מצברים ברחובות

החלפת מצברים ברחובות

תקוע עם הרכב ברחובות? לא יודע מה לעשות? מאחר בטירוף לפגישה או לאסוף את הילדים מהמסגרות?

הלך המצבר?

הרי אף אחד לא מספר לנו שאנחנו הולכים להיתקע עם הרכב וזה תמיד קורה בזמן הכי לא צפוי והכי לא מתאים. הזמן שלנו יקר וקצר, לעתים קרובות אנחנו ממהרים למקום מסוים ואין לנו רגע לבזבז.

אנחנו מבינים את זה ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן! חברת שחר כהן מצברים – מומחים בתחום אחזקת הרכב כבר למעלה מ-20 שנה ומספקים שירות חילוץ עם מגוון מצברים ברחובות והסביבה לקהל לקוחותינו עם מצברים אמינים, איכותיים וחזקים.

שמנו לעצמנו למטרה לספק שירות מהיר, זמין ואמין לקהל לקוחותינו כאשר אנו מגיעים בדיוק למקום שבו נתקעתם תוך זמן קצר, מתקינים את המצבר ברחובות והסביבה, וגם מספקים לכם אחריות מלאה עליו ללא עלות נוספת.

מצברים ברחובות והסביבה- כשאתה נתקע בלי מצבר ברחובות, יש לך על מי לסמוך!

החלפת מצברים ברחובות

אנו מספקים לקהל לקוחותינו את המצברים המובילים ביותר של המותגים המוכרים: שנפ, ורטה, בוש וסטארט. המצברים מתחלקים לשלוש תקופות אחריות של 12, 18 או 24 חודשים. נדע להתאים לכם בדיוק את סוג המצבר המתאים לרכב שלכם.

החלפת מצבר ברחובות

זה ממש לא משנה מתי ואיפה נתקעתם, אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים ומקפידים על שירות מקצועי ושקוף אל מול הלקוח. אז אם נתקעתם עם הרכב, כל מה שנשאר לכם לעשות זה פשוט לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון 050-69-69-767 ואנחנו כבר בדרך אליכם להחלפת מצברים ברחובות והסביבה ותוך זמן קצר תוכלו להמשיך בנסיעה בלי בעיה ובלי עיכובים נוספים.

 

אנו גם פועלים בתחום החלפת מצברים בבאר יעקב וכן מספקים מצברים ביבנה והסביבה

 

אולי יעניין אותך גם:

איך יודעים שהמצבר חלש?

התאמת מצבר לרכב

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים