חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברי שנפ – מותג איכותי

תוכן עניינים
מצברי שנפ

עבור כולנו, הרכב הפך להיות אמצעי הכרחי לצרכי התניידות ממקום למקום. למרות שקיימים פתרונות אחרים לצרכי נסיעה כמו תחבורה ציבורית, שלעיתים היא יכולה להיות פתרון יעיל וגם זול, החיסרון בפתרון כזה הוא בזבוז הזמן ולעיתים גם חוסר נגישות. מצבר הוא חלק חשוב מאוד ברכב מכיוון שהוא אחראי על התנעת המנוע ובלעדיו לא יהיה ניתן להניע את המנוע ברכב. לכן מומלץ להתקין מצברי שנפ ברכב או מצבר תחת מותג איכותי אחר.

לדוגמה אם צריך להגיע מעיר אחת לאחרת, יש צורך לנסוע בכמה אמצעי תחבורה ציבורית כדי להגיע ליעד, דבר שעלול להימשך שעות רבות ולבזבוז זמן. גם אם מדובר על נסיעה ישירה באמצעות קו אוטובוס אחד, הנסיעה תכלול מעבר בין מספר רב של תחנות ולא נסיעה מהירה רק ליעד שאנו צריכים – עניין שכמובן גוזל מאתנו זמן יקר.

כיום ניתן לראות כמעט בכל בית לפחות שני רכבים בחנייה, כיוון שכל הורה זקוק לרכב צמוד לצורך נסיעות לעבודה, לפיזור הילדים במסגרות החינוך, סידורים, קניות ועוד. משום שהרכב הפרטי הינו אמצעי תחבורה מרכזי עבור כל משפחה, חשוב להקפיד על התחזוקה שלו באופן הטוב ביותר כמו טיפול תקופתי במוסך, החלפה ותיקון של חלפים מכניים במקרה הצורך וגם הבנה והיכרות על מכלול מערכות הרכב לצורך נסיעה בטוחה יותר, ולכן אנו ממליצים על מצבר שיחזיר לזמן רב ומדגם מוכר, לדוגמת מצברי שנפ.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

למה דווקא מצברי שנפ?

אחד מהחלקים החשובים והמרכזיים ביותר ברכבים הוא המצבר. ניתן לומר כי ללא מצבר תקין הרכב לא יכול כלל לנסוע, ולכן מומלץ לרכוש רק מצבר איכותי המותאם לסוג של רכב. המצבר אחראי על הפעילות החשמלית שמתקיימת ברכב במהלך הנסיעה, ובמיוחד ברגע בו מניעים.

סיבוב המפתח במצת ההנעה יוצר תגובה כימית במצבר כאשר החומצה מתערבבת עם העופרת שמצויים בו, וכך נוצר מתח חשמלי שמעניק כוח הנעה ראשוני לרכב ולפעולה מסונכרנת של כלל חלקי הרכב המכניים. מצברי שנפ יוכל לספק עבורכם את הערך המירבי מכיוון שכאשר קונים מצבר ממותג איכותי, המצבר לרוב יהיה בעל אורך חיים רב יותר ויחזיק טעינה לאורך זמן.

מצברי שנפ: מתי הגיע הזמן להתחדש?

מכיוון שמצבר אחראי להנעה הראשונית לצורך נסיעה, אפשר להבין כי מצבר אינו תקין כאשר מנסים להניע אך הוא אינו מגיב. דבר זה אינו בהכרח סימן כי קיים מצבר חלש או שאינו תקין, ולפני שממהרים לרכוש מצבר חדש יש לבצע מספר פעולות כדי לבדוק את תקינות המצבר.

בין הפעולות שכל נהג יכול לעשות הוא פשוט להתבונן בידית ההילוכים של הרכב, ולוודא כי היא ממוקמת במצב חנייה (P) ולא בהילוך אחר. ברכבים בעלי גיר אוטומטי הרכב אינו מונע כאשר ההילוך נמצא על מצב שאינו חנייה, זאת מטעמים בטיחותיים בעיקר. אם הידית ניצבת על מצב חנייה, יש לנסות לסובב את המפתח במתג ההצתה ולהאזין לקולות המופקים מהמנוע בזמן ההנעה. אם נשמעים מעין תקתוקים קצרים, דבר זה יכול להעיד על מצבר מרוקן או שאינו תקין.

כדאי להבין כי ישנם מצבים בהם קיים מצבר תקין אך פשוט מרוקן, ויש צורך להטעין אותו מחדש כדי שהוא יספק את זרם החשמל הרצוי. בכל מקרה בו מצבר אינו מגיב ואינכם בטוחים האם יש להחליפו – מומלץ לפנות לאנשי מקצוע בתחום שיבצע החלפת מצבר. אנשי המקצוע יוכיחו כי מצברי שנפ הם בחירה מעולה!

האם מצבר שנפ מתאים לכל רכב?

כאשר שואלים האם קיימים מצברים לכל סוגי הרכב, התשובה היא שלילית. התאמת המצבר צריכה להיעשות בהתאם לסוג ודגם, ובעיקר ההספק החשמלי הדרוש למנוע כדי להפעיל את המערכות החשמליות ברכב. מצבר שאינו תואם לדגם הרכב עלול לקצר את משך חיי המצבר, ולגרום למצבים בלתי צפויים כמו אי יכולת התנעה.

מצבר שנפ לרכב: התאמה מושלמת ללקוח הישראלי

שנפ הינה יצרנית המצברים הגדולה והמפורסמת ביותר בישראל. למרות ששנפ הינה בנוסף גם יבואנית של מצברים מחו"ל, מצברי שנפ בעצמם הינם תוצרת כחול-לבן, וזוהי סיבה מספיק טובה שיכולה לדרבן אתכם לתרום לתוצרת המקומית הכל כך איכותית הזאת ולרכוש את המצברים הישראלים. אך מעבר לכך, ישנם עוד שני יתרונות בולטים שכלולים ברכישת מצבר שנפ לרכב.

היתרון הראשון הוא העובדה שהמצבר הינו פרי פיתוח מקומי ועל כן הוא מראש מתאים לאקלים הארץ ישראלי. אקלים זה, שהינו לוהט והביל, פוגע במצברים שאינם מותאמים לכך והם שובקים חיים לאחר פרק זמן קצר יחסית. לא כך הדבר עם מצבר תוצרת שנפ, שפשוט ממשיך לעבוד גם כאשר האקלים הינו בעייתי. יתרון נוסף הוא המחיר של מצבר שנפ שנחשב למאוד זול ונוח.

מצברי שנפ מחירים: כיצד הם נקבעים?

אם אתם מעוניינים לרכוש מצברי שנפ מחירים גבוהים מידי הם לא דבר שאמור להטריד אתכם. אצלנו בשחר כהן מצברים תוכלו למצוא מצברים מתוצרת שנפ, במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד. מחירי המצברים נקבעים על פי מספר גורמים:

  • גודל וחוזק המצבר – ככל שהמצבר גדול וחזק יותר, כך המחיר שלו עולה בהתאם. לדוגמא, מחיר מצבר שנפ 62 אמפר יהיה נמוך יותר מאשר מצבר 72 אמפר.
  • סוג המצבר – ישנם מצברים שמיועדים לכלי רכב "רגילים", בעוד מצברים אחרים מיועדים לכלי רכב חדישים יותר, כגון כאלו שפועלים בשיטת Start-Stop, שמחייבים מצבר תואם, שבדרך כלל יקר יותר.
  • תקופת אחריות – מצבר שנפ מגיע עם תקופות אחריות שונות, מה שמשפיע על המחיר. טווח תקופות האחריות הינו בין 12 ל- 20 חודשים וככל שמשך זמן האחריות ארוך יותר, כך המצבר יקר יותר.

ומה לגבי מצברי שנפ במבצע?

לעיתים מתפרסמים קמפיינים כאלו ואחרים על מצבר במבצע במחיר שבהחלט מושך את תשומת הלב. במקרים שכאלו עליכם לשים לב כי אכן מדובר במצבר שנפ מקורי ובנוסף שהמחיר הנמוך אינו משקף תקופת אחריות קצרה מדי ו/או מצבר שכבר הגיע או מתקרב לתאריך פגות התוקף שלו. בנוסף, חשוב מאוד לבדוק מה מוצע בעסקת הרכישה של המצבר, האם מחיר כולל התקנה של המצבר, הגעה עד אליכם וכו'. אנחנו מציעים לכם מחיר נמוך ומשתלם במיוחד עבור מצברי שנפ, כולל התקנה ואחריות וקבלת שירות של מצבר עד הבית ללא תוספת תשלום.

במידה ואתם מעוניינים להחליף מצבר, צרו עימנו קשר ונגיע עד אליכם במהירות. אנחנו נבדוק את המצבר הקיים שלכם, נחליט איזה מצבר מתאים לרכב שלכם, נבחר את המצבר על פי המחיר המתאים לכם ותקופת האחריות הרצויה ונבצע את ההתקנה במקצועיות מירבית. אנחנו מציעים את השירותים שלנו בפריסה ארצית נרחבת ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שעה שתצטרכו.

מהו היתרון של מצבר שנפ?

תכונות מצברי שנפהמשמעות ללקוחלמה כדאי לשים לב?
התאמה לאקלים הישראלימצבר שנפ מתאים מראש לאקלים בארצנו וזהי היבט חשוב מאוד. מצברים שאינם מתאימים לשימוש בתנאי חום ולחות גבוהים עשויים להינזק, לפתח קורוזיה ולצאת מכלל פעולה טרם זמנם.אם אתם מעוניינים במצבר ישראלי לכל עניין ודבר, שימו לב כי אתם רוכשים את המותג שנפ בעצמו ולא מצברים שהחברה מייבאת לישראל.
מחיריםשנפ ידועה בתמחור הנמוך של המצברים שלה, מה שתורם רבות לתחרות בתוצרת המקומית והיבוא מחו"ל. אז אם אתם מעוניינים במצבר איכותי וזול, תמיד קחו בחשבון את החברה.למרות המחיר הנמוך של מצבר שנפ, חשוב מאוד שלא להתפתות למחיר נמוך מידי, שיכול לנבוע ממצבר משומש או מזוייף או כזה בלי אחריות.
תקופת אחריותמצבר שיוצא מכלל פעולה או שאינו עובד כראוי ונמצא בתקופת האחריות, יוחלף על ידי המשווק (במקרה זה – אנחנו), במוצר חדש ללא כל עלות.תקופת האחריות עבור מצברי שנפ נעה בין 12 ל- 20 חודשים עבור כל מצבר. כלומר, יכולים להיות שני מצברים זהים של שנפ שיתומחרו אחרת, בהתאם לתקופת האחריות של המצבר.
מגוון מצבריםשנפ חולשת על כ-45% משוק המצברים בישראל, כך שניתן בקלות למצוא מצבר שנפ עבור כל כלי רכב.בידקו שאתם אכן מתקשרים עם ספק מקצועי שמסוגל להתאים עבורכם מצבר מתאים בהתאם לדרישות ההספק של הרכב שלכם.

כמובן שאם אתם מתקשרים עם ספק מצברים איכותי ובעל מוניטין כמונו, אתם יכולים להיות רגועים מכל בחינה שהיא.

 

בשורה התחתונה, בין היצע המצברים הקיימים היום, מצברי שנפ הינם המומלצים והאיכותיים ביותר. מצברים אלו הם בעלי תו תקן ומותאמים לכל סוגי הרכבים, החל מקולנועית ועד משאיות. אצלנו בשחר מצברים תוכלו למצוא מצברים מקוריים ואיכותיים. אנו מספקים עבורכם מצברים מחירים אטרקטיביים ומשתלמים ואחריות מלאה. לפרטים נוספים צרו אתנו קשר – אנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם:
מצברי סטארט-אפ
מותגי מצברים
מצבר סטארט אפ

מצבר סטארט אפ הוא מוצר מעולה וייחודיי אשר מיוצר בטכנולוגיות חדשניות. המפעל שהוא אחד המובילים בעולם בתחום, הוסיף

להמשך קריאה »
מותגי מצברים
מצברי ורטה

כאשר מדובר על מצברים, קימיים סוגים שונים לפי סוגים שונים של רכים וכלי תחבורה שונים. לרוב, קיים ייבוא

להמשך קריאה »
מצברי בוש
מותגי מצברים
מצברי בוש

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר רכבים פרטיים שנמצאים על הכבישים בארץ, וכל שנה שעוברת נראה כי עניין

להמשך קריאה »