מצבר עד הבית בתל אביב

מצבר עד הבית בתל אביב

המצבר הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב משום שהוא מהווה מעין בטרייה. מכאן שללא המצבר לא יהיה ניתן להפעיל את הרכב. אורך החיים של המצבר מושפע מגורמים שונים. בין הגורמים שמשפיעים על משך חייו של המצבר ניתן להתחשב בין היתר ברגלי הנסיעה של הנהג. במידה שהנהג נוסע למרחקים קצרים בלבד, המצבר לא מספיק להטען, במצבים אלו הוא עשוי להחזיק מעמד פחות זמן מאשר במקרים בהם הנסיעות ארוכות יותר. כמובן שאין זה אומר שנהגים שנוסעים למרחקים קצרים צריכים לשנות את דרכיהם ולנסות להאריך את המסלולים כדי לשמור על המצבר, בכל זאת הנסיעות דורשות דלק, אך יש להתחשב בנתון הזה.

גורם נוסף שמשפיע על משך החיים של המצבר הוא איכותו. ישנם מגוון סוגים של מצברים והם שונים זה מזה בין היתר ברמות האיכות. במידה שרוכשים את המצבר מחברה מובילה, הוא יוכל להחזיק מעמד למשך 4 שנים בממוצע, כמובן, כל עוד הנהג ישמור עליו. שמירה על המצבר פירושה שהנהג יבצע את פעולות התחזוקה שיש לבצע מדי תקופה ויהיה ערני למצבו – בין היתר: ייקח את המצבר לבדיקה במקרה שהוא ישמיע קולות מוזרים וימלא מים מזוקקים בהתאם לצורך.

 

החלפת מצבר – מתי צריך להחליף את המצבר?

למרות שמצברים יכולים להחזיק מעמד למשך 4 שנים בממוצע, יש בעלי מקצוע שממליצים לנהגים להחליף אותם לאחר שנתיים. בצורה זו, כך הם סבורים, יהיה ניתן למנוע מצבים לא נעימים שיכולים להתרחש ברגעים הכי לא מתאימים.

למרות שחלק מבעלי המקצוע סבורים שיש להחליף מצבר כל שנתיים, ייתכן שפעולה זו אינו נכונה משום שרכישת מצבר חדש כרוכה בעלויות וניתן להישאר עם המצבר עד שהרכב לא יתניע. במקרה שבעל הרכב נוסע למרחקים ארוכים וחושש מפני מצב בו הוא יתקע בדרך, הוא יכול להחליף את המצבר לקראת התאריך בו פג תוקפו.

אם מחליטים לרכוש מצבר, חשוב לערוך השוואת מחירים משום שפערי המחירים גדולים ולא תמיד מוצדקים. לרוב, ינועו מחירי המצברים בין 400-1,000 שקלים כאשר המחיר תלוי בין היתר בסוג של הרכב ובאיכות המצבר.

 

מצבר עד הבית בתל אביב

להחליף מצבר באופן מידי – שירותי מצבר עד הבית בתל אביב והסביבה בכל שעות היממה

במידה שזקוקים למצבר חדש באופן מידי, ניתן לפנות אל עסקים שונים שמציעים שירותי מצבר עד הבית בתל אביב או בערים אחרות.  במקרים אלו חשוב לבדוק היטב את החברה ממנה מקבלים את השירות. בעל מקצוע מנוסה ידע כיצד להתאים את המצבר לרכב. במידה שמעוניינים לבדוק את הדבר באופן עצמאי, ניתן לערוך חיפוש באינטרנט ולמצוא אתרים שמאפשרים לגולש לבצע חיפוש לפי סוג הרכב. כמובן שבמקרה שלחוצים בזמן, לא תמיד יש את השקט הנפשי להתחיל לגלוש באינטרנט, ולכן יש צורך בבעל מקצוע מיומן ואמין שיכול להגיע ולתת שירות עם מגוון מצברים עד הבית בתל אביב.

בעל מקצוע שמתמחה בתחום יספק שירות למגוון ערים ויוכל להגיע בכל שעה משעות היממה. בעל המקצוע ידע בדיוק מהו המצבר המתאים לרכב, יספק את המצבר, ירכיב אותו וייתן אחריות. האחריות יכולה להינתן למשך תקופה של שנה, שנה וחצי או שנתיים.

לא צריך להגיע למוסך – המצבר החדש מגיע עד הרכב

בעזרת שירותי מצבר עד הבית בתל אביב ובמגוון ערים אחרות ברחבי הארץ, ניתן לחסוך את הצורך להגיע עם הרכב למוסך. חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום אספקת מצברים והתקנת מצברים תוכל להגיע למקום בו נמצא הרכב – גם אם הוא נתקע באמצע הכביש.

לאחר הגעתו של בעל המקצוע למקום, הוא יחליף את המצבר שכבר אינו תקין וירכיב מצבר חדש שיאפשר לנהג להמשיך בדרכו בשלווה ובלי שסדר יומו יפגע.

מידע נוסף לקריאה:

איך בודקים תקינות מצבר?

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים