חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברי ורטה

תוכן עניינים
מצבר-ורטה-500-1-300x269

כאשר מדובר על מצברים, קימיים סוגים שונים לפי סוגים שונים של רכים וכלי תחבורה שונים. לרוב, קיים ייבוא ממספר מדינות, אך כדאי לדעת שקיים גם ייצור מקומי. בתוך כל אלה, אחד מהמותגים המובילים הוא ללא ספק מצברי ורטה. במאמר זה נסביר מהם התכונות שלהם, שיטות ייצור נוספות וכיצד ניתן להתקין אותם.

תכונות מצברי ורטה 

מצברי ורטה מיוצרים בעיר הנובר בגרמניה, ואלו הם מוצרים חדשניים אשר אין צורך לתחזק אותם באופן שוטף כמו לבצע את בדיקת רמת הנוזל או להוסיף מים מזוקקים. הסיבה לכך היא כי המצבר מכיל מכסה כפול והוא בעל יכולות גבוהות מהממוצע להנעת המנוע. כאשר מדובר על גודלם, הם קיימים במספר גדלים משתנים, לפי סוג רכב. חשוב לדעת כי כל מצבר ורטה עומד בתקן המחמיר של מכון התקנים הגרמני וכן מכון התקנים הישראלי. לאור כך, ולאור המקצועיות הרבה שלהם, יצרני רכבים בכל העולם בוחרים להתקין אותם ברכביהם החדשים. 

תכונותיתרונות לרוכשיםלמה חשוב לשים לב?
התאמה לכל סוגי הרכבבין אם יש לכם רכב קטן או גדול, ישן או חדש, פשוט או יוקרתי, אופנוע, משאית, אופנוע ים או סירה, תמיד תוכלו למצוא מצבר של ורטה שמתאים בדיוק לצרכים של הרכב שלכם.חשוב מאוד להתייעץ פני שרוכשים מצבר ורטה, על מנת שבאמת יתאים לרכב שלכם בצורה מושלמת מבחינת הספק וגודל. כמובן שנשמח לייעץ לכם לפני הרכישה.
משך שימוש ארוךמצברי ורטה נועדו לשמש מספר שנים רב, הרבה מעבר לתקופת האחריות שתקבלו. למעשה, כבר ראינו מקרים בהם מצברי מותג זה החזיקו מעמד במשך 7 שנים, במיוחד אלו החדישים עם מנגנון פריקה עמוקה (AGM, EFB).חשוב לבחור במצבר ורטה שבאמת מתאים לרכב שלכם, שכן מצבר שאינו מתאים לרכב באופן מושלם, עשוי להיות מאופיין במשך חיים קצר ולעיתים אף לפגוע ברכב ובעיקר באלטרנטור.
תקופת אחריות ארוכהכל מצברי ורטה מגיעים עם תקופת אחריות של בין 20 ל- 24 חודשים. במהלך תקופה זו המצבר שלכם יוחלף אם יתגלו בו ליקויים, אך בכל מה שקשור לורטה, הסיכוי למקרה שכזה ממש נמוך.
חשוב שהמצבר המסופק לכם יהיה מקורי, עם אחריות יבואן, ושיהיו עליו כל אמצעי הזיהוי הנדרשים, כגון מספר סידורי, תאריך ייצור ותפוגה ופירוט המפרט הטכני. איתנו אתם יכולים להיות רגועים מבחינה הזאת.

מצברי VARTA – איזה מצבר מתאים לכם?

מצברי Varta הינם מגוונים ביותר, כך שתמיד ניתן להשיגם בהתאמה מלאה לסוגי ודגמי הרכבים השונים ודרישות החשמל שלהם. כאשר תיפנו אלינו על מנת לרכוש מבין המגוון הרחב של מצברי ורטה, אנחנו נדע לבחור לכם את המכשיר המתאים על פי מספר גורמים וביניהם גודל וחוזקה. אלו פרמטרים חשובים שכן חשוב שהוא יתאים לגומחה המיועדת ברכב וההספק החשמלי שלו. יש לנו מצברים לכל סוגי הרכב תוצרת ורטה, כך שבין אם הרכב שלכם עם מערכת התנעה רגילה, מערכת התנעה של Start-Stop ברמזורים, רכב ישן מאוד או רכב יוקרתי ונדיר, היו בטוחים שתמיד נוכל למצוא לכם את המוצר המתאים.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצברי ורטה – לרכב תקין ולראש שקט

אם תחפשו על מצברי ורטה חוות דעת, תגלו שמדובר בחברה אשר מייצרת מיליוני מוצרים בשנה ואשר ידועה בכל העולם באמינות יוצאת דופן. ומה זה אומר עבורכם? ראש שקט, מאחר והמצבר שלכם יחזיק מעמד לאורך תקופת הזמן הארוכה ביותר ולא יאכזב אתכם גם בימי החורף הקפואים וגם במקרים בהם הרכב אינו עובר שימוש במשך מספר ימים, למשל בעקבות נסיעה לחו"ל. למעשה, בעת הרכישה תקבלו על מצברי ורטה אחריות של בין 20 ל- 24 חודשים, שזה יותר מרוב היצרניות האחרות, תמורה מלאה להשקעתכם במותג זה.

שחר כהן מצברים – המקום לרכוש בו מצברי ורטה

אם אתם מעוניינים לרכוש מצברי ורטה, אנחנו בדיוק החברה שכדאי לכם לפנות אליה. במה אנחנו מיוחדים? 

  • מצברים מקוריים ואיכותיים– אנחנו יבואן מצברי ורטה אמין ובעל מוניטין, מה שמתבטא בפועל במכשירים חדשים אשר מגיעים עם אחריות יבואן רשמית של 20 עד 24 חודשים, כשעל גבי המצברים מופיעים כל אמצעי הזיהוי הנדרשים: תאריך ייצור, תאריך תפוגה, ארץ הייצור ונתונים טכניים. 
  • אם לא חייבים להחליף, פשוט לא מחליפים – השירות שלנו כולל לא רק אספקת מצברים של ורטה ומותגים אחרים, אלא גם בדיקה של המוצר הקיים שלכם. במידה והוא אינו "גמור" וניתן עדיין להשתמש בו, נעדכן אתכם על כך וגם ננבא פחות או יותר מה צפוי להיות אורך החיים שלו מאותו הרגע. מכאן והלאה ההחלטה היא בידכם. כי שקיפות ואמינות מול הלקוחות הם דבר שחשוב מאוד לנו!
  • מצבר עד הבית – אנחנו נוכל להגיע אליכם לכל מקום בארץ, לבדוק את המכשיר הקיים שלכם ולהחליף לכם אותו עם מצבר ורטה מבלי שתצטרכו להתאמץ יותר מידי. וכל זאת במחיר משתלם במיוחד.

מחיר מצברי ורטה – לא גבוה כמו שאתם חושבים

אם החלטתם להצטרף לאינספור בעלי הרכבים שמעדיפים מצברי ורטה מחיר הוא לא דבר שצריך להדאיג אתכם יותר מידי. מדוע? משום שהמחיר אינו גבוה מדי לעומת מצברים אחרים, מה גם שמדובר במכשיר שעתיד לשרת אתכם שנים רבות, כתלות בסגנון הנהיגה שלכם, המערכות החשמליות שמותקנות ברכב ומצב הרכב. העלות של מצבר ורטה הינה נגזרת של המותג האיכותי ובנוסף, הגודל הספציפי ותלוי בהוראות היצרן על הרכב. עוד חשוב לדעת כי סוגים המוגדרים בתור מצברי פריקה עמוקה שלעיתים יכולים לשרת את בעליהם עד 7 שנים! מדובר אם כן ברכישה שבאמת שווה את ההשקעה הכספית שלכם לאחר בדיקה של מצבר מחירים. מעבר לזאת, תמיד תוכלו למצוא דרכינו גם מצבר במבצע, שכן אנחנו מציעים מבצעים רבים ללקוחותינו לאורך כל חודשי השנה.

מצברי ורטה

מצבר ורטה 60 אמפר וסוגי אמפר

כאשר רוצים להתאים מצבר לרכב, חשוב לבדוק מהי כמות האמפר הקיימת. הכוונה באמפר היא יחידת מדידת זרם חשמלי, כאשר בהקשר למצברים, מדובר מדידת הזרם החשמלי שהמכשיר יכול להפיק בזמן הפעלתו. היבט זה מהותי מכיוון שמדובר בזרם החשמלי אשר עוזר לתפעל את המערכות החשמליות ברכב. חשוב לדעת כי ישנם מוצרים בעלי עוצמות שונות, אשר מושפעות מרמת הכוח שהרכב זקוק. הדבר מתבטא גם במחיר של מצבר ורטה. באופן טבעי, אם מדובר במוצרים בעלי אמפר נמוך יחסית כמו מצבר ורטה 60 אמפר, אלו מתאימים לרכבים קטנים שאינם דורשים זרם חשמלי חזק. עם זאת, צריך להדגיש כי לא כל מכשיר מתאים לכל סוגי הרכבים, והדבר תלוי גם בגודלו והסוג. לעומת זאת, כאשר מדובר על מכוניות גדולות יותר, לרבות מכוניות משפחתיות או אפילו משאיות, מצבר ורטה 70 אמפר יכול להתאים. 

ייצור מצברי ורטה בשיטות נוספות

בנוסף לסוגי מצברי ורטה הקיימים כיום בשוק, ישנן שיטות ייצור נוספות: דגמי מצברי EFB וכן מצברי AGM אשר מיועדים בשביל מכוניות חדשות בטכנולוגיית סטארט סטופ. 

מצברי EFB: מחקרים אשר ביצעו מהנדסי החברה בשנים האחרונות הובילו לפריצת דרך משמעותית באופן ייצור מצברי ורטה. הדגמים החדשים מיוצרים בשיטת Power-Frame תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. השיטה החדשה יוצרת את האפשרות למכשיר להיות פעיל לאורך פרקי זמן ארוכים יותר תוך שיפור מהותי בביצועיו לאורך זמן. ההצלחה הגדולה שלהם הובילה לכך שהיצרן מפתח בהצלחה רבה גם את אופציית STOP&START, אשר מתאימה לדגמי מכוניות חדשים. מכשירים אלו סגורים בעלי יכולות התנעה מצוינות, מחזיקים מעמד הרבה מעבר למצברי עופרת נורמטיביים, יכולות מצוינות לפריקה וטעינה. המצבר פועל בשיטת 12 וולט, וקיימים בו שני כיוונים קוטביים. גם בתוך מצברים של ורטה ניתן למצוא טכנולוגיה זו, וכיום ניתן לרכוש מצבר ורטה 60 אמפר סטארט סטופ במחיר משתלם.

מצברי AGM: אלו הם מוצרים יוצאי דופן אשר מיועדים לרכבים יוקרתיים. הם בעלי זרם הנעה של 850 EN, כיוון קוטבי בתוספת הצד הימני, ואטומים כך שאין צורך לפעולת תחזוקה. אפשר ליהנות מתקופת אחריות היצרן לשנתיים, ואף מעבר לכך במקרים רבים. המצבר פועל בטכנולוגיה המתקדמת בעולם המיועדת לבעלי מערכות STOP – START  אשר מייעלת מאוד את הפעולות של המכשיר ומאפשרת לו יכולות התנעה איכותיות הרבה יותר, ללא טפטוף וליצירת חיסכון בהוצאות תפעול הרכבים. אורך החיים שלו מסוגל להיות ארוך מהממוצע לאור המסוגלות לבצע פריקה וטעינה בתדירות גבוהה במיוחד, בעת נסיעה במהירות מחוץ לעיר. בשביל סוג מכוניות אלה, עדיף לרכוש מצבר ורטה 70 אמפר סטארט סטופ. 

התקנת מצבר ורטה עד הבית 

כאשר המצבר שובק חיים, אין ברירה אלא לבצע החלפת מצבר, ולהתקין חדש במקומו. בפעולה מהירה של אנשי השירות שלנו, הם מגיעים לכל נקודה בה ממוקם הרכב התקוע עם מכשיר חלופי. אם המכשיר הישן אכן מרוקן וללא נוזל, זה הזמן להתקין מצבר ורטה חדש.

הטכנאי מביא אתו את דגם מצבר ורטה המתאים לגודל הרכב ובהתאם להוצאות היצרן. וכך, תוך פרק זמן קצר הוא מוציא את המוצר הישן ומתקין אחר חדש. הבעיה בדרך כלל הנפתרת במהירות, ובזכות מצברי ורטה חדשים אפשר להתניע במהירות ולצאת לנסיעה המתוכננת. 

אנחנו בחברת שחר מצברים נשמח לסייע גם לכם בעת הצורך ולהתקין ברכבכם מצבר ורטה בגודל הנדרש, אם אתם תקועים במיקום מסוים בעיר או מחוצה לה.

כמובן שאין אנו גובים עלות נוספת על ההגעה אליכם, בדיקה ראשונית, ולפי הצורך להחליף. הייעוץ הטלפוני שלנו גם אינו כרוך בתשלום והינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר ולברר את כל הפרטים לגבי מצברי ורטה ומותגים אחרים, כגון שנפ, בוש ואחרים.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם:
מצברי סטארט-אפ
מותגי מצברים
מצבר סטארט אפ

מצבר סטארט אפ הוא מוצר מעולה וייחודיי אשר מיוצר בטכנולוגיות חדשניות. המפעל שהוא אחד המובילים בעולם בתחום, הוסיף

להמשך קריאה »
מצברי בוש
מותגי מצברים
מצברי בוש

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר רכבים פרטיים שנמצאים על הכבישים בארץ, וכל שנה שעוברת נראה כי עניין

להמשך קריאה »