חייגו עכשיו:
072-3952626

מצבר מתרוקן בלילה?

תוכן עניינים
המצבר התרוקן

לכולנו זה קרה בזמן הכי לא מתאים, ודווקא ביום עמוס. הגעתם לרכב ועוד לפני שהוצאתם את המפתחות מהתיק אתם רואים שהאורות ברכב דולקים, וכתוצאה מכך מצבר מתרוקן בלילה. מה ניתן לעשות? כל התשובות במאמר.

מצבר מתרוקן בלילה, דווקא עכשיו?!

אם מצבר מתרוקן בלילה, הדבר אינו מעיד בהכרח שהלך המצבר. נכון שהוא אחד מן הרכיבים הכי חשובים לרכב מאחר והוא אחראי לספק חשמל לכל מערכות הרכב. נכון שללא מצבר תקין לא יהיה ניתן להניע את הרכב. עם זאת, השארת אורות דלוקים אפילו לזמן רב היא לא תמיד תוצאה של ריקון וצורך בהחלפה.

תחילה, מומלץ לבדוק את תאריך הרכישה שמותקן לכם ברכב, אשר אמור להיות מוטבע על גביי המצבר. אורך חיי מצבר הינו בין שנתיים לשלוש ובמקרים חריגים אפילו ארבע שנים. במקרה בו הוא נרכש בזמן סביר ולא לפני מספר שנים, האפשרות הראשונה העומדת לרשותכם היא להניע את הרכב באמצעות כבלים ולהשאיר את הרכב מונע לפחות חצי שעה עד לטעינה מלאה. גם בזמן נסיעה המצבר נטען מחדש ולא תהיה בעיה להניע שוב לאחר עצירה.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

במידה ומדובר במצבר ישן, שנרכש לפני זמן רב (בהתאם לאורך חיי המצבר כפי שציינו קודם) הנעה נקודתית תאפשר לכם פתרון זמני לבעיית מצבר מתרוקן בלילה, אך סביר להניח שהוא לא יגיע לטעינה מלאה ובפעם הבאה שתרצו להניע תתקלו שוב באותה בעיה.

אז מה עושים כשהמצבר נגמר?

נסו מהר להיזכר האם הנורית נדלקה לכם אתמול, או שאולי שכחתם אורות ואולי בכל זאת בימים האחרונים הנעת הרכב הייתה מלווה ברעשים מוזרים וצפצופים? מבט מהיר על המצבר המותקן ברכב ייתן לכם את תאריך יצור המצבר. אם מדובר במצבר שנרכש לפני כשנתיים אז בוודאות הלך המצבר. אך אם הוא נרכש לפני כחצי שנה יכול מאוד להיות שמדובר בקצר או בתקלת טעינה, זליגה או תקלת מצבר מתרוקן בלילה אשר גורמת למקרה שבו האוטו לא מניע.

במידה ומדובר בתקלת מצבר מתרוקן בלילה, גם אם הוא אכן נרכש לאחרונה – הנעה עם כבלים תיתן מענה. המצבר יטען מחדש במהלך הנסיעה (לפחות כחצי שעה ברצף). אך אם זהו מצבר ישן, הנעה חד פעמית יכולה לתת מענה נקודתי אך סביר להניח שמהר מאוד תיתקלו בבעיית ההנעה שוב כי הוא לא יטען באופן מלא. כך שאין מנוס אלא לרכוש מצבר חדש ולהזמין שירות החלפת מצברים.

מצבר מתרוקן בלילה? הפתרון לבעיה נמצא אצל שחר כהן מצברים!

שחר כהן מצברים עוסק בתחום הרכבים מעל 20 שנים ומתמחה במכירה ושירות של מצברים ומגיע עד אליכם. זה ממש לא משנה מתי ואיפה נתקעתם, אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים. עם ההגעה למיקום בו אתם נמצאים תבוצע בדיקה שאכן התקלה היא במצבר. במידה ומדובר במצבר תקין והבעיה הינה רק התרוקנות ניתן לקבל שירות הנעה בלבד והתשלום יהיה אך ורק בגין השירות.

במידה והמצבר שברשותכם ישן והנעה חד פעמית לא תיתן מענה לבעיית מצבר מתרוקן בלילה, לטווח הארוך ניתן יהיה לרכוש מצבר חדש שיותאם לכם לפי סוג הרכב, שנת היצור ונפח המנוע. המצברים הנמכרים בחברתנו הינם המובילים בתחום – מצברי ורטה, סטארט, STOP& START ,AGM ,EFB, שנפ ובוש. הם נמכרים עם זמני אחריות שונים הנתונים לבחירתכם בלבד. מצבר לרכב מחיר הוגן וכלל את עלות ההגעה והתקנה.

אז על מנת לקבל מוצר איכותי, שירות מהיר (כמו בנושא מצבר מתרוקן בלילה), אמין ובעיקר כדי שתגיעו בזמן לכל מקום חייגו לשחר כהן מצברים – 072-3952626 והוא כבר בדרך אליכם עם מצבר עד הבית. ניתן גם להשאיר פרטים באתר ונדאג להתקשר אליכם הכי מהר שאפשר. תשומת ליבכם – אזורי השירות הינם נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, באר יעקב, יבנה, גדרה, לוד, רמלה, מודיעין, שוהם, חולון, בת –ים, אזור, יהוד, אור יהודה, גבעתיים, רמת- גן ותל אביב. אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכב, ונגיע לכל מקום שתצטרכו באזור.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: