מצבר סטארט אפ

תוכן עניינים
מצברי סטארט-אפ

מצבר סטארט אפ הוא מצבר בטיב מעולה אשר מיוצר על ידי מפעל ורטה. מדובר במצברים ייחודיים אשר מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות. המפעל שהוא אחד המובילים בעולם בתחום המצברים, הוסיף לפעילות שלו גם את ייצור מצבר זה לאור הדרישה למצברים בטיב מעולה אשר עלות הרכישה שלהם היא זולה יותר. 

סוגי מצברי הסטארט אפ

המפעל מייצר סוג זה של מצברים בכמה רמות של אמפרים, מצבר סטארט אפ 60 אמפר, של 74 אמפר או של 100 אמפר. ככל שכמות האמפר היא רבה יותר, כך המצבר מותאם לרכב בעל נפח מנוע גדול יותר ולכן גם עלותו גבוהה יותר.

מצברי סטארט אפ מיוצרים על ידי מפעל ורטה תחת שם אחר, אך הם מכילים את כל המרכיבים האיכותיים של המצבר. ההבדל היחיד הוא שתקופת האחריות בגינו היא 12 חודשים לעומת המצבר של ורטה אשר עליו מעניקים 24 חודשי אחריות.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

ייחודו של מצבר סטארט אפ 

מצבר סטארט אפ הוא בין דגמי המצברים המובילים במכירות לאור טיבו מהעולה ומחירו שהוא זול באופן יחסי ולכן עבור לקוחות רבים זהו המצבר המומלץ ביותר אשר משלב איכות ומחיר הוגן. המצברים הללו מותאמים לדגמי הרכב המובילים כמו הונדה, מזדה, יונדאי ורכבים רבים נוספים אשר אפשר לראות כמויות מהם בכבישי ישראל.

למה דווקא מצבר סטארט אפ?

כאשר נתקעים עם הרכב ליד הבית או בכל מקום אחר ולא יכולים להמשיך בשגרת היום, הצעד הנבון ביותר הוא לשוחח אתנו ולהזמין איש שירות שלנו אשר יגיע למקום בו אתם ממוקמים, יביא אתו מצבר סטארט אפ בגודל אשר מתאים לדגם הרכב שלכם. הטכנאי עושה כל שניתן כדי להגיע במהירות למקום כדי לבדוק את מצבם של רכיבים נוספים כמו אלטרנטור וסטרטר, לאחר מכן הוא יבחן גם את המצבר ויגיע למסקנה מה התקלה. אם מדובר באלטרנטור או סטרטר הוא יתקן זאת במקום ואם מדובר במצבר אשר סיים את פעילותו, הוא ישלוף אותו ממקומו ויתקין במקומו מצבר סטארט אפ חדש.

פעולת הוצאת המצבר הישן וחיבור המצבר החדש היא פעולה מהירה מאד. לאחר ההתקנה הטכנאי מתניע את הרכב, רואה שהכול כשורה והנהג יכול לצאת לדרכו. בעבר נהגים היו מגיעים למוסכים כדי להחליף מצבר או גוררים לשם את הרכב, הפעולות הללו עלו להם כסף וגם גזלו זמן רב. מכיוון שמדובר בפעולה פשוטה יחסית, אפשר לבצע אותה בכל מקום וגם בשטח ללא צורך בהגעה למוסך. קיימים דגמים ספציפיים של רכבים שבהם עבודת ההתקנה היא מעט ארוכה יותר כיוון שצריך לפרק את הדשבורד כדי להתקין כיאות את המצבר. מדובר ברכבים ישנים יחסית אשר כמותם בישראל היא די קטנה.

היתרון במצבר זה היא העובדה שהוא זול יחסית. אם נוסיף לכך את העובדה שאין צורך לגרור את הרכב למוסך, דבר אשר כרוך בעלויות נוספות ואיש השירות המיומן מגיע לכל נקודה ברדיוס אזורי השרות שלנו. ההתקנה של המצבר אורכת פרק זמן קצר מאד ולאחר התשלום הנהג ממשיך לדרכו.

המעטפת של המצבר

אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו רק מצבר חדש ולא תקבלו מצבר משומש או מצבר שנעשו בו פעולות להשבחתו. במצבר חדש אין סימני של נזילות, קורוזיה, מעטפת ללא סדקים ומצבר בעל מסדר סדרתי אשר מציין את תאריך הייצור שלו אשר מוטבע עליו. 

אם המצבר שלכם נמצא בסוף תקופת האחריות שלו והרכב אינו מניע, קיימת סבירות גבוהה שהמצבר שבק חיים. דברו אתנו ונשלח אליכם מצבר עד הבית.

שתף את הפוסט
יעניין אותך גם:
מצברי AGM
סוגי מצברים
מצברי AGM

בשנים האחרונות החלו לייצר מצברים מסוג AGM . מדובר במצברים חדשניים בעלי מסוגלות שונה מהמצברים המוכרים לנו. איכותם

להמשך קריאה »