מצברים ביהוד

מצברים ביהוד

נתקעתם בלי מצבר ביהוד? הגעתם בדיוק למקום הנכון! אנו מבינים עד כמה אתם ודאי ממהרים וחייבים להמשיך את היום שלכם. לא משנה איפה נתקעתם, לרשותנו צוות מקצועי, יעיל ומהיר שיגיע אליכם תוך זמן קצר. חברת שחר כהן מצברים ערוכה ומוכנה עבור נהגים הנתקעים מבלי היכולת להניע את הרכב ומגיע ישירות אליהם להחלפת מצברים ביהוד. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצלצל למספר 050-69-69-767 ותוך זמן קצר נגיע בדיוק למיקום שבו אתם נמצאים.

 

אז מה התפקיד של מצבר?

התפקיד של המצבר הוא לספק חשמל לכל המערכות החשמליות ברכב שלנו: האורות, הדיבורית, הרדיו, החלונות, המזגן ועוד. זו הסיבה שבמצבים בהם אנו משאירים אחד מהמוצרים הללו דולק יש סיכוי גבוה שלא נוכל להתניע את הרכב שלנו כי המצבר פשוט הלך. למעשה, מדובר באחת הסיבות הכי נפוצות לתקלות ובעיות בתהליך ההנעה של הרכב.

איך בעצם זה עובד?

ממש כמו שבבית אנחנו צורכים את החשמל שלנו מחברת החשמל המספקת את החשמל דרך גנרטור עצום המופעל על ידי פחם או גז, את הגנרטור ברכב מפעיל המנוע בעזרת רצועה מיוחדת. כשהמנוע עובד המצבר מוטען על ידי הגנרטור אך כאשר הרכב כבוי ויש רכיב חשמלי שממשיך לפעול הוא מתרוקן בהתאם ליחס הצריכה.

מצברים ביהוד

מתי צריך להחליף מצבר?

ובכן, לפני שמחליפים מצבר, חשוב לוודא שאכן יש צורך להחליף אותו. פעמים רבות הבעיה בתהליך ההתנעה של הרכב לא קשורה בכלל למצבר. לפני שמחליפים מצבר חשוב לוודא שבאמת הקשנו את הקוד של הרכב נכון, שהוא באמת מונע במצב חניה ולא במצב ניוטרל למשל, שהאזעקה כבר לא מגבילה אותנו וכדומה. אם הבנו שהבעיה אכן במצבר חשוב לדעת שיש מגוון של מותגים בשוק ולכל מותג יש את היתרונות והחסרונות שלו. אנחנו נדאג לבצע עבורכם את הבדיקה הנכונה ולהחליף את המצבר רק אם באמת יש צורך לעשות זאת.

חברת שחר כהן מצברים מעניקה שירות הכולל החלפה של המצבר ביהוד והסביבה לאורך כל ימות השבוע, 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים. אנו מגיעים ישירות לבית הלקוח עם מגוון מצברים ביהוד והסביבה, ומתחייבים לספק לכם שירות מקצועי באחריות. המחירים של המצברים שלנו הינם ללא תחרות והשירות כולל הרכבה כמובן. אנו מחזיקים במצברים של החברות המובילות כמו ורטה, שנפ, בוש, סטארטאפ, AGM, מצברי EFB ועוד. נשמח לסייע לכם בהתאמת המצבר המתאים לכם ולרכב שלכם.

אז קדימה. חבל על כל דקה. פשוט צלצלו למספר 050-69-69-767 או השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים