חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברים נס ציונה

תוכן עניינים
מצבר נס ציונה

תקועים בלי מצבר בנס ציונה? מחפשים מישהו שיציל אתכם באמצע הדרך? לא יכולים לבזבז עוד דקה זמן וחייבים חברת מצברים נס ציונה שתוכל לספק לכם מצבר כמה שיותר מהר ובמחיר הוגן? אנו מבינים עד כמה כל דקה מהיום חשובה לכם ועד כמה זה מבאס להיתקע עם הרכב או לא להיות מסוגלים להתניע אותו. באחוז גבוה מהמקרים, מדובר צריך לשנות מצבר. אמנם תהליך פשוט שלא לוקח הרבה זמן אבל לא משהו שאנחנו לא יכולים לעשות בעצמנו.

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – חברת שחר כהן מצברים בנס ציונה והסביבה אשר הוקמה לפני למעלה מ-20 שנה. במהלך השנים צברנו ידע מקצועי נרחב בטיפול ואחזקת רכבים מכל הסוגים. היום, אנחנו מתמחים במכירה והתקנה של מצברים איכותיים – שירות שעוזר לאלפי ישראלים בשנה. אנו עובדים בפריסה ארצית ומגיעים לכל נקודה שבה אתם נמצאים תוך זמן קצר. אנו מתחייבים לשירות יעיל, מהיר ומקצועי לאורך כל הדרך.

 

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצברים נס ציונה – לקנות ולהחליף לבד או דרך שחר כהן מצברים?

בתקופה בה לא ניתן לזלזל בכל שקל שמוציאים, אנשים רבים מעדיפים לחסוך בעלויות על ידי רכישה עצמית של המצבר והתקנה בשיטת "עשה זאת בעצמך". האם באמת מדובר באפשרות כדאית? או שמא כדאי לכם לפנות אל חברה מקצועית אשר מצברים נס ציונה זו ההתמחות שלה? לדעתנו התשבוה ברורה – פנייה אל חברה מקצועית היא הדרך המועדפת, שכן כל טעות עלולה לעלות לכם ביוקר בסופו של דבר.

על מנת להחליף מצברים נס ציונה בצורה נכונה יש לגשת לכך תוך נקיטת מספר אמצעי בטיחות חשובים שלא כולם מודעים אליהם. יש לקחת בחשבון כי מצברים מכילים בתוכם מתכות וחומרים כימיים קורוזיביים ומסוכנים במגע ושאיפה ושעל פי רוב מצברים שכבר אינם תקינים עברו לא מעט שנים של שימוש, בתנאי חום קיצוניים, חלקם פלטו חומרים שונים כלפי חוץ וישנם מצברים שגם יכולים לנזול ואפילו להתפוצץ כשבאים איתם במגע. מי שמתעקש להחליף לבד וללא ניסיון חייב להיות מודע לכך וכמו כן ללבוש ביגוד מגן מתאים, כפפות גומי מיוחדות נגד התחשמלות וכוויות כימיות ומשקפי מגן.

בנוסף יש להתקין את המצבר החדש בצורה הנכונה מבחינת חיבורים וקיבוע לרכב ולנקות את הקורוזיה שמצטברת בחיבורים למצבר. אי הקפדה על כך עשויה לגרום לנזק למערכת החשמלית של הרכב ואפילו למנוע כולו. האם אתם מעוניינים לקחת את הסיכון? במילים אחרות, לשם שמירה על הרכב שלכם ובריאותכם מוטב לו תסתייעו בשירות המקצועי של שחר כהן מצברים. אנחנו נדע כיצד להחליף לכם את המצבר הישן ולהתקין את החדש ולמעשה גם לא תצטרכו להתאמץ יותר מידי, מאחר ואנחנו מציעים לכם בין היתר גם שירות מצברים עד הבית. פשוט וקל.

 

מצבר נס ציונה – איזה מצבר מתאים לרכב שלכם?

בבואכם לבחור מצבר נס ציונה עליכם לבחור בכזה שמתאים לרכב שלכם באופן מדויק כך שיוכל לספק לו כוח הנעה מספיק חזק על מנת להתניע אותו. בנוסף עליו לספק די זרם לכל המערכות החשמליות של הרכב לאורך זמן. עבור כל רכב קיים טווח של מצברים לכל סוגי הרכב עם מאפיינים שונים שמהם ניתן לבחור. כאשר רוכשים מצבר חלש או חזק מידי, הדבר יכול לפגוע במערכות החשמליות של הרכב והוא יכול "להיגמר" הרבה לפני הזמן האידיאלי.

יחד עם זאת, יש צורך להתחשב בפרמטרים שונים שמאפיינים כל רכב לגופו, איזו מערכת סאונד יש לו והאם הוא כולל שדרוגים חשמליים נוספים. אנחנו בשחר כהן מצברים נדע לספק לכם מצבר בהתאמה אישית מלאה לצרכי הרכב שלכם על סמך הניסיון והמומחיות שלנו, בכדי שתפיקו ממנו את המקסימום ותשמרו על הרכב שלכם.

 

אז מה עלולה להיות התקלה?

תופעה או תובנהבגלל המצבר?לא בגלל המצבר?
לא מתניע בבוקרייתכן שמשהו רוקן אותו בלילהייתכן שהרכב לא הטעין אותו כראוי. זה יפריע בהתנעה. לא בנסיעה.
נורת המצבר דולקת?דולקת = סביר מאוד שמשהו לא בסדר עם המצברלא דולקת = אולי המצבר, אבל לא בהכרח
התניע לפני החופשה אבל כשחזרנו, לא מתניע!כמעט בוודאות בגלל שהמצבר התרוקן בהדרגהמצברים מתיישנים, מפתחים קורוזיה ומשתחררים. מה היה אורך החופשה?
עברנו לנהוג פחות וההתנעה התחילה "לעשות עניינים"! למצבר אין די זמן להיטען!מצד שני, הנעת הרכב קשורה להרבה יותר מאשר רק המצבר.
צרכני חשמל ברכב מתפקדים חלשסיכוי טוב שהמצבר חלשהאם זה קורה גם כשהמנוע כבוי ומנסים להפעיל אותם?
אני בטוח שתקלת ההתנעה בגלל המצבר!תקלת מצבר היא אכן מקור עיקרי לתקלות כאלה וכדאי לבדוק לגבי מומחה מצברים נס ציונהעם תקלות חשמל לא תמיד בטוחים, בגלל מצבים של מגע רופף

 

קצת על מצברים נס ציונה

בחרנו לשווק ולהתקין מצברים נס ציונה איכותיים, חזקים של החברות המובילות והאמינות ביותר בשוק. בין המותגים איתם אנו עובדים: שנפ, וראה, בוש וסטארט. כל מצב בנס ציונה וברחבי הארץ מגיעים עם אחריות מלאה גם על המצבר עצמו וגם על ההתקנה. תקופת האחריות מתחלקת לשלושה סוגים: 12 חודשים, 18 חודשים ו-24 חודשים.

תקופת האחריות קשורה לסוג ודגם המצבר כך שתוכלו לבחור בהתאמה אישית מה מתאים לכם בהתאם למשך הזמן הצפוי לשימוש ברכב. המצברים שאנחנו מספקים מותאמים מראש לאקלים הישראלי כך שהם בעלי עמידות גבוהה, כמצופה ממצברים שאמורים לשרת את בעליהם באקלים חם וקיצוני כמו בארצנו.

הדבר האחרון שחשוב מאוד שתדעו לגבי רכישת מצברים בנס ציונה דרכנו הוא שאנחנו לעולם לא נספק לכם מצבר מבלי לתת לכם את כל המידע אודותיו – האם הוא חדש או משומש, מה תאריך הייצור שלו ומאיזו ארץ ייבאו אותו (אירופה, סין, טורקיה וכו'). מידע זה קובע את העלויות של המצבר כך שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים ומה ניתן לצפות מהמצבר שרכשתם.

 

ואולי אתם לא צריכים להחליף את המצבר?

פעמים רבות מצברים נס ציונה מפסיקים לפעול אבל אין הדבר אומר בהכרח שחייבים להחליף אותו. לכן חשוב לבצע  אבחנה מקצועית בבדיקת המצבר על מנת לאבחן את המצב שלו והאם הסיבה לאי התנעת הרכב בכלל קשורה למצבר או שישנה בעיה אחרת. למשל, אם השארתם את האורות דלוקים במהלך הלילה ובבוקר לא הצלחתם להתניע, אין הדבר אומר שבהכרח יש להחליף מצבר.

בנוסף, אם יש בעיה חשמלית ברכב, ייתכן שהמצבר תקין לחלוטין ואין שום טעם להחליף אותו. על מנת למנוע מכם הוצאות כספיות שלא לצורך על רכישת מצבר נס ציונה, אצלנו בשחר כהן מצברים תמיד מקפידים על בדיקה של המצבר הנוכחי על ידי מכשור מתאים. במידה ואינכם חייבים להחליף אותו, נעדכן אתכם לגבי מצבו וניתן לכם להחליט כיצד לפעול.

 

אתם צריכים מצבר בנס ציונה – אבל למה דווקא אנחנו?

אנו מתחייבים לספק שירות מקצועי ואיכותי לאורך כל הדרך, מספקים מצברים בנס ציונה והסביבה במחירים מעולים ללא תחרות ועובדים בלוח זמנים גמיש: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, גם בסופי שבוע וחגים כי הרי אי אפשר לדעת מתי זה יקרה לנו.

אם נתקעתם בלי מצברים בנס ציונה והסביבה, אתם יודעים לאן לפנות! מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון 072-3952626 ואנחנו כבר בדרך אליכם עם מצבר חדש!

 

מצברים נס ציונה – חשיבות היצרן

עבור רכישת מצברים נס ציונה לא שונה מכל מקום מרכזי אחר בארץ – ההיצע רחב והאפשרויות רבות. אחד הדברים הראשיים שכדאי לקחת בחשבון מבחינה זו, הוא היצרן. כמו כן, שימו לב להבדל שבין יצרן למותג. לדוגמה: מצבר ורטה הוא למעשה שם מותג ולא יצרן. היצרן שמאחוריו הוא חברת clarios, אשר מייצרת גם את מצברי startup.

 

כל תפקידי המצבר

בכדי להבין טוב יותר מדוע רכב לא מניע כדאי להבין את התמונה הכללית של תפקידי המצבר. אלה כוללים

  • לאפשר אספקת חשמל כשהרכב כבוי – לאחר התקנת מצברים נס ציונה תספק לכם סביבה חמה למדי, אשר אולי לא אידיאלית עבור חיי מצבר ארוכים. אבל גם אם הייתם חיים באזור קר (וקור נוח יותר למכשירים חשמליים), המצב עדיין היה מתיישן ומתקלקל עם הזמן. למרות כל זאת, מצבר ממוצע מסוגל לספק היטב, את מעט צריכת החשמל שנדרשת לרכב לאורך הלילה. אפילו למשך כמה ימים ללא התנעה.
  • לסייע להתנעת הרכב – הרכב זקוק לזרם חשמלי ראשוני חזק, בכדי להניע. זרם זה מסופק על ידי המצבר. הוא עובר לסליל ההצתה ולדיסטריביוטור (מפלג) ומשם לפלגים במנוע.
  • להיטען בזמן פעולת הרכב – מבחינת טעינת מצבר נס ציונה והכבישים שלה לא מספקים נסיעה ארוכה ומהירה כמו למשל בנסיעה לאילת. למרות זאת, המצבר שלכם ייטען תוך כדי הנסיעה, באמצעות האלטרנטור. את האלטרנטור מסובב המנוע והוא ממיר תנועה זו למתח חשמלי, שבעזרתו נוצר זרם חשמלי אשר מטעין את המצבר.

 

טיפים לבחירת מקצוען מצבר נס ציונה

לא חסרים מומחי מצברים בנס ציונה ובסביבתה. אז כיצד בוחרים את מי שמתאים ביותר?

  • זמינות – אתם צריכים מקצוען זמין, אשר כלולים באזור השרות שלו מבחינת מצברים רחובות, נס ציונה וכל ערי המרכז.
  • אמינות – מצברים הם רכיב חיוני ברכב ורכב הוא דבר חיוני לרבים בחיי היום יום. לכן, לאמינות מומחה המצברים שלכם, יש חשיבות רבה.
  • מוניטין – מקצוען עם המלצות ושם טוב.
  • מחירים הוגנים – לא כדאי ללכת על הזול ביותר, אשר פעמים רבות עולה ביוקר. אלא כדאי לחפש איש מקצוע הוגן מכל הבחינות, כולל מחירים.

 

עזרים פשוטים ומומלצים

עבור לא מעט בעלי רכב עם מצבר נס ציונה היא המקום שממנו הם יוצאים לעבודה בבוקר. עכשיו, דמיינו מה קורה, אם אתם מגלים בבוקר שהרכב לא מניע. כמובן, זה קורה לרבים. כיצד ניתן לצמצם מצבים כאלה? יש שני אמצעים פשוטים שיסייעו. התקנת זמזם אורות, תספק לכם התרעה כאשר מכבים את הרכב אבל שוכחים לכבות את האורות. כך המצבר לא יתרוקן ולא תגיעו למצב בו דרושה החלפת מצבר. כבלי התנעה יספקו לכם עזר חיוני להנעת הרכב או לסיוע לאחרים במצב דומה של רכב תקוע. שני עזרים אלה זולים למדי ופשוטים ולכן כדאי במיוחד להיעזר בהם.

 

מצברים נס ציונה שאלות תשובות

כן! במידה מסוימת. אם אתם גרים בעיר צפופה, יהיו לכם יותר נסיעות קצרות ואיטיות יחסית. ולהיפך - מגורים אי שם בנגב, עם נסיעה של חצי שעה למכולת הקרובה, זה שונה למדי. הדבר מתבטא, בזמן שעומד לרשות המצבר להיטען. גם מזג האוויר שונה מאוד, בין מקומות שונים בארץ. הדבר בהחלט משפיע על המצברים. עבור מצבר נס ציונה היא מקום טוב באמצע. לא קר מדי ולא חם מדי, אם כי החמסינים במרכז עשויים להיות בהחלט לא קלים. גם מבחינת החלפת מצברים נס ציונה היא כמובן "מקום טוב באמצע". סביר שלא תבחרו מקום מגורים, לפי מה שטוב למצבר שלכם. אבל טוב להיות מודעים לנקודות הללו.
ראשית, ההיתקעות היא לא בהכרח בגלל המצבר. איש מקצוע יוכל לסייע לכם להבין מה קורה ובעיקר, לספק "עזרה ראשונה" וחילוץ. מבחינת מצברים נס ציונה או מיקום מרכזי אחר כמוה, קלים להגעה של מומחה לנושא זה. אפשרות נוספת שלעתים מתאימה, היא התנעה בעזרת כבלי התנעה, מרכב אחר. אם אין כבלים ורכב תקין אחר, עוד אפשרות היא מכשיר התנעה ייעודי, אשר מכונה בוסטר התנעה לרכב. אפשרויות אלה, מאפשרות לנסוע עם הרכב עד לשרות מצברים. אם כי כאמור, לשם החלפת מצבר נס ציונה והמרכז אינם רחוקים ואולי עדיף להזמין שרות כזה אליכם. אחרת, בניסיון הגעה אליו, הרכב עשוי להיתקע שוב. תוך כדי הנסיעה אגב, מי שיספק את החשמל למערכות הרכב הוא האלטרנטור. זהו רכיב, שממיר תנועת סיבוב (מהמנוע) לאנרגיה חשמלית. גם לשם הטענת המצבר וגם עבור צרכני החשמל השונים ברכב.
מומחה מצברים איכותי יתאים עבורכם מצבר מתאים, מבלי שתצטרכו להתעמק יותר מדי בפרטים הטכניים. מאחר שגם ניתן לקבל מצברים עד הבית, התהליך כולו פשוט למדי. אבל אם אתם מעוניינים להתעמק ולהבין קצת יותר, יש כמה נקודות שעשויות להיות רלבנטיות. על המצבר עשויים להיות מוזכרים נתונים שונים לגביו. ראשית, ברכב פרטי מדובר בפועל על מתח של 12 וולט (12V). זהו מתח סטנדרטי לרכבים פרטיים ולא משנה מבחינת מצברים נס ציונה או כל מקום אחר. זהו למעשה שילוב מתחים מתאים שונים בתוך המצבר. כאמור, אין צורך מעשי לדעת את הפרטים של מה ש"בפנים", אלא רק שהכל מסתכם בכך שהרכב שלכם מקבל מהמצבר 12V. כמו בחשמל מחברת החשמל, גם כאן זה לא בדיוק הערך הזה, אלא יש טווח תקין מסוים, של סטייה קלה ממנו.
למעשה, המתח הוא רק המקור לדבר החשוב בפועל - הזרם. עוצמת זרם החשמל שהמצבר יכול להפיק, זה מה שעושה את העבודה בפועל. עבור התנעת הרכב, דרוש זרם גבוה יחסית, לפרק זמן קצר מאוד. זהו ערך "זרם ההתנעה", שגם הוא מצוין באמפר. מעבר להתנעה, ישנה צריכת זרם שגרתית של הרכב מהמצבר. מה המכסימום שהמצבר יעמוד בו מבחינה זו? התשובה לכך, ניתנת בפרמטר של "אמפר שעה". כלומר כמה "אמפר" (יחידות מדידת זרם) המצבר מסוגל לספק לכל היותר בתוך שעה. לכל דגם של רכב, יש נתוני מצבר שמתאימים עבורו. ברכבים פרטיים, מגוון סוגי המצברים והמפרטים שלהם לא גדול. אם יש לכם אוסף של משאיות, קלנועיות, יאכטות, לוחות סולאריים או רכבי שירות, תצטרכו מצברים מסוגים רבים. אבל לרכב פרטי, מצבר נס ציונה או בכל מקום אחר, יהיה די סטנדרטי. ואלה הנתונים העיקריים שנלקחים בחשבון.
ברכישת מצברים נס ציונה תציב בפניכם אפשרויות רבות. ראשית, תוכלו לרכוש מצברים אשר מותאמים לדרישות המיוחדות של סוג הרכב שעבורו אתם רוכשים אותם. זו היא כמובן נקודה טכנית חשובה מאוד, שתכתיב את שיקולי הבחירה הראשונים. אם זה רכב פרטי, משאית, רכב תפעולי, קלנועית, סירה, אופנוע ים, קרוואן, מכונת שטיפת רצפות כל סוג רכב אחר שדורש זאת. תוכלו לבחור לשם כך מבין כמה קטגוריות מצברים ראשיות - מצברי Start-Stop, מצברי פריקה עמוקה או מצברי ג'ל (Absorbed Glass Mat - AGM). כמובן, תוכלו גם לבחור אנשי מקצוע שונים לשם כך וההמלצה שלנו - שחר כהן מצברים.
האם עבור מצברים נס ציונה היא מקום יבש מדי? בהנחה שלא, מדוע מצברים זקוקים למילוי מים? לאן הם נעלמים? למרות שמצבר הוא מכשיר סגור, כולל מיכל המים שלו, הוא בכל זאת סובל באופן טבעי מהתייבשות הדרגתית. זאת, בוודאי בימי הקיץ החמים. במקרים כאלה, יש למלא אותו במים מזוקקים וניתן לעשות זאת גם לבד. המצבר אמור לאפשר בדיקת גובה מים קלה ומהירה ולכלול סימון של גובה המים הרצוי. אגב, לא כל מצבר דורש מילוי מים.
בכל הנוגע להתקנת מצבר נס ציונה היא מקום שבו תמצאו מוצרים איכותיים וגם אנשי מקצוע בהתאם לכך. אבל לכמה זמן המצבר יחזיק? עקרונית, "על הנייר", המצבר שלכם אמור להחזיק מעמד בסביבות 4 שנים. בפועל, תוכלו לצפות לכך שהוא יחזיק מעמד לשלוש שנים ולעתים, גם אחרי שנתיים המצבר יתחיל להיחלש מבחינת יכולותיו. הדבר תלוי בפרמטרים רבים. כמובן, ככל שתקפידו לעבוד עם מומחה לתחום זה, לרכוש מצבר איכותי ולטפל בו כראוי, כך תוכלו להאריך את חיי המצבר. אגב, מצברים הם באופן כללי מוצרים פשוטים יחסית. אין בהם חלקים נעים ואין בהם הרבה מה שיתקלקל. אך עדיין, חשוב להבין שזהו מוצר שתצטרכו להחליף בכל כמה שנים.
שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: