חייגו עכשיו:
072-3952626

מצברים תל אביב

תוכן עניינים
מצבר עד הבית בתל אביב

המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב משום שהוא מהווה מעין בטרייה, ומכאן שבלעדיו לא יהיה ניתן להפעיל את הרכב. שחר מצברים מספק שירות מצברים תל אביב והסביבה מהסיבה החשובה הזו. אורך החיים שלו מושפע מגורמים שונים. בין הגורמים שמשפיעים על משך חייו של ניתן להתחשב בין היתר ברגלי הנסיעה של הנהג. במידה שהנהג נוסע למרחקים קצרים בלבד, המצבר לא מספיק להטען, במצבים אלו הוא עשוי להחזיק מעמד פחות זמן מאשר במקרים בהם הנסיעות ארוכות יותר. כמובן שאין זה אומר שנהגים שנוסעים למרחקים קצרים צריכים לשנות דרכיהם ולנסות להאריך מסלולים כדי לשמור על המצבר, בכל זאת הנסיעות דורשות דלק, אך יש להתחשב בנתון הזה.

גורם נוסף שמשפיע על משך החיים של המצבר הוא איכותו. ישנם מגוון סוגים של מצברים והם שונים זה מזה בין היתר ברמות האיכות. במידה שרוכשים מצבר מחברה מובילה באיזור המרכז, מצבר תל אביב יוכל להחזיק מעמד למשך 4 שנים בממוצע, כמובן, כל עוד הנהג ישמור עליו. שמירה על המצבר פירושה שהנהג יבצע פעולות התחזוקה שיש לבצע מדי תקופה ויהיה ערני למצבו – בין היתר: ייקח אותו לבדיקה במקרה שהוא ישמיע קולות מוזרים וימלא מים מזוקקים בהתאם לצורך.

מצברים תל אביב – מתי צריך להתחדש?

למרות שלעיתים קרובות מצברים תל אביב יכולים להחזיק מעמד למשך 4 שנים בממוצע, יש בעלי מקצוע שממליצים לנהגים לרכוש מצברים חדשים כל שנתיים. בצורה זו, כך הם סבורים, יהיה ניתן למנוע מצבים לא נעימים כמו תקיעת האוטו באמצע כביש סואן.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

למרות שחלק מבעלי המקצוע סבורים שיש לבצע החלפת מצבר כל שנתיים, ייתכן שפעולה זו אינו נכונה משום שרכישת מצבר חדש כרוכה בעלויות וניתן להישאר עם המצבר עד שהרכב לא יתניע. במקרה שבעל הרכב נוסע למרחקים ארוכים כמו מדרום הארץ למרכזה, וחושש מפני מצב בו הוא יתקע בדרך, ניתן לרכוש מצבר חדש באיזור, כמו מצבר תל אביב, כאשר פג תוקפו.

אם מחליטים לרכוש מצבר, חשוב לערוך השוואת מחירים משום שפערי המחירים גדולים ולא תמיד מוצדקים. לרוב, ינועו המחירים בין 400-1,000 שקלים כאשר המחיר תלוי בין היתר בסוג של הרכב ובאיכות המצב.

 

מצבר עד הבית בתל אביב

 

מצבר באופן מידי – בכל שעות היממה

במידה ואתם זקוקים למצבר חדש באופן מידי, ניתן לפנות אל עסקים שונים שמציעים מצבר בתל אביב או בערים אחרות. במקרים אלו חשוב לבדוק היטב את החברה ממנה מקבלים שירות. בעל מקצוע מנוסה ידע כיצד להתאים מצברים לרכב. במידה ומעוניינים לבדוק את הדבר באופן עצמאי, ניתן לערוך חיפוש באינטרנט ולמצוא אתרים שמאפשרים לגולש לבצע חיפוש לפי סוג הרכב. כמובן שבמקרה שלחוצים בזמן, לא תמיד יש שקט נפשי להתחיל לגלוש באינטרנט, ולכן יש צורך בבעל מקצוע מיומן ואמין שיכול להגיע ולתת שירות עם מגוון מצברים תל אביב.

בעל מקצוע שמתמחה בתחום יספק שירות למגוון ערים ויוכל להגיע בכל שעה משעות היממה. בעל המקצוע ידע בדיוק מהו המצבר המתאים לרכב, יספק וירכיב אותו וייתן אחריות. האחריות יכולה להינתן למשך תקופה של שנה, שנה וחצי או שנתיים.

להבין מה קונים

אם תזמינו שרות מצברים תל אביב שיגיע עד אליכם, אולי בעקבות תקלה או התיישנות המצבר, בעל המקצוע ידע להתאים לכם מוצר איכותי. מה כדאי לכם לדעת מעבר לכך, לגבי השוני בין מצברים שונים?

  • למגוון סוגי רכב – רכב פרטי, במקרים רבים שונה בדרישותיו מבחינת מצברים ביחס לרכב עבודה. משאיות זה תחום מיוחד בפני עצמו. כך גם קלנועיות ורכבים תפעוליים. בבחירת מצבר תל אביב פירושה גם חוף ים. משמע – מצברים לכלי רכב ימיים קלים כגון אופנועי ים וסירות. יש מצברים גם לרכבים מיוחדים כגון קרוואנים. למעשה, הם נמצאים בשימוש, גם במקומות מפתיעים, כגון מכונות שטיפת רצפות.
  • לרף דרישות שונה – יש מצברים חזקים יותר ויש כאלה שפחות. חוזק המצברים מתבטא בעיקר בשלב ההתנעה, שם נדרש זרם חזק מאוד, אם כי למשך זמן קצר יחסית. נקודות אלה מופיעות בפרטי המצבר, כערך של זרם ההתנעה (ביחידות אמפר) וכערך של הזרם במצב חניה (ביחידות אמפר שעה).
  • סוגי מצברים שונים – מצברים עשויים להיות סגורים לגמרי או בדגם פתוח שניתן למלא בו מים. הם יכול להיות מצברים מסוג "פריקה עמוקה", מצברי ג'ל (נקראים גם מצברי AGM או מצברי Start-Stop)
  • יצרן וארץ ייצור – ברכישת מצברים תל אביב היא לא המיקום הגיאוגרפי היחידי שצריך להילקח בחשבון. מצברים מיצרן מסוים, עשויים להיות מיוצרים במדינות שונות. איכות הייצור עשויה להיות מושפעת מכך וכדאי לקחת זאת בחשבון.
  • תאריך ייצור – אם קניתם מצברים תל אביב חדשים הם יהיו ארוזים ושמורים היטב ואלו הם מוצרים פשוט יחסית, ללא חלקים נעים. למרות כל זאת, גם תאריך הייצור של המצבר משמעותי.
  • אחריות – האחריות חשובה בהחלט לגבי מצברים. אלה מוצרים שפועלים בתנאים לא קלים ובאופן קבוע. בנוסף, עשויות להתרחש בהם תקלות או שיימצאו במצבר פגמים. כך שאחריות זה תמיד רעיון טוב וחשוב, עבור מוצר חיוני כזה.
  • מחיר – מצבר לרכב מחיר משנתה לפי העיר, כך למשל אם קניתם מצברים תל אביב, העיר שוב נגישה לכם עם הרכב הפרטי והכל טוב? לא בדיוק. מצברים תמיד ידרוש החלפה בתוך שנים ספורות. לכן, טבעי שחושבים על הוזלת עלויות הרכישה החוזרת הזו. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון את היבט האמינות של מצברים איכותיים. האם השקט הנפשי שזה ייתן לכם לא שווה השקעת עוד מעט ברכישת המצברים? צמצום עוגמת הנפש של תקלות מצברים, בזמן ובמקום הכי לא מתאימים? זהו שיקול אישי כמובן.

 

לא צריך להגיע למוסך – מצברים תל אביב מגיעים עד הרכב

בעזרת שירותי מצבר עד הבית בתל אביב ובמגוון ערים אחרות ברחבי הארץ, ניתן לחסוך את הצורך להגיע עם הרכב למוסך. חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום אספקת מצברים והתקנת מצברים תוכל להגיע למקום בו נמצא הרכב – גם אם הוא נתקע באמצע הכביש.

לאחר הגעתו של בעל המקצוע למקום, הוא יחליף את המצבר שכבר אינו תקין וירכיב מצבר חדש שיאפשר לנהג להמשיך בדרכו בשלווה ובלי שסדר יומו יפגע.

שאלות בנושא מצברים תל אביב

בהתחלה הזכרנו בקצרה, שהמצבר הוא בין החלקים החשובים ביותר ברכב. לשם ההמחשה לכך, זהו התהליך החיוני שמתרחש בהתנעת הרכב: בסיבוב מפתח הרכב, המצבר מפעיל רכיבים בסיסיים כמו אור לוח המחוונים. בהמשך הסיבוב למצב התנעה, המצבר מעביר זרם לסליל ההצתה ולמפלג (דיסטריביוטר) שמעביר זאת לפלגים במנוע. המנוע מתחיל לפעול ומסובב את האלטרנטור, שכעת מספק חשמל לרכב וגם להטענת המצבר. זהו תיאור בסיסי בלבד, אך כבר ממנו ניתן לראות, עד כמה למצבר חלק קריטי בכך. בכדי שהתהליך יעבוד כהלכה, המצבר חייב להיות במצב טעון מספיק וגם תקין. ואם הוא לא מניע? עבור החלפת מצברים תל אביב היא אזור שבו תוכלו לקבל שרות לנושא זה, עד אליכם.
מבחינת נסיבות שתורמות לריקון מצבר תל אביב היא לא המקום האידיאלי לנהג הממוצע. זו עיר שמעודדת נסיעות קצרות, שהן סוג נסיעות שבו המצבר לא תמיד נטען מספיק. המצב עשוי להחמיר בבת אחת, אם שכחתם את הרכב לאורך הלילה עם אורות (או צרכן חשמל אחר) מופעלים. בבוקר הרכב לא יתניע בקלות או לא יתניע בכלל. אך יש לכך פתרון פשוט ומצוין, שקל להשיג במרכז - "זמזם אורות". כל חשמלאי רכב ממוצע יוכל להתקין לכם מכשיר כזה. אם תשכחו את האורות דולקים לאחר כיבוי הרכב, הזמזם יתריע על כך. גם בלי זמזם, ניתן וחשוב לשים לב למצב המצבר. אך תרומתו של עזר פשוט וזול זה, גדולה במיוחד.
עקרונית כן. ניתן לטפל לבד במצבר שלכם. אבל חשוב להבדיל בין שני סוגי טיפול אשר שונים מהותית. האחד, הם טיפולים שאתם יכולים לעשות לבד. בכל הנוגע לתנאי הסביבה עבור מצבר תל אביב היא מקום עם זיהום אוויר גבוה וגם מזג אוויר חם למדי בקיץ. אבל האמת, שכל זה לא מאוד מפריע לו. מה כן חשוב? מילוי מים שהזכרנו קודם, בדיקה האם מתפתחת על המצבר קורוזיה, לוודא שחיבורי המצבר מהודקים כהלכה ושהמצבר עצמו "יושב" טוב במקומו. סוג שני של טיפולים, הם כאלה שדורשים בעל מקצוע. למשל מקרים של תופעות חריגות וחשד לתקלה במצבר. לאור הקריטיות של המצבר לנהגים, בהחלט מוטב להשאיר דברים אלה למקצוענים מנוסים.
שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: