חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברים למשאיות

תוכן עניינים
מצברים למשאיות

השירות המוצלח שלנו מצבר עד הבית כולל גם שירות מצברים למשאיות. נהג אשר אינו מצליח להתניע את המשאית השכם בבוקר או בכל שעה אחרת במהלך היום ובכל מקום שבו הוא נתקע, מתקשר אלינו ומבקש שיגיע טכנאי. אנו מקבלים מידע מדויק לגבי המשאית ודגם מצבר למשאית, היצרן, נפח מנוע ועוד ויוצאים לדרך עם מצבר חדש שיותקן במידת הצורך. 

הדגמים הקיימים של מצברים למשאיות הם 65, 70, 74, 80, 90, 95 או 100 אמפר ואיש השירות מביא עימו את הדגם הנכון של יצרן מצברים מוביל. 

הסיבה לכך היא שקיימים כמה דגמים של מצברים למשאית וכל אחד תואם נפח מנוע אחר של המשאית. יש לבצע התאמה מושלמת כיוון שאם המצבר אינו מתאים, לא תהיה אפשרות להתניע באמצעותו את המנוע.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

אורך חייו של מצבר למשאית

יצרני מצברים למשאיות הן הישראלים והן מחו"ל מעניקים תקופת אחריות אשר נעה סביב שנה או במקסימום שנתיים מיום ההתקנה. נהגי המשאיות מודעים למועד ההתקנה ולמועד פקיעת האחריות כיוון שזהו פרק הזמן שהמצבר מסוגל לעבוד ולכן הם עם היד על הדופק. אחת לכמה חודשים הם מגיעים לבדיקה אצל הטכנאי שלנו כדי לבחון את מצב המצבר. אם קיימים בו עוד נוזלים, אפשר להמשיך לנסוע עד הביקורת הבאה אך אם המצבר כמעט ריק, כדאי להוציא את המצבר הישן ולהתקין חדש כך שאפשר יהיה לנסוע בראש שקט ולא לחשוש כל הזמן מהאפשרות שבמהלך הנסיעה הרכב לא יוכל להמשיך בנסיעה עקב העובדה שהמצבר התרוקן לחלוטין.

חוסר האונים במקרה שהמשאית נתקעת בדרך הוא כה גדול שחשוב לחשוב כמה צעדים קדימה, לא להמתין עד שהמצבר יהיה ריק לחלוטין, זהו הליך שקורה תוך כמה ימים בודדים כך שעדיף להחליף מצבר למשאית ולא להמתין עוד כמה ימים כיוון שמדובר בפרק זמן שהוא מאד לא משמעותי. 

מצברים למשאיות עד הבית 

טכנאי השירות שלנו אשר מגיע למקום שבו המשאית תקועה, מנתק את החיבורים של המצבר הקיים, מחבר במקומם את המצבר החדש ומפעיל את המנוע, כדי לוודא שהכול פועל כיאות ואפשר לצאת לדרך.

נהג המשאית אשר אמור להיות במקום כלשהו כדי להעמיס או כדי לפרוק סחורה, הוא בלחץ של זמן ולכן השיטה של הגעת טכנאי אליו וטיפול בנושא מצבר למשאית חוסכת לו זמן וכסף והוא יכול להספיק לבצע את המטלות שלו באיחור קל. לולא שיטה זו הוא היה מבזבז הרבה מאד זמן וכסף על זמן המתנה לגרר והמתנה במוסך עד שהרכב יהיה תקין ועם מצבר חדש.

לכל אדם יש את לוח הזמנים היומי שלו והכל חשוב, אך עבודתן של נהגי המשאיות כרוכה בשרשרת האספקה וכל עיכוב שלהם מעכב גורמים רבים נוספים, מחסנאים, מלגזנים, מלקטי סחורה ועוד. לכן אנו מעניקים משנה חשיבות לנושא המשאיות ומעניקים להם עדיפות בזמן הגעה מהיר במיוחד של טכנאי השירות שלנו.

מצבר למשאית

דגמים חדשים של מצברים למשאיות

בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי בשיטות הייצור של המצברים, הם קפצו קומה ומיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות כדי לאפשר ליהנות מהמוצר במשך פרקי זמן ארוכים יותר ולכן גם רבים מהיצרנים מעניקים תקופות אחריות ארוכות יותר.

שחר מצברים – שירות יוצא דופן

כל רכב זקוק לשירות החלפת מצברים מעת לעת,לכן אם תתקלו בבעיה מסוג זה אתם מוזמנים להתקשר אלינו כדי שאיש שירות שלנו יגיע עד אליכם ויבדוק את מצב הרכב. אם אכן מדובר במצבר שהתרוקן הוא יבצע עבורכם החלפת מצברים למשאיות בזריזות, באחריות וביעילות רבה, כך שתוכלו להמשיך בנסיעה.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם:
מצברי בוש
סוגי מצברים
מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים

להמשך קריאה »
מצברי AGM
סוגי מצברים
מצברי AGM

בשנים האחרונות החלו לייצר מצברי AGM, כאשר מדובר במוצרים חדשניים בעלי מסוגלות שונה מאלו המוכרים לנו. איכותם והתכונות

להמשך קריאה »
מצבר לרכב תפעולי
סוגי מצברים
מצבר לרכב תפעולי

מצבר המתאים לרכבים תפעוליים כמו קולנועיות, קרוואנים, סירות, מכונות לשטיפת רצפות ורכבי גולף הוא מצבר פריקה עמוקה. מצבר

להמשך קריאה »