מחירי מצברים לרכב

מחירי מצברים לרכב

הרכב לא מתניע? זקוקים למצבר כאן ועכשיו. הגעתם בדיוק למקום הנכון! אצלנו בשחר כהן מצברים מספקים לכם מצבר איכותי וחזק. לפני שנדבר קצת על מחירי מצברים לרכב, על הסוגים השונים של המצברים, כדאי להבין קודם כל מה התפקיד של המצבר ברכב שלנו.

המצב של הרכב מכונה גם מצבר עופרת והתפקיד שלו זה לאגור אנרגיה כימית ולשחרר אותה לרכב בתור אנרגיה חשמלית. למעשה, כל מה שקשור למערכת החשמלית ברכב, פועל באמצעות המצבר כמו למשל המזגן, מערכת האזעקה או הקודן, החלונות, הרדיו, המחשב של הרכב והמנורות. יחד עם זאת, המצבר גורם לתהליך ההתנעה הראשוני של המנוע ברכב.

 

מצבר – איך הוא עובד?

רוב המצברים בנויים בלוחות לוחות, חלקם שליליים וחלק חיוביים של עופרת אותם טובלים בגופרית ובאלקטרוליטים. את הלוחות מסדרים בצורה מסוימת בכדי שהתגובה בין הגופרית לאלקטוריטים מייצרת את הזרם החשמלי. האנרגיה החשמלית עוברת כאשר יש השלמה מלאה של מעגל חשמלי בין הלוחות השליליים ללוחות החיוביים שנוצרת על ידי המנוע.

 

אילו סוגי מצברים קיימים?

ובכן, יש המון סוגים של מצברים. המותגים המובילים המזוהים עם מצברים איכותיים, חזקים וכאלה המתאימים למזג האוויר החם והלח של ישראל הם מצברים של החברות שנפ, ורטה, בוש וסטארט.

 

ומה טווחי המחירים של מצברים?

ובכן, טווחי המחירים של מצברים נעים בין 350-600 שקלים, כולל הרכבה, כאשר תקופת האחריות משתנה ונעה בין 12-24 חודשים.

 

דגשים חשובים בבחירה והחלפת מצבר

הדגש הראשון והחשוב ביותר הוא שצריך להבין שיש המון סוגים של מצברים ולכן עלינו לבחור מצבר המתאים לכלי הרכב בו אנו נוהגים לפי הוראות היצרן. הסיבה לכך היא כדי שתהיה התאמה בין האמפר שהרכב דורש לבין הכוח שהמצבר נותן לו. חוסר התאמה תגרום למצב המכונה ”הנעה קשה“ מה שיפחית את אורך החיים של המצבר בצורה משמעותית.

יש מצברים שדורשים טיפול ולכן במידה וכן, כדי שנוכל להנות מאורח חיים ארוך של המצבר, חשוב לבצע את פעולות התזוקה הללו כמו למשל פתיחה של פקק הפלסטיק בחלק העליון של המצבר, בדיקת מפלס הנוזלים במצבר, הוספת מים מזוקיים וכדומה. יש מצברים שלא זקוקים בכלל לטיפול כמו למשל מצברי שנפ. בחירה במצבר מסוג זה תסייע לחסוך את כל עניין התחזוקה.

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו בבחירת מצבר חדש לרכב הוא כל הנושא של ריכוז החומצה. ריכוז חומצה גבוה ממש לא מתאים לתנאי האקלים של מדינת ישראל ולכן כדאי לבחור במצבר עם ריכוז חומצה נמוך שמסוגל להתמודד עם טמפרטורות גבוהות.

 

אז למה דווקא שחר כהן מצברים?

  1. החברה שלנו משווקת מצברים המתאימים למזג האוויר הישראלי של המותגים המובילים ביותר בתחום
  2. אנו מספקים תעודת אחריות מקורית על המצבר שרכשתם.
  3. יש לנו ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הרכבים.
  4. אנו עובדים 24 שעות, 7 ימים בשבוע וזמינים עבורכם בכל זמן שתרצו, גם בשבתות וחגים.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים