חייגו עכשיו:
072-3952626

מצבר לרכב מחיר – המדריך שיעשה לכם סדר

תוכן עניינים
מצבר לרכב מחיר

הרכב לא מתניע? כנראה שאתם זקוקים להחלפה כאן ועכשיו. הגעתם בדיוק למקום הנכון! אצלנו מספקים לכם מצבר לרכב מחיר משתלם ושהוא גם איכותי וחזק. לפני שנדבר קצת על מחירים, על הסוגים השונים, כדאי להבין קודם כל מה התפקיד של המצבר ברכב שלנו.

תפקיד המצבר ברכב הוא לאגור אנרגיה כימית ולשחרר אותה לרכב בתור אנרגיה חשמלית. למעשה, כל מה שקשור למערכת החשמלית ברכב, פועל באמצעותו כמו למשל המזגן, מערכת האזעקה או הקודן, החלונות, הרדיו, מחשב הרכב והמנורות. בנוסף לכך, ההיבט החשוב ביותר הוא בתהליך ההתנעה הראשוני של המנוע ברכב. מכאן ניתן לראות כי מצבר לרכב מחיר חשוב מאוד בבחירה של מוצר איכותי שיחזיק לאורך זמן רב.

מותגים מובילים

כאשר מדברים על המצבר ברכב, חשוב לדעת כי קיימים סוגים ומותגים רבים. המותגים המובילים המזוהים איכות, חוזק ויכולת להתאים למזג האוויר החם והלח בישראל. לדוגמא ניתן לראות חברות כמו שנפ, מצברי ורטה, בוש וסטארט. עבור סוגים אלו של מצבר לרכב מחיר העסקה יהיה בדרך כלל יקר יותר, אך הם יחזיקו לכם לטווח הזמן הארוך יותר.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצבר לרכב מחיר וקריטריונים

ובכן, טווח מצבר לרכב מחיר נע בין 350-600 שקלים, כולל הרכבה, כאשר תקופת האחריות משתנה ונעה בין 12-24 חודשים, אך חשוב לדעת כי המחיר משתנה בין סוג לסוג בהתאם למספר קריטריונים:

  • מותג – מצבר לרכב מחיר מושפע בין היתר מסוג המותג. כיום ישנם מותגים רבים, חלקם מוכרים מאוד ובעלי מוניטין ואילו אחרים נועדו לשמש כמעין אלטרנטיבה זולה יותר. בהתאם לכך גם ניתן לראות את האיכות הנמוכה יותר ביחס לאחרים, מה שיתבטא במשך חיי העבודה שלהם. כך למשל, מצברי AGM שנחשבים כחדשניים יותר, יעלו יותר ממוצרים ישנים.
  • ארץ הייצור – למרות שמקובל לחשוב כך, מותג הוא לא הכל בתהליך הבחירה! חשוב מאוד לשים לב גם לגבי ארץ הייצור, גם אם הוא נושא שם מותג מוכר. חשוב שהמוצר שתרכשו אכן יהיה כזה שיוצר בארץ ייצור המותג ולא במקומות אחרים.
  • טכנולוגיה – סוג הטכנולוגיה מהווה היבט מאוד חשוב שמשפיע על המחיר. ישנם מצברים בטכנולוגיית עופרת פשוטה ואילו אחרים, איכותיים יותר שעובדים על בסיס Silver-Calcium, בעלי אורך חיים ממושך יותר ויקרים מעט יותר.
  • כוח – הבדל בין המחיר תלוי גם בהתאם לכוח שמספק המוצר. כך למשל, עבור מצבר לרכב מחיר גבוה יותר יגבה בהשוואה לקניית מצבר חלש יותר. באותו האופן, עבור מצבר לרכב 60 אמפר מחיר זול יותר יגבה לעומת אחד חזק יותר. חשוב לציין כי בחירת הספק אינה בבחירה חופשית ויש להיצמד להוראות היצרן.
  • תאריך הייצור – מצברים ש-"עומדים" זמן רב במחסנים הינם זולים יותר לעומת כאלו חדשים ועתידים לספק תקופת עבודה קצרה יותר. תאריך הייצור חייב להופיע על הגוף שלו.

אלה השיקולים בבחירת מצבר לרכב מחיר וההמלצה המעשית:

היבט מפתחהטובהרע (פחות טוב)המסקנה
כוחבחירה פשוטה, מאחר שלרכב ספציפי חייבים כוח מינימאלי מסויםהכוח הדרוש מוכתב על ידי היצרן וברכב גדול, הוא יהיה גדול ויעלה את המחיר. כדאי להתחיל מכך, בתור אילוץ טכני ראשוני
טכנולוגיהריבוי אפשרויות, שמאפשר לרכוש מוצר איכותי יותרבבחירת מצבר לרכב מחיר יושפע מאוד מהטכנולוגיהאם יש את התקציב וזה חשוב לכם, מוטב מצבר יותר משוכלל
מותגמותג יוקרתי, לרוב מתבטא במוצר איכותיככל שהמותג "נחשב", כך מחיר מצבר רכב יעלה לרוב, כדאי להשקיע יותר. מאחר שמצבר גם לא יקר במיוחד וגם חיוני מאוד לפעילות הרכב התקינה
יצרן וארץ ייצורמותג יקר יחסית, עשוי להגיע בפועל ממקור ייצור (ארץ ויצרן) שמביאים להוזלהמקורות הייצור אינם זהים, מבחינת רמת הייצור ואמינותהכדאי שלא למהר ולהתפתות, לעסקה בנוסח "מותג איכותי אבל בזול"
תאריך יצורמצבר ישן, הוא לרוב זולמצבר ישן, יהיה בעל אורך חיים קצר יותרלהתפשר, אולי במצב כספי דחוק או לתקופה קצרה של שימוש ברכב
מצבר משומש?מאפשר להשיג ברכישת מצבר לרכב מחיר זול מאודאין אחריות. מצבו ואורך חייו הצפוי, נמצאים בסימן שאלהאם משומש, אז רק מספק אמין
אחריותעשויה להיות עד 24 חודשים וגם על ההתקנהרוב המצברים מתקלקלים רק אחרי 24 חודשיםבהתחשב בתוספת המחיר של האחריות ובחשיבותה - כדאי!

עד כאן לגבי בנוגע למצבר עצמו. מעבר לכך, מוטב כאמור לבצע את הרכישה משרות שכולל מצברים עד הבית.

 

מצבר לרכב מחיר היבטים נוספים שמשפיעים עליו

בבואכם לרכוש מצבר לרכב מחיר העיסקה יכול להיות מעל או מתחת לממוצע בהתאם למספר היבטים נוספים:

  • שימוש קודם – מצברים יד שנייה הם כאלו שכבר עברו שימוש, נשחקו ואינם נמצאים בתקופת האחריות שלהם. אלו יהיו זולים מאוד אך לא ניתן לדעת כיצד הם תוחזקו ומה צפוי להיות אורך החיים שלהם. חשוב מאוד להתקשר עם ספק אמין על מנת לקבל בוודאות מוצר חדש ולא רק כזה שנראה חדש. אנו מדגישים שוב שצריך לשים לב לתאריך הייצור. בסופו של דבר, מחיר מצבר משומש מתחיל מ-200 שקלים כאשר הסכום תלוי בין היתר בשנת הייצור, בהספק החשמלי ובמותג.
  • הובלה והרכבה – רוב הספקים אינם מעניקים ללקוחות שלהם אפשרות נוחה והגעה עד בית הלקוח. מסלול שכזה כולל בדרך כלל לא רק את עלויות ההחלפה אלא גם תוספת מחיר עבור המשלוח וההתקנה. אצלנו תקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד שכוללת את הכל, ללא שום מאמץ מצידכם. אם תצטרכו מצבר למאזדה 3 נגיע עד אליכם עם מצבר חדש ונתקין אותו במקום.
  • אחריות – כאשר תרכשו מצבר לרכב מחיר שונה יכול להיגבות עבור אותו סוג, בהתאם לאחריות שתקבלו עליו. למשל, מוצר שעבורו תקבלו אחריות גם על ההתקנה ולא רק את זאת שמסופקת על ידי היצרן, יהיה יקר יותר בדרך כלל. בסופו של דבר, המחיר של המוצרים חדשים נע בין 400 שקלים עד 1,000 שקלים כאשר יש כאלו שיכולים לעלות גם 2,500 שקלים, כתלות במכונית. באופן כללי, עדיף לרכוש מוצר חדש ולהיות בטוחים שהוא תקין, איכותי ויחזיק מעמד למשך זמן רב.

מצבר לרכב מחיר ודגשים חשובים

הדגש הראשון והחשוב ביותר כאשר מחפשים מצבר לרכב מחיר הוא שיש המון סוגים. בזמן ההחלפה, עלינו לבחור מוצר המתאים לכלי הרכב בו אנו נוהגים לפי הוראות היצרן. הסיבה לכך היא כדי שתהיה התאמת מצבר לרכב בין האמפר שהרכב דורש לבין הכוח שהמצבר נותן לו. חוסר התאמה תגרום למצב המכונה ”הנעה קשה“ מה שיפחית את אורך חייו בצורה משמעותית.

גם לאחר שחיפשתם מצבר לרכב מחיר, ורכשתם אחד חדש, חשוב לדעת כי הוא דורש טיפול תמידי. כך, כדי שנוכל להנות מאורח חיים ארוך, חשוב לבצע את פעולות התחזוקה הללו כמו למשל פתיחת פקק הפלסטיק בחלק העליון, בדיקת מפלס הנוזלים, הוספת מים מזוקקים וכדומה. אם זאת קיים יש מוצר שלא זקוק בכלל לטיפול כמו למשל מצברי שנפ. בחירה בו תסייע לכם לחסוך את כל עניין התחזוקה.

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו לפני החלפת מצברים הוא ריכוז החומצה. ריכוז חומצה גבוה ממש לא מתאים לתנאי האקלים במדינת ישראל ולכן כדאי לבחור במוצר עם ריכוז חומצה נמוך שמסוגל להתמודד עם טמפרטורות גבוהות.

אז למה דווקא שחר כהן?

כמו שבוודאי הבנתם, בכל הקשור לרכישת מצבר לרכב מחיר שונה ומגוון, שנקבע על פי מספר קריטריונים גדול. לכן אתם צריכים להתקשר עם חברה שדואגת להציע לכם עבור מחיר הוגן ונוח, כך שתמיד תוכלו למצוא את המוצר שהכי יתאים לרכב שלכם וגם לתקציב שלכם. זה בדיוק מה שתקבלו אם תתקשרו איתנו – חברת שחר כהן.

החברה שלנו, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הרכבים, משווקת מוצרים שמתאימים למזג האוויר הישראלי, מתוך המותגים המובילים ביותר בתחום. אנו מספקים תעודת אחריות מקורית, ועובדים 24 שעות, 7 ימים בשבוע וזמינים עבורכם בכל זמן שתרצו, גם בשבתות וחגים. אז למה אתם מחכים? פנו אל שחר כהן מצברים ותוכלו למצוא עבור כל סוג של מצבר לרכב מחיר משתלם מאוד.

אנו פועלים באיזור המרכז ונותנים שירות מצברים רחובות, ראשון לציון, תל אביב והסביבה!

מצבר לרכב מחיר- שאלות ותשובות

מחד, תמיד כדאי לטפל ברכב היטב. מאידך, אין מה לבנות על זה, בתור ה"סוד" שיאפשר ברכישת מצבר לרכב מחיר זול במיוחד. נזכיר, כי מדובר ביחידה סגורה. גם נהג עם גישה טכנית, אשר נוהג לטפל ברכב בעצמו, לא יפתח אותו. זו מעין "קופסה שחורה", שמה שקורה בתוכה תלוי בתכנון ובייצור, לטוב ולרע. התחזוקה שניתן לעשות לבד, למעשה מתייחסת לדברים ש"מסביב". כלומר לאופן בו המבצר מקובע למקומו, לכך שכבלי החשמל שמתחברים אליו מהודקים כראוי, לכך שמנקים קורוזיה שמתפתחת על המגעים החיצוניים של המצבר וכדומה. השילוב האידיאלי, הוא להבטיח שהכל תקין "מבפנים", בכך שרוכשים מוצר איכותי. במקביל, להבטיח שהכל תקין "מסביב", באמצעות התחזוקה הבסיסית וטיפול ברכב במוסך טוב.
לכאורה, התשובה לשאלה זו חיובית. ברכישת מצבר לרכב מחיר הוא היבט חשוב. לכן נשמע הגיוני מאוד, לבחור איכות, אך לא הזול ביותר. כך תקבלו את התמורה המרבית להשקעתכם. אלא ש"זול" מגיע בהכרח במחיר מסוים. זה תמיד בא על חשבון משהו. כעת כדאי להתעמק הלאה ולשאול, האם ה"משהו" הזה חשוב? והאם ועד כמה תקינות המוצר בכללו חשובה?. ראשית, מבחינה טכנית, כדאי להבין את חשיבות המצבר בכלל ברכב. מוצר במצב לא תקין מפריע לרכב להתניע ואף מונע זאת. נקודה זו כשלעצמה, מספיקה בכדי להמחיש עד כמה אמינות עשויה להפריע לכם אישית. עד כמה קריטי מבחינתכם, אם תיתקעו עם הרכב? הדבר תלוי מן הסתם באופני השימוש שלכם בו. אך בכל מקרה, זו וודאי לא חוויה נעימה. כך שברכישת מצבר לרכב מחיר הוא לא כל הסיפור.
מצברים הם מסוג הרכיבים שיש להחליף תקופתית. אם ברכישת מצבר לרכב מחיר הוא היבט שמטריד אתכם, תגלו שהוא איננו גבוה מאוד, אך גם לא זול. אבל שימו לב שרכישת מצבר כזה לשם ההחלפה, דרושה רק פעם בכמה שנים. זאת, במידה והוא היה במקור מצבר חדש, איכותי, שגם תוחזק כהלכה. לכן כדאי לחשוב על מחיר מצבר לרכב כך: זו הוצאה קבועה, אבל מנקודת מבט של עלות שנתית, זה לא הרבה, אם משווים זאת להוצאות אחרות שיש על רכבים. באופן מיוחד, העלות מוכנסת לפרופורציות, אם חושבים על תקלות ברכיבים חיוניים אחרים ברכב. למשל תיבת הילוכים אוטומטית, שהיא באמת רכיב שלא הייתם רוצים שיתקלקל (גם אם זו תקלה לא נפוצה). באופן עקרוני זהו מוצר מאוד פשוט וזהו יתרון. הדבר מתבטא בשני סוגי עלויות מצבר לרכב מחיר רכישה ומחיר תיקון. אם וכאשר הוא מתקלקל, לרוב אין צורך בתהליך אבחון מורכב מדי, יקר וממושך. גם הרכישה כאמור לא יקרה, בהתחשב בתמונה הכללית.
ניתן לחשוב שזהות יצרן המצבר לא חשובה במיוחד, מאחר שאלה לכאורה מוצרים פשוטים למדי. מצברים הם אכן עקרונית מאגרי אנרגיה עם תכנון לא מאוד מורכב. אך אפילו ברכישת סוללה קטנה ורגילה למכשיר חשמלי, מי שמכיר את התחום עשוי להעדיף פירמות יצרנים מוכרות ואמינות. אז כך בוודאי לגבי מצבר לרכב שלכם. ברכישת מצבר לרכב מחיר המצבר יושפע באופן קטן יחסית מזהות היצרן, בעוד שהאיכות עשויה להיות מושפעת מאוד לטובה. בכל מקרה, אם רוכשים ממקור אמין, תוכלו לדעת שכל המצברים שמוצעים הם מיצרנים ברמה גבוהה.
מחיר מצבר לרכב לא גבוה במיוחד. אך במצטבר עם שאר ההוצאות השוטפות על הרכב ועל מצבר לרכב מחיר המצבר איננו הוצאה זניחה. מתי תוכלו לצפות להוציא יותר על החלפת מצברים? בחורף? בקיץ? למזג האוויר יש אכן השפעה מסוימת על מצב המצבר. היא לא קריטית, אבל כדאי להיות מודעים לכך. בתמצית: בחלק מעונות השנה, המצבר שלכם נדרש לעמוד בעומס גדול יותר ולכן "יעבוד" יותר ויתבלה יותר מהר. לשם ההמחשה: בשיאי הקיץ והחורף יופעל במיוחד המזגן. בחורף עשויה להידרש יותר הפעלת אורות וכמובן המגבים.
אם הרכב שלכם לא מתניע, לא צריך למהר ולקבוע שזה המצבר או לברר לגבי מצבר לרכב מחיר. כן, מצב כזה עשוי בהחלט להיגרם בגלל המצבר. אך זה לא תמיד המצב. דרך פשוטה להבין אם המצבר הוא האחראי לתקלה, היא להתקין במקומו מצבר חדש ותקין. אך סביר להניח, שאין לכם מצבר כזה מוכן וממתין בצד לשם כך. במקביל, בדיקת האפשרויות האחרות לתקלה איננה פשוטה והיא דורשת ידע בחשמל רכב וניסיון באבחון תקלות. כך שהפתרון הנכון למצב, הוא להזמין מקצוען שיטפל בכך.
מדוע דרוש בכלל מצבר, במיוחד אם מדובר ברכב רגיל ולא חשמלי? כיצד הוא משתלב בפעולת הרכב? לכל בעל רכב כדאי להכיר ולהבין, את התשובה לשאלה בסיסית זו. בתמצית, גם אם תוציאו על מצבר לרכב מחיר גבוה במיוחד והוא יהיה המצבר הכי טוב בשוק, עקרון שילובם ברכב דומה: מצבר יכול להפעיל ברכב צרכני חשמל שונים, גם בלי שמנוע הרכב פועל. אם מסובבים את מפתח הנעת הרכב עד הסוף, המנוע מותנע בסיוע המצבר. כעת המנוע יפעיל רכיב מיוחד (אלטרנטור), אשר יטעין את המצבר באופן מתמשך.
ניתן לחלק את סוגי הרכבים השונים לקטגוריות, לפי ערך האמפר האופייני של המצבר, לכמה זמן פעילות רצופה ערך זה מתייחס והיבטים משלימים כגודל המצבר. בבחירת מצבר לרכב מחיר עשוי להיות פחות חשוב ביחס אליהם. רובנו מחפשים מצבר לרכב פרטי, אך מבחינת עוצמה רכבים אלה הם באמצע, בין סוגי רכבים אחרים.
שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: