חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברי בוש

תוכן עניינים
מצברי בוש

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר רכבים פרטיים שנמצאים על הכבישים בארץ, וכל שנה שעוברת נראה כי עניין זה נמצא במגמת עלייה. העלייה בנתונים אלו מוכיחה כי ישראלים רבים רוצים להיות יותר נגישים וניידים, ולכן מעדיפים לרכוש רכב חדש מאשר להסתמך על נסיעות בתחבורה ציבורית. הצורך ברכב פרטי צמוד מעניק נוחות וזמינות גבוהה לכל אדם פרטי ומשפחה, וכדי לשמור ולתחזק את הרכב בצורה נכונה חשוב לבצע טיפולים תקופתיים במהלך השנה. כדי להבין מעט כיצד הרכב עובד ומתי כדאי לקחת אותו לבדיקה, ריכזנו מידע חשוב בנוגע למצבר של הרכב, שהוא אחד מחלקי הרכב המהותיים ביותר בכל רכב פרטי, מסחרי או דו גלגלי. לשם כך כדאי לבחור במצבר מאחד המותגים כמו מצברי בוש.

כיצד פועל המצבר ברכב?

מצברי הרכב מורכבים מחומצה גופרתית ועופרת. רכיבים כימיים אלו נקשרים אחד בשני כאשר המצבר מופעל, וכך נוצר מתח חשמלי המפעיל את כל מערכת החשמל ברכב כולל מתג ההצתה של המנוע. המצבר ברכב פועל למעשה כסוללה נטענת, כך שברגע שהמצבר מופעל והרכב מונע, הסוללה פורקת מתח והיא מתרוקנת. מחולל כימי שמצוי במצבר מספר גם רמת טעינה חוזרת של הסוללה, כך שבמהלך הנסיעה ברכב המצבר מבצע שני תפקידים – גם מספק מתח חשמלי לכל מערכות החשמל ברכב, וגם מטעין את עצמו מחדש לצורך התנעה מחודשת לאחר כיבוי הרכב. מצברי בוש ידועים במצברים הטובים שלהם.

מצברי בוש- מהם הסימנים למצבר מרוקן או תקול?

  • רכב לא מניע – זהו הסימן המובהק ביותר למצבר לא תקין או מרוקן מחשמל. כאשר מסובבים את המפתח במתג ההצתה והרכב לא מניע, מדובר ככל הנראה בבעיה שקיימת במצבר. אם נוסף על פעולת סיבוב המפתח נשמעים גם רעשי תקתוק ממכסה המנוע, זה מעלה את החשד למצבר תקול.
  • תאורת לוח המכוונים חלשה – במידה ובמהלך הנסיעה התאורה של לוח המכוונים נחלשת או מעומעמת, זהו סימן כי המצבר הולך ונחלש והוא אינו מספק את מתח החשמלי הנדרש.
  • אחד ממערכות החשמל ברכב לא עובד – סימן נוסף שבאמצעותו המצבר מאותת כי הוא אינו תקין הוא כאשר המגבים, החלונות החשמליים, מערכת השמע ברכב או כל מכשיר חשמלי אחר ברכב אינו עובד. הסיבה לכך יכולה לנבוע בגלל מצבר חלש, שאינו מצליח לספק את המתח החשמלי הנדרש להפעלת אחד או יותר ממערכות החשמליות ברכב. לשם כך מצברי בוש יכולים להיות מצוינים.

כדאי לדעת כי מצבר אינו יכול להיגמר באופן פתאומי במהלך הנסיעה ברכב, אלא רק כאשר מניעים את הרכב כדי להתחיל בנסיעה. בכל מקרה בו קיימים סימנים למצבר תקול, מומלץ לפנות בהקדם האפשרי לאנשי מקצוע שיאבחנו את הסיבה לבעיה, וכך תחסכו מצב לא נעים בו הרכב לא מניע כלל. בעזרת איש מקצוע תוכלו להחליף לאחד מהמותגים המובילים כמו מצברי בוש.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

מצברי בוש- מצברים מומלצים לרכב

קיימים מגוון מצברים של חברות שונות, כמו מצברי בוש הנחשבים למצברים אמינים ואיכותיים ביותר. יש לבחור את המצבר לרכב על פי סוג ודגם הרכב ובכך להתאים מצברים לכל סוגי הרכב, כמו גם את רמת המתח החשמלי הדרוש למנוע כדי לנסוע ברכב באופן רציף ובטיחותי. מכיוון שמדובר בחלק מרכזי וחשוב שאחראי להפעלתו של הרכב, כדאי לבחור את המצבר על פי איכותו וגם לפי שנות האחריות שיש עליו.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון מצברים איכותיים ואמינים כמו מצברי בוש, שנפ, מצברי ורטה ועוד עם אחריות מלאה ושירות מקצועי ואדיב. נתקעתם עם רכב שאינו מניע? צרו אתנו קשר 24 שעות ביממה ונבצע החלפת מצברים במקום!

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם:
מצברי סטארט-אפ
מותגי מצברים
מצבר סטארט אפ

מצבר סטארט אפ הוא מוצר מעולה וייחודיי אשר מיוצר בטכנולוגיות חדשניות. המפעל שהוא אחד המובילים בעולם בתחום, הוסיף

להמשך קריאה »
מותגי מצברים
מצברי ורטה

כאשר מדובר על מצברים, קימיים סוגים שונים לפי סוגים שונים של רכים וכלי תחבורה שונים. לרוב, קיים ייבוא

להמשך קריאה »