמידים לאורך שנים ואין סיבה שתצטרכו להחליף אותם. במוקדם או במאוחר, בטוח שהם יחלצו אתכם וגם נהגים אחרים שתסייעו להם, במצבים של רכב שלא מניע. כמובן, כדאי בכל מקרה שיהיה עליכם מספר טלפון של שרות מצברים שמגיע עד אליכם.
אם הרכב לא מניע בבוקר, זה כנראה לא בגלל מזג האוויר החולוני. סביר שגם לא בגלל המצבר, אם כי הוא עשוי להיות קשור לכך. למה הכוונה? מה עשוי להיות הגורם, למצב מתסכל זה? לרוב, הסיבה פשוטה למדי: לא מעט מצברים לרכב בחולון מתרוקנים במהלך הלילה, בגלל אורות רכב שנשכחו דלוקים. עשויים להיות עוד מצבים כאלה, של צריכת חשמל נסתרת במהלך שעות אלה. רכב פרטי ממוצע לא מיועד לתפקד כך. צרכני החשמל של הרכב יכולים להמשיך לפעול לאחר כיבוי מנוע, אך רק לזמן קצר יחסית. אם בנוסף לכך, המצבר לא היה טעון מספיק כשהחנתם את הרכב בערב הקודם, המצב אפילו יחמיר.
שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: