איך יודעים שהמצבר חלש?

איך יודעים שהמצבר חלש?

מצבר הוא אחד מהחלקים הכי חשובים ברכב שלנו ובלעדיו לא ניתן להתניע את הרכב ולהפעיל את המערכות השונות הפועלות על חשמל.

חשוב להבין, שלמרות שבישראל משווקים מצברים איכותיים וחזקים המתאימים למזג האוויר החם והלח, עדיין בשלב כזה או אחר, נצטרך להחליף מצבר ברכב ולכן אם נלמד להבין איך יודעים שהמצבר חלש ונזהה את זה לפני שהוא מפסיק לעבוד לגמרי, נוכל לחסוך לעצמנו הרבה זמן וכאבי ראש.

בדרך כלל, אורך החיים של מצברים נע בין 2.5- 3.5 שנים, תלוי בסוג המצבר, בסוג הרכב בו אנו נוהגים ובאופן שבו אנו נוהגים ברכב כלומר כמה אנחנו עושים שימוש במזגן למשל.

איך יודעים שהמצבר חלש?

אז איך אפשר לזהות שהמצבר שלנו חלש?

  1. נורית החיווי – היום הרכבים נחשבים לחדישים ומתקדמים וברובם יש נורית אזהרה שתסמן לנו שהמצבר חלש. אם אתם לא יודעים איך נורית החיווי נראית ברכב שלכם, תוכלו לעיין בספר הרכב ולסרוק את לוח השעונים.
  2. בעייתיות בתהליך ההתנעה של הרכב – לפעמים אנחנו יכולים לזהות שהרכב מתקשה להניע וזה בדיוק השלב שכדאי להחליף את המצבר לפני שלא תוכלו להניע את הרכב בכלל.
  3. נורות מהבהבות או לא דולקות כמו שצריך – זה עוד סימן שיכול להעיד על בעיה או תקלה במערכת החשמל של הרכב או בחולשה של המצבר.

נתקעתם בגלל מצבר?

נתקעתם בכל זאת עם מצבר ששבק חיים? בשביל זה אנחנו בשחר כהן מצברים מגיעים עד אליכם במטרה להחליף לכם את המצב הישן בחדש. אנו מספקים לקהל לקוחותנו מצברים מסוגים שונים של החברות המובילו ביותר בשוק כמו שנפ, סטארט, ורטה ובוש. אתם יכולים לבחור את תקופת האחריות של המצבר בין אם זה 12 ,18 או 24 חודשים ואנחנו דואגים לבצע את ההתקנה בצורה מקצועית ויסודית.

אנו עובדים במרכז הארץ ומשווקים מצברים איכותיים בערים לוד, רמלה, ראשון לציון, רחובות, באר יעקב, נס ציונה והסביבה. נשמח לסייע לכם, לחסוך לכם זמן, כסף והרבה אנרגיה עם שירות מצברים חדשים עד הבית. אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים ומסייעים לכם להתאים את סוג המצבר לצרכי הרכב ולהוראות היצרן.

אז אם נתקעתם עם הרכב בלי יכולת להתניע אותו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לצלצל למספר:

050-69-69-767 ותוך זמן קצר יגיע אליכם איש מקצוע מנוסה ויחליף לכם את המצבר הישן בחדש.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים