חייגו עכשיו:
072-3952626

מצבר במודיעין

תוכן עניינים
ממדיו של מצבר לרכב תפעולי

כשהרכב לא מניע על הבוקר וכמובן ממהרים לעבודה, או כשהרכב נתקע במהלך יום העבודה בחניון ביום חם בעיר מודיעין, הנהג עומד חסר אונים ומחפש דרך מהירה כדי לפתור את הבעיה במהירות ולצאת לדרך. לשם כך הוא צריך מצבר במודיעין שיעזור לו להתניע מחדש.

מצבר במודיעין: שירות אישי לבעל הרכב

בעבר, כאשר האוטו לא היה מניע, בעל הרכב היה מחויב להזמין גרר אשר יסיע את רכב למוסך. בתוך המוסך בוצעה בדיקה מקיפה ואם הסתבר שהמצבר התרוקן, הותקן מצבר חדש והלקוח יצא מהמוסך לדרכו. כיום, כדי לקצר את לוחות הזמנים, לייעל עבודה ולוותר על הצורך בהזמנת גרר ובהגעה למוסך, עובד כעת האיש המקצועי בתחום מצבר במודיעין בשיטה חדשה ומאוד יעילה. לקוח שהמצבר שלו כנראה שבק חיים הזקוק לעזרתו מתקשר ומפרט את המיקום שלו- בין אם מדובר במקום הקרוב לבית במודיעין, בחניון ספציפי באזור התעשייה או על הכביש הראשי במודיעין בין ישפרו סנטר לתחנת הרכבת וכדומה.

לפני שאתם שואלים איזה מצבר מתאים לכרב שלי, תדעו כי טכנאי מיומן העוסק ביום יום בתחום המצברים מסוגל לבדוק כל מצבר באופן מעמיק ומהיר ולהגיע למסקנה חד משמעית אם חוסר היכולת להניע את הרכב נובע מתקלה כלשהי או מהעובדה שהמצבר התרוקן ואין ברירה אלא להתקין מצבר חדש. לכן, בשיחה עם הטכנאי, הלקוח מפרט את סוג הרכב הקיים ברשותו, איזה דגם, מהו נפח המנוע וכדומה. כל נהג שצריך מצבר במודיעין צריך לדעת שפרטי סוג הרכב הם אקוטיים כדי שהטכנאי יביא עמו את המצברים המתאים לרכב הספציפי בלבד. הסיבה לכך היא שכל מצבר שאינו תואם את דגם הרכב לא יוכל לעבוד כראוי ולכן מלכתחילה לא יחובר. לאחר ההבחנה הראשונית, הטכנאי יביא עמו מצברים תואמים על פי הצורך בעלי 60, 80 או 95 אמפר.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצבר לרכב במודיעין: סיבות לשחיקת המצבר

הטכנאי המנוסה עושה כל שניתן כדי להגיע במהירות ללקוח במודיעין. כאשר הוא מגיע ללקוח, הטכנאי בודק את המצבר הנוכחי ואם גילו הוא בין שלוש לארבע שנים, קיימת סבירות גבוהה שהמצבר שבק חיים ויש להתקין ברכב מצבר חדש. יכולות להיות לכך מספר סיבות, אך העיקרית שבהן היא משך הנסיעות של הנהג במכונית. כך למשל, בעל רכב שנוסע בעיקר נסיעות קצרות בתוך העיר, עלול לבצע החלפת מצברים מוקדם מהצפוי לאור העובדה שאינו נוסע כלל מחוץ לעיר. הסיבה לכך היא שנסיעות ארוכות בדרך כלל תורמות רבות להטענה אוטומטית של המצבר, לעומת נסיעות קצרות יחסית.

כאשר רוכשים מצבר לרכב במודיעין, המלצת הטכנאים היא לרכוש מצבר במודיעין שניהול האנרגיה החשמלית של המכונית באמצעותו תואם את האקלים הישראלי, לדוגמת מצברי ורטה, ולכן המצבר יבצע תפקוד מלא לאורך כמה שנים. מבין כל החברות הייצרניות, קיימות מספר חברות מובילות העוסקות בייצור מצברים, כאשר מומלץ לרכוש מצבר של חברה מוכרת ואמינה המעניקה אחריות של שנה, שנה וחצי או שנתיים על המצבר.

מצברים במודיעין: עלות

הטכנאי המגיע למודיעין, מתקין מצבר במודיעין ומוודא כי הוא פועל כיאות גובה בין 1000-400 שקלים בהתאם לסוג המצבר, טיבו ומשך האחריות של היצרן. זאת כאשר מדובר ברכב פרטי. אם זאת, עלותם של מצברים במודיעין המתאימים למשאיות הם הרבה יותר יקרים וגם במקרים הללו יש לוודא מהו דגם המשאית כדי להגיע עם המצבר המתאים.

היתרונות בשירות מצבר עד הבית

ברוב המקרים הטכנאי מגיע תוך פרק זמן מאד קצר למיקומו של הרכב ומרגע הגעתו עד סיום התקנת המצבר חולפות בדרך כלל כחמש עשרה דקות. זו הסיבה שאין צורך לשלם עבור עלויות נלוות כמו הגרר והמוסך כשיש טכנאי המגיע עד הבית ומבצע את הנדרש במהירות וביעילות. טכנאי של מצבר במודיעין הוא אדם אמין ובעל ידע רב, אין לו כל סיבה לומר ללקוח שהמצבר התרוקן לחלוטין ולהחליף מצבר כשהמציאות הוא שונה. אם קיימת תקלה אחרת להערכתו, הוא בודק את הנתונים בוחן עובדות ומציע לגרור את הרכב למוסך.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: