חייגו עכשיו:
072-3952626

מה הסימנים לכך שברכב שלכם קיים מצבר חלש

תוכן עניינים
איך יודעים שהמצבר חלש?

כולנו אוהבים הפתעות אבל רק אם זה כולל נסיעה לחו"ל, מסעדה, מסיבה עם בני המשפחה הקרובים והחברים הכי טובים. הפתעות שמעכבות אותנו מלהגיע ליעד מסוים בזמן אף אחד לא אוהב לכן בהחלט ניתן לעודד הפתעות מתחום המסיבות ולהימנע מהפתעות בזמן ההתנעה, כאשר אחת הסיבות לכך יכולה להיות מצבר חלש.

כאשר אנו מדברים על חלקי הרכב, חשוב לדעת כי המצבר הוא אחד מן הרכיבים הכי חשובים לרכב מאחר והוא אחראי לספק חשמל לכל המערכות ברכב. לרוב, אורך חייו הוא בין שנתיים לשלוש תלוי בסוג המכשיר והרכב. כדי לדעת מתי קיים מצבר חלש יש לשים לב למספר סימנים שבעצם נותנים לנו התראה על כך מראש. חשוב להבין, שלמרות שבישראל משווקים מוצרים איכותיים וחזקים המתאימים למזג האוויר החם והלח, עדיין בשלב כזה או אחר, נצטרך להחליף. אם נזהה זאת מראש, נוכל לחסוך לעצמנו הרבה זמן וכאבי ראש.

מצבר חלש

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

אז איך אפשר לזהות שהמצבר שלנו חלש?

  1. נורית החיווי – היום הרכבים נחשבים לחדישים ומתקדמים וברובם יש נורית אזהרה שתסמן לנו שקיים ברכב מצבר חלש. אם אתם לא יודעים איך נורית החיווי נראית ברכב שלכם, תוכלו לעיין בספר הרכב ולסרוק את לוח השעונים.
  2. בעייתיות בתהליך ההתנעה – לפעמים אנחנו יכולים לזהות שהרכב מתקשה להניע וזה בדיוק השלב שכדאי להחליף, לפני שלא תוכלו להניע את הרכב בכלל.
  3. נורות מהבהבות או לא דולקות כמו שצריך – זה עוד סימן שיכול להעיד על תקלה במערכת החשמל או בחולשה כך שמתרחש מצב בו מצבר מתרוקן בלילה.

אם נתקלתם ברעשים מוזרים בזמן ההנעה או בתאורה מהבהבת או חלשה אלה בעצם התראות על כך שקיים מצבר חלש, וחייו בסכנה. לא ניתן להעריך בכמה זמן מדובר עד שתגיעו למצב שהרכב לא מניע כלל.

אז במידה ושמתם לב שאחד מהסימנים האלה קיימים ברכב שלכם וכתוצאה מכך האוטו לא מניע, רצוי מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע אמין שיבצע בדיקה לתקינות המצבר שלכם וכך תהיה בטוחים שלא מחכה לכם הפתעה בתחום זה!

נתקעתם בגלל מצבר חלש?

נתקעתם בכל זאת עם מצבר חלש או ששבק חיים? בשביל זה אנחנו בשחר כהן מגיעים עד אליכם במטרה להחליף לכם את המצב הישן בחדש. אנו מספקים לקהל לקוחותינו מוצרים מסוגים שונים של החברות המובילו ביותר בשוק כמו שנפ, סטארט, מצברי ורטה ובוש. אתם יכולים לבחור את תקופת האחריות- בין אם זה 12 ,18 או 24 חודשים ואנחנו דואגים לבצע את ההתקנה בצורה מקצועית ויסודית.

אנו עובדים במרכז הארץ ומשווקים מוצרים איכותיים בערים לוד, רמלה, ראשון לציון, רחובות, באר יעקב, נס ציונה והסביבה. נשמח לסייע לכם, לחסוך לכם זמן, כסף והרבה אנרגיה עם שירות החלפת מצבר. אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכב ומסייעים לכם להתאים את סוג המוצר לצרכי הרכב ולהוראות היצרן. אז אם נתקעתם בגלל מצבר חלש, ובלי יכולת להתניע אותו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לצלצל למספר:

072-3952626 ותוך זמן קצר יגיע אליכם איש מקצוע מנוסה ויחליף מצבר לרכב מחיר הוגן.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: