התאמת מצבר לרכב

התאמת מצבר לרכב

רובנו מבינים את החשיבות של רכיב המצבר ברכב ויודעים כי בלעדיו לא נוכל להניע את הרכב שלנו ולהשתמש במערכות החשמל השונות. חשוב להבין כי אנו חיים במדינה עם מזג אוויר חם ולח מאוד, ובשונה מאירופה אורח החיים של מצברים אינו גבוה, שכן אנו עושים שימוש ניכר במזגן. לכן, תהליך התאמת מצבר לרכב הינו סופר חשוב. המצבר חיי להיות מותאם לרמת החום, כלומר המאפיין העיקרי של מצבר כזה הוא חומציות נמוכה.

 

התאמת מצבר לרכב – מה חשוב לבדוק?

ובכן, הדבר הראשון שיש לבדוק הוא את תעודת האחריות של המצבר ולוודא שאכן מדובר במצבר מקורי של החברה שייצרה אותו. בנוסף, חשוב לקרוא את הוראות היצרן ולבחור מצבר שתואם אותן. תוכלו למצוא את המידע הרלוונטי בפרק שעוסק במערכות החשמליות של הרכב, שם כתוב את מידות המצבר ואת האמפר הנדרש לרכב. כדאי מראש לרכוש מצבר של חברה מוכרת ואמינה.

התאמת מצבר לרכב

רוצים לבצע התאמת מצבר לרכב?

הגעתם בדיוק למקום הנכון! חזרת שחר כהן מצברים פועלת כבר למעלה מ- 20 בתחום הרכבים והמצברים, מתמחה בכל מה שקשור לתהליך החלפה והתאמה של מצברים לרכבים.

אנו מבינים שברוב המקרים, אף אחד לא מתכנן להיתקע מבלי היכולת להניע את הרכב וזה תמיד קורה בזמן הכי לא צפוי. בשביל זה הקמנו שירות הנקרא מצבר עד הבית בו אתם יכולים לחסוך זמן, כסף ואנרגיה מיותרים ולהמשיך את היום שלכם בדיוק מהמקום שהפסקתם.

אנו משווקים לקהל לקוחותנו מצברים איכותיים התואמים למזג האוויר האוויר הישראל של החברות המובילות ביותר בשוק כמו שנפ, ורטה, בוש וסטארט. תוכלו לבחור את שנת האחריות בעצמכם: 12, 18 או 24 חודשים ולקבל אחריות גם על ההתקנה עצמה. אז אם נתקעתם בלי יכולת להתניע את הרכב מכל סיבה שהיא, נשמח לסייע לכם ולהתאים עבורכם מצבר חדש וחזק.

אנו מקפידים על שירות לקוחות ברמה הכי גבוהה שאפשר, מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים והמשאיות, במחירים שוברי שוק ללא תחרות. אנו עובדים בעיקר באזור המרכז והשפלה בערים ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, לוד, רמלה, בת ים, באר יעקב והסביבה. אז אם נתקעתם בלי היכולת להתניע את הרכב שלכם מכל סיבה שהיא, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצלצל למספר 050-69-69-767 ואנחנו בדרך אליכם עם מצבר חדש.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצבר 90 אמפר

מצבר 90 אמפר

כל יצרן מכוניות מתאים את גודלו של המצבר להספק הנדרש, לגודלו של המנוע ושל האלטרנטור. התאמה מרבית תיצור את ההתנעה הנדרשת כך

מצבר לרכב תפעולי

מצבר לרכב תפעולי

מצבר המתאים לרכבים תפעוליים כמו קולנועיות, קרוואנים, סירות, מכונות לשטיפת רצפות ורכבי גולף הוא מצבר פריקה עמוקה. מצבר ייחודי זה יוצר סירקולציה

מצברים במבצע

מצברים במבצע

רבים מאתנו מכירים את התופעה שנכנסים בבוקר לרכב אך לא מצליחים להתניע את המנוע. מנסים שוב ושוב, נעזרים בכבלים אך במקרים רבים