חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברים במרכז

תוכן עניינים
מצברים במרכז

מצבר הוא אחד מהחלפים החשובים בכל רכב וכשהמצבר לא תקין, אין כל אפשרות להתחיל בנסיעה. זו הסיבה שחשוב לבדוק מדי פעם את המצבר ולוודא שהוא תקין ויש בו די נוזלים כדי שלא תהיה הפתעה לא נעימה והמצבר יפסיק את פעילותו בבת אחת.

שירות אישי עד הבית

השיטה הנוחה ביותר להתקנת מצברים במרכז היא שירות אישי עד הבית. הלקוח מזמין טכנאי שירות לחניון הסמוך לביתו או לכל מקום אחר שבו הוא נמצא עקב העובדה שהרכב אינו מתניע. הטכנאי מגיע בדרך כלל תוך פרק זמן קצר ובוחן את מצבו של המצבר. אם מדובר בתקלה במצבר, הטכנאי משתדל לתקן זאת. אך אם מדובר בנושא שאינו קשור למצבר אין ברירה אלא לגרור את הרכב למוסך כדי לטפל בבעיה הנובעת לפעמים מהאלטרנטור או מגורמים אחרים.

אם אכן המצבר התרוקן, הטכנאי מוציא את המצבר הישן והריק ומתקין במקומו מצבר חדש. העבודה מתבצעת במהירות ותוך פרק זמן מאד קצר הנהג יכול להמשיך בדרכו.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצברים במרכז

התאמת המצבר לסוג הרכב

כדי לייעל את מהלך העבודה הטכנאי מביא עימו מצבר התואם את הדגם של הרכב שנתקע. אם יש צורך, הוא מתקין את המצבר החדש ואם מתברר שהתקלה אינה נובעת מהמצבר, הוא מחזיר את המצבר למוסך.

כשמדובר במצברים למרכז, אין ספק שהשירות שלנו הוא יוצא דופן במידת האחריות, המהירות והמקצועיות.

מצבר שמתרוקן

כדי למנוע הפתעות, מומלץ לכל נהג לבדוק מדי פעם את מצבו של המצבר ואם קיימים בו די נוזלים. אם כמות הנוזלים מועטה, חשוב שיידע שסביר להניח שבקרוב הוא יפסיק את פעילותו. כדי להימנע ממצבים לא נעימים רצוי לפנות גם לאיש מצברים שיבחן אותו ואם אכן הוא עומד להתרוקן עדיף לא להמתין לרגע זה שיגרום לשיבושים בלוח הזמנים של הנהג כשאי אפשר להפעיל את המנוע אלא לגשת באופן מידי למוסך או להזמין טכנאי ולהתקין מצבר חדש במקום המצבר הישן.

סוגי מצברים

בישראל אפשר לרכוש סוגים רבים של מצברים, רובם איכותיים ומומלצים. חלק מהמצברים מיוצרים בארץ ואחרים מיובאים ממדינות שונות מעבר לים. עקב איכותם יוצאת הדופן של המצברים והאמון במוצר, היצרנים מעניקים אחריות על המכלול כולו.  בדרך כלל מדובר בפרק זמן של שנתיים ויש גם יצרנים שמעניקים תקופת אחריות גבוהה יותר. אורך חייו של המצבר נע בדרך כלל בין שנתיים לבין תקופה מקסימלית בת שלש או ארבע שנים.

מצברים במרכז

הטענה עצמית של המצבר

כדי ליהנות מהמצבר, יש לאפשר לו גם להתמלא באופן טבעי. הדבר קורה בדרך כלל כשנוסעים בנסיעות מהירות למרחקים ארוכים. כשהמצבר מתמלא כמה וכמה פעמים עקב הרגלי הנסיעה של הנהג, הוא מחזיק מעמד פרקי זמן ארוכים יותר מאשר מצבר הקיים ברכב שהנהג נוסע בעיקר בתוך העיר ולכן המצבר לא מבצע הטענה עצמית.

מצברים במרכז

הצוות האמין והמקצועי שלנו מעניק שירות מיוחד של התקנת מצברים במרכז לכל לקוח שלא מצליח להתניע את הרכב שלו, דבר שקורה בעיקר בימי החורף הקרים. הטכנאי שלנו מגיע במהירות לנקודת המפגש ואם המצבר סיים את פעילותו, מותקן במקומו מצבר חדש, כמו מצברי ורטה, בטיב מעולה שישרת אותו לאורך שנים רבות. מצבר לרכב מחיר משתלם והוגן.

המהלך המהיר והמהימן משמח מאד את הלקוחות כיוון שהבעיה נפתרת תוך זמן קצר יחסית והם מסוגלים להמשיך בשגרת יומם כיוון שהרכב מתניע באופן מידי כך שמשלמים ונוסעים.

קיימים מקרים חריגים שבהם כדי להתקין מצבר יש צורך בפירוק הדשבורד, הליך שלוקח זמן רב יחסית עד שמסיימים את התקנת המצבר.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: