חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברים במבצע – כל מה שחשוב לדעת

תוכן עניינים
מצבר לרכב עד הבית

רבים מאתנו מכירים את התופעה שנכנסים בבוקר לרכב אך לא מצליחים להתניע את המנוע. מנסים שוב ושוב, נעזרים בכבלים אך במקרים רבים לא מצליחים להתניע. אם המצבר מותקן ברכב פרק זמן של שנתיים ומעלה קיימת סבירות גבוהה שהוא התרוקן ולכן אין ברירה אלא לרכוש ולהתקין מצבר חדש. מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מצבר לרכב? היכן אפשר למצוא מצברים במבצע? ואיך לשמור על חיי המצבר? הכל במאמר הבא.

בחירת המצבר המתאים למכונית

בתחום המצברים קיימים כמה גדלים של מצברים, בעלי הספק שונה והתאמה לנפח המנוע של הרכבים השונים. המצברים הקטנים מתאימים לאופנועי ים, קטנועים וכדומה בעוד שהגדולים יותר לרכבים בנפחים קטנים, רכבים משפחתיים וג'יפים. אנשי המקצוע המנוסים יודעים להמליץ על רמות ההספק הנכונות לכל דגם של אוטו וכן לתת לכם מצברים במבצע. יש חשיבות רבה לרכישת מצבר התואם את גודל המנוע ברכב. רכישת מצבר גדול או קטן מדי לא יעניקו את האפקט הנכון ולכן מנוע הרכב לא יפעל כיאות. בסופו של דבר ייגרם עקב כך הפסד כספי לבעל הרכב כיוון שהוא יצטרך לרכוש מצבר תואם, דבר שיעלה לו בסכום כספי נוסף.

 

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצברים במבצע

 

רכישת והתקנת מצברים במבצע

בכל מקרה בו יש צורך לרכוש מצבר חדש, בין אם מדובר על מצבר במבצע ובין אם לא,  מומלץ לבצע זאת דרך חשמלאי רכב מוסמך ומנוסה שיודע איזה מצבר הוא המתאים ביותר לכל דגם ספציפי של רכב. קיימים בשוק מצברים של כמה יצרנים, חלקם מיוצרים בישראל וחלקם מיובאים מחו"ל. רוב המצברים הם איכותיים מאד ולכן הלקוח מקבל לאחר ההתקנה תעודת אחריות לכמה שנים בהתאם להחלטתו של היצרן או היבואן לכל אחד מהדגמים. אצלנו בשחר כהן מצברים תוכלו לרכוש מצברים במבצע מבין מבחר רחב של מותגים מובילים כמו שנפ, מצברי ורטה, בוש, סטארט ועוד. בעזרת השירות שלנו להיות בטוחים שההתאמה של המצבר לסוג הרכב שלכם תהיה מושלמת וכי ההתקנה תבוצע בצורה הכי מקצועית שיש. בנוסף גם תקבלו אחריות עבור המצבר שתרכשו.

דגשים חשוביםמה חשוב לבדוקחשיבות
מפרט טכנימתח המצבר, קיבולת, זרם ההתנעה, סטנדרט אירופאי, התאמה לאקלים הישראליבמידה ורוכשים מצבר במבצע שהמפרט הטכני שלו אינו מתאים לרכב, הדבר עשוי לגרום לנזק למצבר ו/או נזק לרכב ומערכותיו
תקנה מקצועיתעל המתקין להיות חשמלאי רכב מוסמך, בעל ניסיון רב בעבודה עם מצברי רכב מסוגים שוניםהתקנה שאינה מקצועית יכולה לגרום נזק למצבר ולמערכות החשמליות של הרכב. מצברים יכולים גם להתפוצץ כאשר הם מותקנים בחובבניות
מותגישנם מותגים מובילים בעולם המצברים ואותם רצוי כי תרכשו. חלקם מחו"ל (וארטה, בוש וכו') ואחרים מיוצרים כאן בישראל (שנפ)מצברים במבצע ממותגים מובילים עוברים תהליכי ייצור ובקרת איכות ברמה גבוהה ולכן עתידים להחזיק פרק זמן של לפחות שנתיים ועד ארבע שנים בערך
מה כלול במבצעבדקו מה מוצע לכם במסגרת המבצעבדקו האם מחיר המבצע כולל גם בדיקה של המצבר הקיים והחלפה למצבר חדש, עם אפשרות לשירות עד הבית, כולל התקנה, 24/7, וקבלת אחריות כמובן

 

רכישת מצבר במבצע – למה חשוב לשים לב?

מצברים הינם מעין סוללות שנטענות תוך כדי שהמנוע עובד על ידי האלטרנטור, כך שהדבר המשמעותי ביותר שקובע את אורך חיי המצבר הוא תקינות האלטרנטור. מעבר לכך, ישנם עוד פקטורים שיקבעו את עתיד המצבר, כגון אופי הנסיעה, התאמת המצבר לרכב, מותג המצבר, האם המצבר נרכש סמוך לתאריך התפוגה שלו והאם המצבר הותקן בצורה מקצועית לרכב. לכן, כאשר אתם רוכשים מצבר במבצע, עליכם לשים לב לכל הדברים הללו ולהיות בטוחים שמדובר במצבר שבאמת מתאים לכם ובמבצע שלא מגיע על חשבון האיכות של המצבר.

כאן בדיוק נכנסת חברת שחר כהן מצברים לתמונה – אנחנו נדאג לבחור לכם מצבר במבצע שמתאים בדיוק לרכב שלכם והצרכים שלו, נבצע את ההתקנה בצורה מקצועית על ידי חשמלאי רכב, נדאג לספק לכם מצבר באמת איכותי, כזה שרחוק מתאריך פגות התוקף שלו, וכל זאת באמצעות מצבר לרכב מחיר משתלם במיוחד שכולל אבחון, התקנה ואחריות לפי פרק זמן שתבחרו. באופן זה תיהנו ממצבר בעל אריכות ימים גבוהה מבלי לשלם על כך עלויות גבוהות שלא לצורך.

 

מצברים במבצע, בקונטקסט הכללי של עלויות רכב

בואו נשים לרגע בצד את הנושא של מצברים במבצע ונדבר על מונח חשוב ושימושי בכלכלה, שיסייע לכם גם בענייני מצברים: TCO. Total Cost of Ownership או עלות בעלות כוללת, מתייחס לעלות של מוצר מסוים (כגון הרכב שלכם), אך מנקודת המבט הרחבה ביותר. לשם ההמחשה: קניתם רכב במחיר X, הוספתם לו אביזרים כאלה ואחרים בעלות Y, אולי גם עץ ריח יוקרתי לדשבורד ובסך הכל זה יוצא מחיר Z. האם זו כל עלות הרכב? לא! יש גם עלויות שוטפות של דלק, טסט שנתי, תיקון תקלות וכדומה. וכן – גם החלפת מצברים מדי פעם. כמובן, במסגרת רכישת מצבר מבצע עשוי להוזיל את מחירו. זו העלות האמיתית של הרכב עבורכם. אז איך המצבר נכנס לתמונה? מבחינת סיכום פשוט של עלויות הרכיבים, משמעותית רק עלות רכישתו. אבל מבחינת העלויות השוטפות, איכותו עשויה להשפיע לטוב או לרע. מצבר איכותי, משמע פחות תקלות ולכן צמצום העלות השוטפת וההפך.

 

מצברים במבצע

 

מצבר לרכב במבצע –  דגשים חשובים נוספים

כאשר רוכשים מצבר בראייה לטווח הזמן הארוך, לוקחים בחשבון כי מדובר באורך חיי מוצר של בין שנתיים לארבע שנים. אם תחלקו את העלות של המצבר למספר החודשים, תגלו שלא מדובר בהוצאה חודשית גבוהה מידי. ועדיין, למה לשלם יותר אם אפשר לרכוש מצבר לרכב במבצע שהופך את הרכישה לכדאית הרבה יותר? רק שימו לב לדגשים הבאים לפני שתרכשו מצבר מסויים:

  • שנת ייצור המצבר או תאריך התפוגה – אם תרכשו מצבר שכבר נמצא זמן רב על המדף, לא תיהנו ממנו כמו מוצר חדש ואז המבצע שמוצע לכם לא באמת שווה את הרכישה. בנוסף, שימו לב לא לרכוש מצבר שנאמר לכם שהוא "חדש", אם תאריך הייצור או התפוגה נמחק ממנו.
  • מותג המצבר – ישנם מותגי רכב שבהם מצבר לרכב מחיר זול מאחר והם ממותג פחות איכותי וידוע. בשל העובדה שרבים אינם מודעים למחירים בתחום, חברות רבות מנצלות זאת ומכריזות על מבצע שכולל מחיר נמוך עבורם, מה שלמעשה לא באמת שונה מהמחיר הרגיל. במילים אחרות, מצבר במבצע עדיף לרכוש רק ממותג מוביל ומחברה אמינה כמו שחר כהן מצברים.
  • התאמה לאקלים הישראלי – ישנם מצברים שמיועדים לעבודה בעיקר באירופה, שקרה יותר מישראל. לכן, כשרוכשים מצבר במבצע יש לשים לב שהוא באמת מותאם לאקלים החם בארצנו.
  • אחריות – מצברים מגיעים עם משכי אחריות שונים, שנעים החל מ-12 חודשים ולמעלה מכך. שימו לב מהם תנאי המבצע ולכמה זמן בדיוק מתחייב הספק לאחריות על המצבר המדובר.

חשוב מאוד גם לשאול מה כולל המבצע, האם מדובר רק בעלות המצבר או גם בהתקנה ואחריות שכלולים בו. אצלנו בשחר כהן מצברים מקפידים על איכות המצברים גם כאשר מדובר על מצברים במבצע, כך שהמבצעים שלנו באמת משתלמים לכם. בנוסף תקבלו מאיתנו שירותים נוספים שכלולים במחיר  – שירות מצבר עד הבית 24 שעות, ייעוץ מקצועי, בדיקת המצבר הקיים למקרה שאין צורך להחליף אותו, התקנה של המצבר החדש ועוד.

 

מה אתם יכולים לעשות, מלבד רכישת מצבר במבצע?

אם לסכם את הדברים מבחינה מעשית עבורכם, מה אתם יכולים לעשות לגבי המצברים, מלבד לרכוש מצבר במבצע? אלה שלוש נקודות מפתח:

  • לפנות רק למקצוענים אמינים – לגבש בהדרגה רשימת מקצוענים בתחום הרכב, שרק אליהם פונים באופן שוטף. כמובן, כך מומלץ מאוד גם בנושא המצברים ורכישתם. מקצוענים כאלה הם לעתים יקרים יותר, אבל בטווח הארוך הם גם יחסכו לכם בעלויות. בוודאי בתקלות רכב ובטרדה ועוגמת הנפש שהן גורמות. גם אם לא תמיד הם יציעו לכם מצבר במבצע, עדיין הרכישה דרכם תהיה כדאית.
  • לתחזק את המצבר כראוי – לעשות את המעט שדרוש (וזה באמת מעט), בכדי לתחזק את המצבר באופן שוטף. במילא, לפני התנעת רכב ונסיעה, נהג אחראי עושה כמה פעולות שגרתיות ומהירות. במסגרתן, תוכלו גם לטפל במצבר. פותחים את מכסה המנוע לבדוק מים ושמן? אז העיפו מבט גם במצבר.
  • להכיר את הרכב שלכם – ללמוד חשמלאות רכב ואת עולם המצברים, כנראה לא מתאים עבור הנהג הממוצע וגם אין לו ממש צורך בכך. מה שכן, עם הזמן לומדים (וכדאי!) להכיר את הרכב הספציפי שלכם. זאת, גם לגבי מערכת החשמל והמצבר. הכוונה להיבטים כגון התקלות שאופייניות לרכב, מה הותקן בו ועבד היטב, מה עבד פחות טוב וכדומה.

 

בשביל מצברים במבצע לא צריך לצאת מהבית

מצבר הוא פריט קל משקל ובעל התקנה פשוטה יחסית. לכן קל מאד לקרוא לטכנאי שיגיע לבית הלקוח כדי לשלוף את המצבר הישן ולהתקין במקומו מצבר חדש כדי לחסוך את העלות והזמן הכרוכים בהזמנת גרר, הסעת הרכב למוסך וביצוע החלפת מצבר שם. בשיחת טלפון אחת, מזמינים את הטכנאי לחניון בו ממוקמים, מפרטים את הדגם של הרכב והטכנאי מגיע בדרך כלל תוך פרק זמן מאד קצר, בוחן את המצבר הישן ואם הוא אכן ריק, הוא מוציא אותו החוצה ומתקין במקומו מצבר חדש.

החשמלאי בוחן את פעילות המנוע וקלות ההתנעה לאחר התקנת המצבר החדש ואם הכול תקין בעל הרכב יכול לנסוע לדרכו. התהליך הקצר והיעיל מכה גלים ורוב בעלי הרכבים שמגיעים למצב כזה לא חושבים פעמיים וקוראים לטכנאי שיגיע אליהם עם מצבר חלופי וכך פותרים את הבעיה במהירות וחוזרים לשגרה.

סקר שוק על מחירי מצברים במבצע

כשבוחנים את מחירי המצברים במיקומים שונים מגיעים למסקנה חד משמעית כי מצברים במבצע הם דבר באמת משתלם רק כאשר הם מעניקים תמורה מלאה לכל לקוח ושאכן רכישה אצלנו במחירים יוצאי הדופן היא הזולה ביותר. בין אם תחפשו מבצעים עבור מצברים רחובות, מצברים ראשון לציון או מצברים תל אביב – אנחנו הבחירה המשתלמת והאיכותית ביותר. עקב השירות הייחודי שלנו ללקוחות אנו רוכשים הרבה מאד מצברים ולכן מוזילים את המחירים כדי להקל על הלקוחות שלנו באמצעות מחירים אטרקטיביים במיוחד לדגמים השונים של המצברים.

לכן ההמלצה שלנו לבעלי הרכבים היא במקום להסתכן בעובדה שהרכב לא יתניע כשתהיו ליד הבית או במיקום רחוק מאוד, להזמין עכשיו מצבר במחיר מבצע ויהיה לכם שקט נפשי. לעיתים ההמתנה ומשיכת הזמן עלולים ליצור מצב שהרכב יתקע ברגע הכי לא מתאים, במקום מרוחק. פעמים רבות ההמתנה הזו תעלה בממון רב עקב הצורך בגרר או בעיות אחרות שיוצרו.

מבצע מצברים – אצלנו זה הרבה יותר כדאי

חברות רבות בתחום המצברים יוצאות פעמים רבות במסעות פרסום שגולת הכותרת שלהם היא מצברים לרכב במבצע. יחד עם זאת, אסור לכם להתפתות ולרכוש באופן אוטומטי מכל חברה שמכריזה על מבצע מצברים, שכן רבות מהן עושות זאת כאשר הן רוצות להיפטר ממצברים ישנים שתאריך התפוגה שלהם עומד להגיע. במקרים אחרים מדובר בהטעיה כלשהי עם אותיות קטנות שלא רבים טורחים לבדוק, תוך פרסום מצברים במבצע במחירים שלא באמת משתלמים, למשל כאלה שאינם כוללים אחריות ארוכה. חברות רבות נוטות גם לפרסם מצברים לכל סוגי הרכב, אך חשוב לדעת כי הדבר אינו אפשרי, וצריך להתאים המצבר לסוג הרכב.

כיצד אנחנו שונים מכל השאר בכל הקשור לנושא מבצעי מצברים לרכב? ובכן, המבצעים שלנו נועדו לעזור לכם להימנע מרכישת חתול בשק או מצבר שאינו מתאים לכם רק בשל שיקולים כלכליים. בדרך כלל נציע לכם מצבר במבצע חדש לגמרי או כזה שעבר תחזוקה שוטפת ומגיע עם אחריות, כך שגם אם אינו חדש, ישמש אתכם לתקופת הזמן הארוכה ביותר.

מחפשים מצבר במבצע? מוזמנים לפנות אלינו בכל שעה על מנת לקבל מיגע נרחב לגבי המבצעים השונים שאנחנו מציעים לכם.

חשוב מאוד גם לשאול מה כוללים מצברים במבצע, האם מדובר רק בעלות המצבר או גם בהתקנה ואחריות שכלולים בו.

שאלות ותשובות בנושא מצברים במבצע

שאלה משלימה חשובה מאוד, היא בכל כמה זמן מחליפים מצבר? כי גם אם המצבר במבצע (וזה כמובן מסייע), ישנה עלות מצטברת של החלפה בכל תקופת זמן. ככלל, מצבר יחזיק אצלכם מעמד לכל היותר למשך 4 שנים. לרוב, נדרשת החלפה בתוך 3 שנים ואפילו שנתיים. חשוב להדגיש, שמדובר גם על מצברים איכותיים, מיצרן אמין, שמתוחזקים כראוי. זהו פשוט אופי המוצר ואין לכם הרבה מה לעשות בנידון. דווקא משום כך, בכל פעם שדרושה החלפת מצבר, כדאי לחפש מבצע מצבר לרכב. כמובן, לא על חשבון איכות המצבר, מאחר שזה יקצר את חייו! לכן, השילוב המושלם, הוא מצבר איכותי במבצע.
רכישת מצברים ממי שמתמחים בכך, מהווה הרגל מומלץ במיוחד. זאת, כמובן בהקשר האיכות והשרות שתקבלו לאחר מכן. אך לא פחות חשוב - גם בהקשרי מחיר שונים. ברכישת מצברים במבצע ממי שמתמחים בכך, יש לכם את הראש השקט לדעת, שהמצברים אכן איכותיים ובמצב טוב. זאת, בשונה ממצברים שמוצעים במחיר מבצע עקב סיבות "לא משמחות", שלא תוכלו לדעת עליהן ושדווקא מחייבות להתרחק ממצברים כאלה. הרי בסופו של דבר, הנהג הממוצע לא מתמחה בחשמל או במצברים והמצבר עצמו הוא מעין "קופסא שחורה", שלא ניתן להבין את מצבה פשוט מהסתכלות על המוצר. כך שמומלץ מאוד לרכוש זאת, רק ממקור אמין.
בכל רכב פרטי ממוצע, יש לא מעט רכיבי חשמל בסיסיים. לצידם, יש גם מוצרים חשמליים רבים אשר ניתן להוסיף לרכב שלכם באופן יזום. למשל רדיו דיסק או ממיר מתח ל-220 וולט. מבין רכיבי החשמל ההכרחיים, מצבר הוא אחד היותר יקרים. זאת, בשונה למשל מנורות לרכב. עלותו משמעותית במיוחד, אם לוקחים בחשבון את הצורך להחליף מצבר לרכב בכל כמה שנים. זו היא כמובן סיבה טובה נוספת, לכך שרכישת מצבר במבצע כדאית ומשתלמת לטווח הארוך. ברכב שלכם יש בסך הכל רכיבים רבים וקל שלא לשים לב, כיצד ההוצאות השוטפות עליהם מצטברות לסכום גדול.
כשרואים מודעה על מצברים במבצע, חשוב לשים לב למספר היבטים לפני שרוכשים: התאמה לרכב – האם המצבר מתאים לרכב שלכם מבחינת הגודל, ההספק ואמפר שעה? מותג – אם לא מדובר במותגים מובילים כגון וארטה, בוש, שנפ ואחרים, המחיר אולי לא כזה אטרקטיבי. התאמה לאקלים הישראלי – ישנם מצברים שמיועדים לעבודה בעיקר באירופה, שקרה יותר מישראל. לכן, כשרוכשים מצבר במבצע יש לשים לב שהוא באמת מותאם לאקלים החם בארצנו. אחריות – יש לבדוק כי המצבר מגיע עם תקופת אחריות של לפחות שנה, עם עדיפות לשנתיים ומעלה. חשוב מאוד גם לשאול מה כולל המבצע, האם מדובר רק בעלות המצבר או גם בהתקנה ואחריות שכלולים בו.
כל יצרן של רכב דואג לפרט בספר הרכב ובאינטרנט את כל סוגי המצברים המתאימים ביותר לרכב. ההתאמה נשענת הן על היכולת לספק למערכות הרכב את הדרישות הבסיסיות להפעלת המערכות החשמליות שלו והן על יכולת ההתנעה של הרכב לאחר שהיה כבוי לאורך זמן. מלבד זאת, מצבר במבצע שמתאים לרכב שלכם הוא כזה שמגיע בממדים המתאימים לגומחה המיועדת עבורו, ללא "שידרוגים" פיראטיים מסוכנים כאלה ואחרים, כגון התקנת מצבר מתחת לכיסא. מאחר ורובינו אינם בקיאים בדרישות הטכניות של המצבר, חשוב מאוד להתייעץ עם חברת מצברים מקצועית כאשר רוצים לרכוש מצבר לרכב במבצע, במיוחד אם הרכב כולל תוספות חשמליות בדמות הגברה מיוחדת, מערכת אזעקה, מצלמות ועוד.
מצבר במבצע לא צריך להיות יקר, אך חשוב מאוד להיות מודעים לגורמים שיקבעו את המחיר שלו. כללי האצבע מורים כי ככל שהמצבר גדול יותר כך הוא יהיה יקר יותר, כשמשך תקופת האחריות גם כן מייקר את העלויות של המצבר. בנוסף, במרבית החנויות ידרשו מכם תוספת מחיר גם על ההתקנה של המצבר. לכן, חשוב מאוד לבדוק לא רק כמה עולה המצבר, אלא האם מדובר גם במחיר הסופי. אצלנו בשחר כהן מצברים תמצאו מצברים במחירים באמת משתלמים, כאשר המחיר הינו סופי וכולל משכי תקופת אחריות לבחירה, הגעה עד אליכם לשם ביצוע ההחלפה של המצבר הישן והתקנה של החדש, 24 שעות ביממה, כולל בשבתות ובחגים.
מחיר נמוך הוא בהחלט דבר חשוב בתקופה בה יוקר המחיה רק עולה. אלא שממש לא כדאי להתפתות באופן אוטומטי כאשר רואים מודעה על מצבר לרכב במבצע במחיר נמוך מידי. אומנם ישנם מועדים מיוחדים בשנה בהם כן ניתן למצוא מצברים במבצע במחיר נמוך במיוחד, אך ישנם גם מצבים של תרמיות והסתרת האמת מהלקוח. למשל, מחיר מאוד נמוך שמעיד על מצבר ישן שקרוב לתאריך התפוגה שלו, מצבר משומש שנמכר כאילו היה חדש, תקופת אחריות קצרה מאוד או מצבר ממותג נחות שהודבקו עליו מדבקות של מצבר בעל מוניטין. על מנת שלא ליפול בפח, פשוט התקשרו אלינו לשחר כהן מצברים ותוכלו לבצע רכישה של מצבר חדש בראש שקט.
מצברים במבצע כדאי לכם לרכוש רק אצל שחר כהן מצברים. מדוע? בשל מספר קריטריונים חשובים שאנחנו עומדים בהם: מצברים איכותיים במחירים משתלמים – אצלנו תוכלו לא רק למצוא מצבר במבצע אלא גם להיות בטוחים שמדובר במצבר חדש לגמרי וממותג מוביל. אנחנו מקפידים לעבוד עם מצברים באיכות הגבוהה ביותר וגם פועלים בהיקפים גדולים, מה שמתבטא במצברים חדשים שאינם מספיקים להעלות אבק על המדפים. שירות מקיף מסביב לשעון – השירות שלנו כולל בדיקה של המצבר הקיים ורק במידת הצורך נחליט אם באמת צריך להחליף אותו. אנחנו נוכל להגיע אליכם 24/7 ולבצע את הבדיקה, ההחלפה וההתקנה אצלכם בבית או בעסק, מבלי שתצטרכו להתאמץ.
שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם:
מצבר 90 אמפר
כללי
מצבר 90 אמפר

כל יצרן מכוניות מתאים את גודלו של המצבר להספק הנדרש, לגודלו של המנוע ושל האלטרנטור. התאמה מרבית תיצור

להמשך קריאה »