המצבר התרוקן

המצבר התרוקן

לכולנו זה קרה בזמן הכי לא מתאים דווקא ביום שהחלטתם להגיע מוקדם. סיימתם את הפגישה רבת המשתתפים מהר כדי לצאת מוקדם, להימנע מפקקים ולהספיק לקחת את הילד לחוג.

הגעתם לרכב ועוד לפני שהוצאתם את המפתחות מהתיק אתם רואים שהאורות ברכב דולקים!

זהו, הלך המצבר! דווקא עכשיו?!

אז לא בהכרח שהלך המצבר. נכון שהמצבר הוא אחד מן הרכיבים הכי חשובים לרכב מאחר והוא אחראי לספק חשמל לכל מערכות הרכב. נכון שללא מצבר תקין לא יהיה ניתן להניע את הרכב.

עם זאת, השארת אורות דלוקים אפילו לזמן רב לא תמיד מביאה לסיום תפקוד המצבר ולצורך ברכישת מצבר חדש.

מומלץ תחילה לבדוק את תאריך רכישת המצבר שמותקן לכם ברכב. תאריך זה אמור להיות מוטבע על גביי המצבר. אורך חיי מצבר הינו בין שנתיים לשלוש ובמקרים חריגים אפילו ארבע שנים.

במקרה בו המצבר נרכש בזמן סביר ולא לפני מספר שנים, האפשרות הראשונה העומדת לרשותכם היא להניע את הרכב באמצעות כבלים ולהשאיר את הרכב מונע לפחות חצי שעה עד לטעינה מלאה של המצבר. גם בזמן נסיעה המצבר נטען מחדש ולא תהיה בעיה להניע שוב לאחר עצירה.

במידה ומדובר במצבר ישן, שנרכש לפני זמן רב (בהתאם לאורך חיי המצבר כפי שציינו קודם) הנעה נקודתית תאפשר לכם פתרון זמני לאותו הרגע אך סביר להניח שהמצבר לא יגיע לטעינה מלאה ובפעם הבאה שתרצו להניע תתקלו שוב באותה בעיה.

הפתרון לבעיה בשני המקרים נמצא אצל שחר כהן מצברים!

שחר כהן עוסק בתחום הרכבים מעל 20 שנים ומתמחה במכירה ושירות של מצברים ומגיע עד אליכם.

זה ממש לא משנה מתי ואיפה נתקעתם, אנחנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים.

עם ההגעה למיקום בו אתם נמצאים תבוצע בדיקה שאכן התקלה היא במצבר. במידה ומדובר במצבר תקין והבעיה הינה רק התרוקנות ניתן לקבל שירות הנעה בלבד והתשלום יהיה אך ורק בגין השירות.

במידה והמצבר שברשותכם ישן והנעה חד פעמית לא תיתן מענה לטווח הארוך ניתן יהיה לרכוש מצבר חדש שיותאם לכם לפי סוג הרכב, שנת היצור ונפח המנוע.

המצברים הנמכרים בחברתנו הינם המצברים המובילים בתחום – ורטה, סטארט, STOP& START ,AGM ,EFB, שנפ ובוש. המצברים נמכרים עם זמני אחריות שונים הנתונים לבחירתכם בלבד. המחירים הוגנים וכוללים את עלות ההגעה והתקנת המצבר.

אז על מנת לקבל מוצר איכותי, שירות מהיר, אמין ובעיקר כדי שתגיעו בזמן לכל מקום חייגו לשחר כהן מצברים -0506969767 והוא כבר בדרך אליכם.

ניתן גם להשאיר פרטים באתר ונדאג להתקשר אליכם הכי מהר שאפשר.

תשומת לבכם- אזורי השירות הינם נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, באר יעקב, יבנה, גדרה, לוד, רמלה, מודיעין, שוהם, חולון, בת –ים, אזור, יהוד, אור יהודה, גבעתיים, רמת- גן ותל אביב.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים