חייגו עכשיו:
072-3952626

מצבר סטארט אפ

תוכן עניינים
מצברי סטארט-אפ

מצבר סטארט אפ הוא מוצר מעולה וייחודיי אשר מיוצר בטכנולוגיות חדשניות. המפעל שהוא אחד המובילים בעולם בתחום, הוסיף לפעילות שלו גם את ייצור מצבר זה לאור הדרישה למצברים בטיב מעולה אשר עלות הרכישה שלהם היא זולה יותר. 

סוגים של מצבר סטארט אפ

המפעל מייצר סוג מצברים זה בכמה רמות של אמפרים, מצבר סטארט אפ 60 אמפר, 74 אמפר או 100 אמפר. ככל שכמות האמפר היא רבה יותר, כך המוצר מותאם לרכב בעל נפח מנוע גדול יותר ולכן גם עלותו גבוהה יותר. מצברים אלו מיוצרים על ידי מפעל ורטה תחת שם אחר, אך הם מכילים את כל המרכיבים האיכותיים של המצבר. ההבדל היחיד נוגע לתקופת האחריות בגינו היא 12 חודשים לעומת מצברי ורטה שעליהם מעניקים 24 חודשי אחריות.

ייחוד מצבר סטארט אפ 

מצברי סטארט אפ הם בין דגמי המצברים המובילים במכירות לאור טיבם מהעולה ומחירם שהוא זול באופן יחסי ולכן עבור לקוחות רבים זהו מצבר לרכב מחיר מומלץ שמשלב איכות. מצברים אלו מותאמים לדגמי הרכב המובילים כמו הונדה, מזדה, יונדאי ורכבים רבים נוספים אשר אפשר לראות כמויות מהם בכבישי ישראל.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

למה דווקא מצברי סטארט אפ?

כאשר נתקעים עם הרכב ליד הבית או בכל מקום אחר ולא יכולים להמשיך בשגרת היום, הצעד הנבון ביותר יהיה לשוחח איתנו ולהזמין איש שירות שלנו שיגיע למקום בו אתם ממוקמים, יביא איתו מצברי סטארט אפ בגדלים המתאים לדגם הרכב שלכם. הטכנאי עושה כל שניתן כדי להגיע במהירות למקום כדי לבדוק מהו מצב הרכיבים הנוספים כמו אלטרנטור וסטרטר, לאחר מכן יבחן גם את המצבר ויגיע למסקנה מה התקלה. אם מדובר באלטרנטור או סטרטר איש המקצוע יתקן זאת במקום ואם מדובר במצבר ששבק, בעל המקצוע ישלוף אותו ממקומו ויתקין במקומו מצברים לכל סוגי הרכב.

פעולת הוצאת המצבר הישן וחיבור החדש היא פעולה מהירה מאד. לאחר ההתקנה הטכנאי מתניע את הרכב, רואה שהכול כשורה והנהג יכול לצאת לדרכו. בעבר נהגים היו מגיעים למוסכים כדי להחליף או גוררים לשם את הרכב, הפעולות הללו עלו להם כסף וגם גזלו זמן רב. מכיוון שמדובר בפעולה פשוטה יחסית, אפשר לבצע אותה בכל מקום וגם בשטח ללא צורך בהגעה למוסך. קיימים דגמים ספציפיים של רכבים שבהם עבודת ההתקנה היא מעט ארוכה יותר כיוון שצריך לפרק דשבורד כדי להתקין כיאות מצבר חדש. מדובר ברכבים ישנים יחסית שכמותם בישראל היא די קטנה.

היתרון בשימוש של מצברי סטארט אפ הוא העובדה שבמחיר הזול יחסית. אם נוסיף לכך כי אין צורך לגרור את הרכב למוסך, דבר שכרוך בעלויות נוספות ואיש השירות המיומן מגיע לכל נקודה ברדיוס אזורי השרות שלנו. התקנת המצבר אורכת פרק זמן קצר מאד ולאחר התשלום הנהג ממשיך לדרכו.

לבחור בראש שקט

מדובר במצבר איכותי, מיצרן בולט במיוחד. אם אתם עדיין עדיין מתלבטים במה לבחור, תוכלו לקרוא לגבי מצבר סטארט אפ ביקורת במקורות שונים באינטרנט. קחו בחשבון גם שאנו עובדים עימם באופן שוטף, שהרי אמינות המצברים שאנו מתקינים, משליכה על אמינותנו כחברה. מובן מאליו, שלא היינו בוחרים במצבר מאיכות ירודה. לכן, נקודה זו כשלעצמה, היא המלצה אמינה מאוד על איכות המצברים האלה.

עוד על החברה

אם אתם מחפשים על מצבר סטארט אפ חוות דעת נוספת, אולי אפילו טוב מכך, להתעמק לגבי השאלה מהיכן הם מגיעים. מעבר למה שציינו קודם, מעניין לדעת שעולם ייצור המצברים זהו תחום תעשייתי וותיק, עם היסטוריה ארוכה. אם נבדוק זאת בהקשר למצבר, נוכל לראות אפילו טוב יותר, את המקור האיכותי שממנו הם מגיעים. זהו למעשה אחד המותגים המוכרים והמוערכים בחברת clarios. אגב, חברה זו נקראה בעבר Johnson Controls. כיום clarios מייצרת גם את מצברים אחרים.

כל הדרוש מבחינת מצברי סטארט אפ

מצבר זה מספק למעשה את כל הדרוש (בדרך כלל) לרכב שלכם. למשל מצבר סטארט אפ 60 אמפר שהוא בסיסי למדי, שמתאים לרוב הרכבים הפשוטים. הוא לא ברמת האמפר הנמוכה ביותר שיש למצברים. כמו כן, ברכישת מצבר סטארט אפ מחיר אטרקטיבי זהו יתרון נוסף וגם איכותו הטובה, כך שדגם ה-60 אמפר הוא בסך הכל בחירה טובה. מבחינת ההתאמה המיטבית בין המצבר לרכבכם, זו היא בהחלט נקודה שכדאי להשאיר למומחים. יש מצברים שיעבדו ברכב שלכם, אך לא יספקו תוצאות מיטביות, לאורך זמן. כאמור, במסגרת המותג סטרטאפ, יש לכך מענה מלא. שלבו מותג זה עם מקור מקצועי כפי שאנו מציעים ותזכו לראש שקט מבחינת מצברים לרכב.

מצברי סטארט אפ- לבחור במתאים ביותר

תהליך הבחירה, למעשה חשוב יותר לבחור במצבר מתאים לכם ביותר, מאשר ב"טוב ביותר". אלא אם אתם מתכוונים לטוב ביותר, מההיבט של התאמה עבורכם. מיותר לבחור במצבר שהוא עוצמתי, הרבה מעל הדרוש לרכב שלכם. בצורה דומה, אפשר אבל אין צורך, ללכת דווקא על מותגים ידועים יותר. כאמור, איכות מצברי סטארט אפ לא נופלת מאחרים, כך שאין טעם לשלם יותר מדי או לשים ברכב מסוים מצבר עם תכונות אשר לא ממש יקבלו בו ביטוי או מוצר בטכנולוגיה מתקדמת מיוחדת, שאין לכם בה ממש צורך. רכבים שונים, נדרשים לעמוד בהיקפי ודפוסי נהיגה שונים, בתנאי מזג אוויר שונים ועוד. אך מצברים איכותיים כמו מצברי סטרטאפ בנויים להתמודד היטב עם טווח תנאים כזה. כמובן, הדגמים שנמכרים בארץ, גם מותאמים היטב לתנאי מזג האוויר המקומיים.

מוצר פשוט, אך מרכזי

לקראת סיום, נזכיר כי המצבר הוא מוצר יחסית פשוט, לעומת רכיבים אחרים שיש ברכב. עם זאת, יש לו חלק חיוני ולמעשה קריטי בתפעול הרכב. המצבר חיוני להנעת הרכב. כמו כן, לאחר ההתנעה, הוא עובר למצב טעינה (באמצעות האלטרנטור). למעשה, המצבר נוטל חלק בפעילות הרכב כל הזמן. גם כשהרכב כבוי וחונה, המצבר עדיין עובד! הוא מספק חשמל למערכות שונות, כגון מנגנון פתיחת הרכב באמצעות שלט ומנגנון האזעקה. מצבר לרכב, גם אם הוא תקין ואיכותי, אף דורש החלפה בכל 3-4 שנים וזו תדירות גבוהה יחסית. כך שניתן לסכם, שהמצבר הוא רכיב צנוע ובו זמנית חשוב ביותר. לכן, ברורה חשיבות רכישת מוצר מתאים והתקנתו בידי מקצוענים, אשר מתמחים ומנוסים בכך.

מעטפת מצברי סטארט אפ

אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו רק מצברי סטארט אפ חדש ולא תקבלו אחד משומש או כזה שנעשו בו פעולות להשבחתו. במצבר חדש אין סימני של נזילות, קורוזיה, מעטפת ללא סדקים והוא בעל מסדר סדרתי אשר מציין מהו תאריך הייצור שלו אשר מוטבע עליו. 

אם המצבר שלכם נמצא בסוף תקופת האחריות שלו והרכב אינו מניע, קיימת סבירות גבוהה שהמצבר שבק חיים. דברו אתנו ונשלח אליכם מצבר עד הבית.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם:
מותגי מצברים
מצברי ורטה

כאשר מדובר על מצברים, קימיים סוגים שונים לפי סוגים שונים של רכים וכלי תחבורה שונים. לרוב, קיים ייבוא

להמשך קריאה »
מצברי בוש
מותגי מצברים
מצברי בוש

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר רכבים פרטיים שנמצאים על הכבישים בארץ, וכל שנה שעוברת נראה כי עניין

להמשך קריאה »