כמה עולה מצבר?

כמה עולה מצבר?

אם התאריך בו פג תוקפו של המצבר שלכם מתקרב או אם המצבר דורש החלפה משום שהוא כבר לא תקין, יהיה עליכם להתקין מצבר חדש, שכן ללא מצבר תקין, הרכב לא יוכל לנוע.

חלק מהאנשים חוששים להגיע למצב בו המצבר יתקלקל באמצע נסיעה. אנשים אלו חושבים שיהיה נכון להקדים תרופה למכה ולהחליף את המצבר למרות שייתכן מאוד שהוא יכול לשמש אותם למשך תקופה ארוכה. במקרים אלו ייתכן שיהיה כדאי להמתין ולהשתמש במצבר עד שהתאריך בו פג תוקפו מתקרב או עד שהוא פשוט יפסיק לעבוד.

היום, אין צורך להילחץ מפני מצב בו המצבר "יחליט" להפתיע ויפסיק לעבוד, משום שניתן לקבל שירות החלפת מצבר עד הבית (או עד איפה שהרכב נמצא) מחברות שפועלות במשך 24 שעות ביממה. במסגרת השירות, יגיע בעל מקצוע אל המקום בו נמצא הרכב ויתקין במקום המצבר התקול מצבר חדש שמתאים לסוג הרכב.

בחירת העסק המתאים לרכישת המצבר – הכנת שיעורי בית לפני רכישת מצבר

ניתן לרכוש מצברים ממגוון בתי עסק שמעניקים שירותים ברמות שונות. כדי לבחור בעסק איכותי חשוב לדעת מהו סוג המצבר המתאים אותו מעוניינים לרכוש, מהם טווחי המחירים של סוג המצבר הדרוש, איזו חברה מייצרת את המצבר, מהי תקופת האחריות שניתנת על ידי העסק והאם המחיר של המצבר כולל שירות התקנה. מצבר איכותי שמגיע עם אחריות יקנה לרוכש שקט נפשי משום שבמידת הצורך הוא יקבל שירותי תיקונים ובמידה שהוא ישמור על המצבר הוא יוכל לשמש אותו במשך 4 שנים בממוצע.

כמה עולה מצבר?

כמה עולים מצברים? על המחירים של מצברים משומשים ומצברים חדשים

ניתן לרכוש מצבר חדש או מצבר משומש. לרכישת מצבר משומש יש יתרונות שונים, ביניהם: המחיר – שנמוך יותר מהמחיר של מצבר חדש. יתרון נוסף הוא שהשימוש החוזר מפחית את הפגיעה בסביבה.

במידה שמחליטים לרכוש מצבר משומש, יש לוודא שהחברה ממנה נרכש המצבר איכותית. חברה איכותית תבדוק את המצברים המשומשים בטרם המכירה, תוודא שהם נמצאים במצב טוב ותעניק אחריות. חשוב לדעת שחלק מהחברות שמוכרות מצברים משומשים לא מעניקות אחריות. במידה שהחברה מעניקה אחריות והמצבר המשומש נקנה למשל לפני חצי שנה, תישאר לרוכש אחריות של 6 חודשים נוספים (תקופת האחריות תלויה בסוג המצבר שנרכש). מחיר מצבר משומש מתחיל מ-200 שקלים כאשר הסכום תלוי בין היתר בשנת הייצור, בהספק החשמלי ובמותג.

המחיר של מצברים חדשים נע בין 400 שקלים עד 1,000 שקלים כאשר יש מצברים שיכולים לעלות גם 2,500 שקלים. המחיר של המצבר תלוי בין היתר ביצרן של המצבר, באמפר של המצבר, בסוג הרכב ובאיכות של המצבר. רצוי לבחור ביצרן מוכר ומוביל שיספק אחריות למשך תקופה ארוכה ויאפשר לרוכש לקבל שירותי תיקונים במידת הצורך. באופן כללי, עדיף לרכוש מצבר חדש ולהיות בטוחים שהוא תקין, איכותי ויחזיק מעמד למשך זמן רב. כאשר רוכשים מצבר חשוב לדעת גם האם המחיר כולל את החלפת המצבר, האם הספק מגיע אל בעל הרכב או שעל בעל הרכב להגיע אל הספק והאם המחיר של המצבר כולל אחריות.

לבחור בחברה שמתמחה במצברים ומעניקה שירות לקוחות מקצועי ואמין

חברה מקצועית ובעלת ניסיון שמספקת מגוון סוגים של מצברים איכותיים, יכולה להגיע אל הלקוח ולבצע את ההחלפה, גובה מחירים הוגנים ומספקת ייעוץ מקצועי ואחריות למשך תקופה ממושכת, תאפשר לרוכש המצבר להיות רגוע ולשמור על השגרה. במצב זה הרוכש יוכל להיות בטוח שבמקרה הצורך יהיה לו תמיד לאן לפנות.

מידע נוסף לקריאה:

מה עושים כשהמצבר נגמר?

שתף את הפוסט

הפופולריים ביותר

מצבר עד הבית בתל אביב

מצבר עד הבית בתל אביב

המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב משום שהוא מהווה מעין בטרייה. מכאן שללא המצבר לא יהיה ניתן להפעיל את הרכב. אורך

מצברים ברמלה

מצברים ברמלה

לא מצליחים להתניע את הרכב? די בטוחים שהלך לכם המצבר? מחפשים שירות מהיר ומקצועי ברמלה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת שחר כהן

כל מה שצריך לדעת על מצברים

כל מה שצריך לדעת על מצברים

המצבר הוא אחד מהמכשירים החשובים ביותר ברכב או באופנוע כיוון שהוא זה שמספק לו חשמל הנחוץ לו לצורך הנעת המנוע. ההרכב הכימי