מצברים למשאיות

מצברים למשאיות

השירות המוצלח שלנו מצבר עד הבית כולל גם שירות החלפת מצבר עבור משאיות. נהג אשר אינו מצליח להתניע את המשאית השכם בבוקר או בכל שעה אחרת במהלך היום ובכל מקום שבו הוא נתקע, מתקשר אלינו ומבקש שיגיע טכנאי. אנו מקבלים מידע מדויק לגבי דגם המשאית, היצרן, נפח מנוע ועוד ויוצאים לדרך עם מצבר חדש שיותקן במידת הצורך. 

הדגמים הקיימים של מצברי המשאיות הם 65, 70, 74, 80, 90, 95 או 100 אמפר ואיש השירות מביא עימו את הדגם הנכון של יצרן מצברים מוביל. 

הסיבה לכך היא שקיימים כמה דגמים של מצברים וכל אחד תואם נפח מנוע אחר של המשאית. יש לבצע התאמה מושלמת כיוון שאם המצבר אינו מתאים, לא תהיה אפשרות להתניע באמצעותו את המנוע.

אורך חייו של מצבר 

יצרני המצברים הן הישראלים והן מחו"ל מעניקים תקופת אחריות אשר נעה סביב שנה או במקסימום שנתיים מיום ההתקנה. נהגי המשאיות מודעים למועד ההתקנה ולמועד פקיעת האחריות כיוון שזהו פרק הזמן שהמצבר מסוגל לעבוד ולכן הם עם היד על הדופק. אחת לכמה חודשים הם מגיעים לבדיקה אצל הטכנאי שלנו כדי לבחון את מצב המצבר. אם קיימים בו עוד נוזלים, אפשר להמשיך לנסוע עד הביקורת הבאה אך אם המצבר כמעט ריק, כדאי להוציא את המצבר הישן ולהתקין חדש כך שאפשר יהיה לנסוע בראש שקט ולא לחשוש כל הזמן מהאפשרות שבמהלך הנסיעה הרכב לא יוכל להמשיך בנסיעה עקב העובדה שהמצבר התרוקן לחלוטין.

חוסר האונים במקרה שהמשאית נתקעת בדרך הוא כה גדול שחשוב לחשוב כמה צעדים קדימה, לא להמתין עד שהמצבר יהיה ריק לחלוטין, זהו הליך שקורה תוך כמה ימים בודדים כך שעדיף להחליף מצבר ולא להמתין עוד כמה ימים עד ההחלפה כיוון שמדובר בפרק זמן שהוא מאד לא משמעותי. 

מצבר למשאית עד הבית 

טכנאי השירות שלנו אשר מגיע למקום שבו המשאית תקועה, מנתק את החיבורים של המצבר הקיים, מחבר במקומם את המצבר החדש ומפעיל את המנוע, כדי לוודא שהכול פועל כיאות ואפשר לצאת לדרך.

נהג המשאית אשר אמור להיות במקום כלשהו כדי להעמיס או כדי לפרוק סחורה, הוא בלחץ של זמן ולכן השיטה של הגעת טכנאי אליו וטיפול בנושא המצבר חוסכת לו זמן וכסף והוא יכול להספיק לבצע את המטלות שלו באיחור קל. לולא שיטה זו הוא היה מבזבז הרבה מאד זמן וכסף על זמן המתנה לגרר והמתנה במוסך עד שהרכב יהיה תקין ועם מצבר חדש.

לכל אדם יש את לוח הזמנים היומי שלו והכל חשוב, אך עבודתן של נהגי המשאיות כרוכה בשרשרת האספקה וכל עיכוב שלהם מעכב גורמים רבים נוספים, מחסנאים, מלגזנים, מלקטי סחורה ועוד. לכן אנו מעניקים משנה חשיבות לנושא המשאיות ומעניקים להם עדיפות בזמן הגעה מהיר במיוחד של טכנאי השירות שלנו.

דגמי המצברים החדשים למשאיות 

בשנים האחרונות חל שיפור משמעותי בשיטות הייצור של המצברים, הם קפצו קומה ומיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיות חדשניות כדי לאפשר ליהנות מהמוצר במשך פרקי זמן ארוכים יותר ולכן גם רבים מהיצרנים מעניקים תקופות אחריות ארוכות יותר.

שירות יוצא דופן שלנו

כל רכב זקוק להחלפת מצבר מעת לעת,לכן אם תתקלו בבעיה מסוג זה אתם מוזמנים להתקשר אלינו כדי שאיש שירות שלנו יגיע עד אליכם ויבדוק את מצב הרכב. אם אכן מדובר במצבר שהתרוקן הוא יבצע עבורכם את ההחלפה בזריזות, באחריות וביעילות רבה, כך שתוכלו להמשיך בנסיעה.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים