כל כמה זמן הרכב זקוק להחלפת מצבר?

כל כמה זמן הרכב זקוק להחלפת מצבר?

כל רכב ולא משנה מאיזה סוג זקוק למצבר כדי שכל המערכות החשמליות בו יוכלו לפעול. מערכת השמע, המזגן, מערכת ההתנעה – כל אלה תלויות במצבר שנמצא ברכב. אחת השאלות ששואלים אותנו לקוחות, זאת אחרי שכמובן המצבר הלך לו היא כל כמה זמן הרכב זקוק להחלפת מצבר?

 

כמה אתם נוסעים ואיך אתם משתמשים ברכב שלכם?

אז לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. הסיבה לכך היא משום שאורח החיים של המצבר מושפע מכל מיני סיבות וגורמים כמו למשל מה התדירות שאנו עושים שימוש ברכב שלנו. יש הבדל בין בחור צעיר שגר ועובד בתוך העיר ומחזיק רכב קטן רק לסידורים וכדי לנסוע להורים שגרים במרחק 20 דקות מהעיר פעם בשבוע לבין משפחה עם ארבעה ילדים שאב המשפחה נוסע כל יום מהבית לעבודה שזה מרחק של שעה נסיעה לכל כיוון.

 

בנוסף, הוא גם מפזר את הילדים במסגרות החינוכיות שלוש פעמים בשבוע, יוצא לפגישות מחוץ לעבודה מספר פעמים בשבוע ובסוף השבוע, כל המשפחה נוסעת ביחד לטיולים ברחבי הארץ. דבר נוסף שמשפיע על חייו של המצבר קשור לדרך שבה אנו משתמשים במערכות החשמליות השונות, כמה מזגן אנחנו מדליקים במהלך הנסיעה וכדומה. בנוסף, גם איכות המצבר והחוזק שלו משפיעים על כמה זמן הוא יחזיק מעמד.

 

רכשתי מצבר חדש אחרי שהישן הלך? כמה זמן יש לי שקט?

ובכן, אם רכשתם מצבר חדש, סביר להניח שיהיה לכם כמה שנים של שקט. בממוצע מצבר טוב אמור להחזיק מעמד משהו כמו 4 שנים. בנוסף, חשוב שתדעו שכאשר אתם רוכשים מצבר חדש אתם גם מקבלים אחריות. לכן, יש עדיפות על רכישת מצבר חדש שעולה כמה מאות שקלים (במקרה של רכב פרטי) לעומת מצבר יד שנייה עליו לרוב אין כבר את האחריות הזו.

 

בנוסף, עם מצבר יד שנייה יש סיכוי שעוד מספר חודשים, שוב תמצאו את עצמכם צריכים להחליף את המצבר בחדש. במידה ובכל זאת בחרתם במצבר יד שנייה על פני מצבר חדש, יש משהו שאתם חייבים לבדוק והוא התאריך המוטבע על גבי המצבר. כך תוכלו לדעת האם בכלל מראש כדאי לכם לעשות את הצעד ולרכוש את אותו מצבר. בדרך כלל, כשאתם בוחרים לרכוש מצבר חדש מחברה מוכרת או ממוסך מורשה, אתם מקבלים שנה וחצי אחריות על המצבר.

 

נתקעתם באמצע היום או הלילה? חושבים שמדובר במצבר חלש? חברת שחר כהן מצברים תשמח להעניק לכם שירות מהיר, יעיל ולאפשר לכם להמשיך את היום בדיוק בנקודה שבה עצרתם. כבר שנים רבות שאנו מתמחים בכל מה שקשור לתחום הרכב.

 

אנו מספקים לקהל לקוחותינו את המצברים המובילים בעולם של חברות כמו שנפ, בוש, ורטה וחברות נוספות הנחשבות לטובות ביותר בעולם בתחום המצברים. כאשר אתם בוחרים לרכוש מאתנו מצבר חדש, אתם יכולים לבחור את תקופת האחריות שמתאימה לכם: 12 חודשים, 18 חודשים ו-24 חודשים מה שמהווה עבורכם יתרון אדיר. נשמח לסייע לכם בבחירת המצבר המתאים ביותר לצרכים שלכם ולסוג הרכב בו אתם נוהגים. אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים לרבות רכבים פרטיים, רכבי ספורט, משאיות ועוד. אנו מעניקים שירות מהיר ויעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כולל בשבתות ובחגים וגם באמצע הלילה כדי שאתם תרגישו שיש לכם על מי לסמוך בכל זמן ובכל שעה. צרו אתנו קשר דרך האתר או בטלפון 054-6969767 ונשמח לעזור ולענות לכם על כל שאלה.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים