מצברים ברחובות

החלפת מצברים ברחובות

תקוע עם הרכב ברחובות? לא יודע מה לעשות? מאחר בטירוף לפגישה או לאסוף את הילדים מהמסגרות?

הלך המצבר?

הרי אף אחד לא מספר לנו שאנחנו הולכים להיתקע עם הרכב וזה תמיד קורה בזמן הכי לא צפוי והכי לא מתאים. הזמן שלנו יקר וקצר, לעתים קרובות אנחנו ממהרים למקום מסוים ואין לנו רגע לבזבז.

אנחנו מבינים את זה ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! חברת שחר כהן מצברים – מומחים בתחום אחזקת הרכב כבר למעלה מ-20 שנה ומספקים שירות חילוץ עם מגוון מצברים ברחובות לקהל לקוחותינו עם מצברים אמינים, איכותיים וחזקים.

שמנו לעצמנו למטרה לספק שירות מהיר, זמין ואמין לקהל לקוחותינו כאשר אנו מגיעים בדיוק למקום שבו נתקעתם תוך זמן קצר, מתקינים את המצבר ברחובות והסביבה, וגם מספקים לכם אחריות מלאה עליו ללא עלות נוספת.

מצברים ברחובות – כשאתה נתקע בלי מצבר ברחובות, יש לך על מי לסמוך!

החלפת מצברים ברחובות

אנו מספקים לקהל לקוחותינו את המצברים המובילים ביותר של המותגים המוכרים: שנפ, ורטה, בוש וסטארט. המצברים מתחלקים לשלוש תקופות אחריות של 12, 18 או 24 חודשים. נדע להתאים לכם בדיוק את סוג המצבר המתאים לרכב שלכם.

החלפת מצבר ברחובות.

זה ממש לא משנה מתי ואיפה נתקעתם, אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים ומקפידים על שירות מקצועי ושקוף אל מול הלקוח. אז אם נתקעתם עם הרכב, כל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון 050-69-69-767 ואנחנו כבר בדרך אליכם להחלפת מצברים ברחובות ותוך זמן קצר תוכלו להמשיך בנסיעה בלי בעיה ובלי עיכובים נוספים.

אולי יעניין אותך גם:

איך יודעים שהמצבר חלש

התאמת מצבר לרכב

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

כל כמה זמן הרכב זקוק להחלפת מצבר?

כל כמה זמן הרכב זקוק להחלפת מצבר?

כל רכב ולא משנה מאיזה סוג זקוק למצבר כדי שכל המערכות החשמליות בו יוכלו לפעול. מערכת השמע, המזגן, מערכת ההתנעה – כל

מצברי שנפ

מצברי שנפ

עבור כולנו, הרכב הפך להיות אמצעי הכרחי לצרכי התניידות ממקום למקום. למרות שקיימים פתרונות אחרים לצרכי נסיעה כמו תחבורה ציבורית, שלעיתים היא