החלפת מצבר בלוד

החלפת מצבר בלוד

כמעט לכל אחד מאיתנו זה קורה. המחשבה שאנחנו מתחילים או מסיימים את היום שלנו כרגיל, ממש כמו בכל יום אחר, עושים כבר תכניות הלאה ומנסים לחשב את לוח הזמנים שבנינו לעצמנו תוך עמידה בפקקים, חיפוש חניה וכו‘… אנחנו נכנסים לרכב אבל להפתעתנו הרכב לא מניע, הלך המצבר.

מכירים את זה? חווים את זה ממש עכשיו? בשביל זה אנחנו בחברת שחר כהן מצברים נמצאים כאן. אנו מספקים לקהל לקוחותינו מצברים בלוד, מצברים בראשון לציון, מצברים ברחובות, מצברים ברמלה, מצברים בבאר יעקב והסביבה ומגיעים לבית הלקוח בצורה מהירה, הכל במטרה לאפשר לכם להמשיך את היום שלכם בדיוק מאותה נקודה לפני שקרה מה שקרה.

החלפת מצבר בלוד

 

אז איך מחליפים מצבר?

ובכן, אם הבנתם שהרכב שלכם לא מתניע והסיבה לכך היא כנראה המצבר, כעת כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל למספר 050-69-69-767 ולהסביר לנו בדיוק איפה אתם נמצאים ובאיזה רכב אתם נוהגים.

 

אנחנו כבר נעזרו לכם להתאים לכם את המצבר המושלם. אנו עובדים עם המותגים המובילים ביותר  בתחום המצברים כמו סטארט, בוש, שנאפ, ורטה ומתחייבים לספק לכם מצבר חזק, איכותי ואמין.

ההתקנה של המצבר כוללת אחריות מלאה!

אנו עובדים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל בשבתות, חגים כדי שנוכל להיות עבורכם זמינים ברגעים הכי לא צפויים.

כבר למעלה מ-20 שנה שחברת שחר כהן מצברים עובדת בתחום הרכבים וכבר למעלה מ-10 שנים בתחום המצברים ככה שניסיון, ידע ומקצועיות זה משהו שאתם יכולים לסמוך עליו כשאתם בוחרים בנו.

אנו מספקים מצברים לכל סוגי הרכבים והמשאיות, כעת כל מה שנשאר לכם לעשות זה לצלצל למספר 050-69-69-767 ואנחנו בדרך אליכם.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים