מצברי EFB

תוכן עניינים
מצברי בוש

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים ועיקר ההתאמה שלהם היא לכל הרכבים הפועלים בשיטת START STOP SYSTEM. הייחודיות ברכבים הללו היא העובדה שאין בהם בלם חניה חשמלי. 

מצברי EFB

המבנים של מצברי ה-EFB הם יוצאי דופן לאור הטכנולוגיה המתקדמת שבה משתמשים כדי לייצר אותם. לוחות המצבר מחופים בחומר פולימרי אשר מפחית באופן מהותי את תהליך קיצור אורך החיים של המצבר והליך קיצור הלוחות הקיימים במצבר. מדובר במצבר סגור אשר אינו זקוק לטיפולים או לאחזקה שוטפת. המצבר מבצע אין ספור פעמים פריקה וטעינה, הרבה יותר פעמים ממצברים אחרים אשר כוללים חומצת עופרת.

לאור השימוש בחומצת עופרת והמאפיינים הייחודיים של המצבר, יכולת ההתנעה של רכב אשר קיים בו מצבר מסוג זה הוא גבוה פי שניים מהיכולת של רכב אשר מותקן בו מצבר רגיל.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

החשיבה על הפחתת זיהום האוויר 

מצברי START & STOP פועלים ברכבים כך שפעולת המנוע דוממת כאשר יש פקקי תנועה או לפני רמזורים. כאשר המנוע אינו פעיל, גם המערכות האחרות אשר מונעות על ידי חשמל כמו מערכת שמע, הגה כוח, חלונות חשמליים או מזגן אינן פועלות. המצבר הוא זה שמעניק למערכות הללו חשמל בנקודות הללו שבהן המנוע דומם ועם זאת הוא מסוגל בעת הצורך להתניע ולהמשיך בנסיעה. 

התקנת מצברי EFB עד הבית 

השירות החדש שלנו הוא התקנת מצברי FEB עד הבית. אם לקוח שלנו נתקע בכל מקום, ליד העבודה, בחניון ליד הבית או בכל מקום אחר והרכב אינו מניע, הוא יוצר אתנו קשר כדי שנגיע למיקום הספציפי ונסייע לו. הטכנאי מוודא טרם היציאה למקום את סוג הרכב והדגם שלו ומביא עימו מצבר תואם בהתאם לנפח של המנוע.

בעת ההגעה לרכב, איש השירות בוחן כמה נושאים אשר קשורים להתנעה כמו אלטרנטור או סטרטר אם הבעיה בהתנעה נובעת מתקלה באחד מהמוקדים הללו, הוא מטפל בכך והנהג יוצא לדרכו. אם הכול תקין אך המצבר ריק מנוזלים, הרי שהבעיה היא במצבר.

הטכנאי מוציא את המצבר הישן ומתקין באותו מקום את המצבר החדש, מחבר כראוי את כל החיבורים ולאחר מכן בודק שקל להתניע את הרכב. מדובר בפעולה שאורכת זמן קצר מאד והיא מייתרת את הצורך בהגעה למוסך אשר כרוכה לא פעם בגרירת האוטו עד המוסך.

כך הנהג חוסך את עלויות הגרר ועלויות המוסך ומקבל שירות VIP עד הבית, דבר זה חוסך לו גם זמן רב והוא מרוצה מההסדר החדש, אשר מאפשר לו לחזור מהר מאד לשגרה. 

התקנה מומלצת של מצבר EFB 

אחד המצברים הנדרשים ביותר על ידי הלקוחות הוא מצבר EFB לאור היתרונות הרבים שלו וההתאמה המושלמת שלו לרכבים החדשים אשר מיוצרים מראש להגנה מקסימלית על הסביבה. מעבר לכך מדובר ביתרון עצום שהמצבר מחזיק מעמד לפרקי זמן ארוכים יחסית לעומת המצברים הרגילים שהלקוחות נהגו לרכוש עד עתה.

מי שעוסק בתחום הרכב ומבין מקצועית בנושאים הללו, ממליץ לכל חבריו ובני משפחתו לעבור לסוג זה של מצבר בפעם הבאה שהם יצטרכו להחליף מצבר ואין ספק שאלו הם האנשים המבינים בכך.

אם בעתיד יוצר מצב שהרכב שלכם יהיה תקוע ולא תוכלו להתחיל בנסיעה. זה הזמן ליצור איתנו קשר וליהנות משירות אדיב ויעיל בכל מקום. הטכנאי שלנו יעשה כל שניתן כדי לסייע לכם, לתקן את מה שנדרש או להתקין מצבר חדש. 

מחפשים מצברים בנס ציונה? לחצו!

שתף את הפוסט
יעניין אותך גם:
מצברי ורטה
מותגי מצברים
מצברי ורטה

אנו משווקים סוגים שונים של מצברים לרכבים, לאופנועים ולכלי תחבורה נוספים כמו קלנועיות, כלי שיט, מלגזות ועוד. גורמים

להמשך קריאה »
מצברי בוש
מותגי מצברים
מצברי בוש

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר רכבים פרטיים שנמצאים על הכבישים בארץ, וכל שנה שעוברת נראה כי עניין

להמשך קריאה »