חייגו עכשיו:
072-3952626

מצבר לסקודה אוקטביה

תוכן עניינים
מצבר לסקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה היא משפחתית קומפקטית תוצרת צ'כוסלובקיה. דגם סקודה זה, נפוץ בישראל במיוחד עבור מוניות. סקודה אגב, היא חברת בת של פולקסווגן. זהו רכב אמין וטוב, אך כמו לגבי כל רכב, במוקדם או במאוחר עולה הצורך בהתאמת מצבר לסקודה אוקטביה. איזה מצבר מתאים עבור רכב זה?

 

כיצד מתאימים מצבר לסקודה אוקטביה

מהו למשל מצבר סקודה אוקטביה 2016? יש לכך תשובה אחת פשוטה וכמה תשובות מורכבות יותר. התשובה הפשוטה, היא לפנות אל שרות איכותי של מצברים עד הבית, אשר יתאים עבורכם את המצבר המדויק וגם יתקין אותו ברכב. התשובות היותר מורכבות, הן מנקודת המבט של אנשי מקצוע אשר בוחרים את המצבר המתאים. המורכבות נובעת מכך שיש לסקודה אוקטביה דגמי משנה רבים וכל אחד מהם עשוי להיות עם מפרט טכני שונה שהגדיר היצרן. כמו כן, רכבים ספציפיים הם בעלי מערכות חשמל שמתקינים בהתאם לדרישות בעל הרכב, אשר עשויות להשפיע גם כן, כמו גם אופי הנסיעה ברכב.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

 

יצרני רכבים מכניסים בהם כל הזמן שיפורים, תיקונים ותוספות כאלה ואחרות. לכן, בכל שנה הדגמים עשויים להיות שונים באופן כזה או אחר. הדבר עשוי להתבטא גם לגבי המצברים ואז אפילו מפרט של מצבר לסקודה אוקטביה 2018 יהיה שונה ממפרט של אותו דגם רכב משנת 2019. במבט היסטורי, המצבר הוא חלק מהיסטוריית השינויים הטכניים ברכב זה, כפי שנראו על פני דגמי הדור הראשון בשנת 1996 עד שנת 2004, אחר כך בדגמי הדור השני ב-2004 עד 2012, בדור השלישי ב-2013–2020 ומאז שנת 2020 בדור הרביעי. לכן, אם נמשיך את הדוגמה שאיתה התחלנו – מצבר לסקודה אוקטביה 2016 פירושו מצבר עבור סקודה אוקטביה מהדור השלישי, עם התחשבות במפרט הרכב הספציפי שבו מדובר.

 

מה מיוחד במצבר לסקודה אוקטביה?

מצבר לסקודה אוקטביה הוא בדרך כלל בערכים של 62 אמפר או 70 אמפר או 72 אמפר.

חשוב לציין, שאלה פעמים רבות מצברים בטכנולוגיית מצברי Start-Stop. מה זה אומר?

מצברי Start-Stop בנויים במיוחד לעצירות והפעלות של המנוע בתדירות גבוהה. זהו דפוס פעולה שמתאים מאוד לנסיעות בעיר, היכן שרמזורים מאלצים לבלום את הרכב לגמרי ופקקים גורמים לעתים לעמידה במקום לזמן ממושך. במצבים כאלה, הדממת המנוע חוסכת אנרגיה ועלויות. ערכי האמפר שהזכרנו קודם מתחברים לטכנולוגיית הסטרט סטופ, בכך שעוצמת הזרם (באמפר) היא הפרמטר המרכזי בתפקוד המצבר. באופן מיוחד, דרוש זרם חזק מספיק בכדי להניע את הרכב.

 

חשוב תמיד – לעבוד עם מקצוענים

עוד היבט חשוב מאוד לגבי התאמת מצבר לסקודה אוקטביה, בין אם זה מצבר לסקודה אוקטביה 2015 או כל דגם אחר: לפנות לשם כך למקצוענים מנוסים שמתמחים בנושא המצברים. כך תדעו שאתם מקבלים את המצבר המתאים ביותר וגם מקבלים שרות התקנה מקצועי.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: