חייגו עכשיו:
072-3952626

מצבר בלוד – מה צריך לדעת?

תוכן עניינים
החלפת מצבר בלוד

יש כמה סימנים שיכולים לעזור לכם ולהבין שהגיע הזמן לרכוש מצבר בלוד. ברוב הרכבים היום, קיימת נורית חיווי שמסמנת שיש בעיה במצבר כך שתוכלו לטפל בכך מראש, לפני שהמצבר ישבוק חיים. דרך נוספת להבין שהגיע הזמן לשנות מצבר היא כאשר אנו חווים איזושהי בעיה בתהליך ההתנעה של הרכב. בנוסף, אם יש נורות מהבהבות או נורות שלא עובדות כמו שצריך, גם אז מצבר בלוד שווה בדיקה.

כמעט לכל אחד מאיתנו זה קורה. המחשבה שאנחנו מתחילים או מסיימים את היום שלנו כרגיל, ממש כמו בכל יום אחר, עושים כבר תוכניות הלאה ומנסים לחשב את לוח הזמנים שבנינו לעצמנו תוך עמידה בפקקים, חיפוש חניה וכו‘. אנחנו נכנסים לרכב אבל להפתעתנו הרכב לא מניע, הלך המצבר.

מכירים את זה? חווים את זה ממש עכשיו? בשביל זה אנחנו בחברת שחר כהן מצברים נמצאים כאן. אנו מספקים לקהל לקוחותינו מצברים בלוד, מצברים ברחובות, מצברים בבאר יעקב והסביבה ומגיעים לבית הלקוח בצורה מהירה, הכל במטרה לאפשר לכם להמשיך את היום שלכם בדיוק מאותה נקודה לפני שקרה מה שקרה.

מצבר במחיר משתלם עם שירות מקצועי 24/7

החלפת מצבר בלוד

אז מה עושים כאשר צריך מצבר בלוד?

ובכן, אם הבנתם שהרכב שלכם לא מתניע והסיבה לכך היא כנראה המצבר, כעת כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל למספר 072-3952626 ולהסביר לנו בדיוק איפה אתם נמצאים ובאיזה רכב אתם נוהגים.

אנחנו כבר נעזרו לכם להתאים לכם את המצבר המושלם. אנו עובדים עם המותגים המובילים ביותר  בתחום המצברים כמו סטארט, בוש, שנאפ, מצברי ורטה ומתחייבים לספק לכם מצבר חזק, איכותי ואמין.

ההתקנה של מצבר כוללת אחריות מלאה!

אנו עובדים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל בשבתות, חגים כדי שנוכל להיות עבורכם זמינים ברגעים הכי לא צפויים עם מצבר עד הבית.

כבר למעלה מ-20 שנה שחברת שחר מצברים עובדת בתחום הרכבים וכבר למעלה מ-10 שנים בתחום המצברים ככה שניסיון, ידע ומקצועיות זה משהו שאתם יכולים לסמוך עליו כשאתם בוחרים בנו.

אנו מספקים מצבר בלוד לכל סוגי הרכבים והמשאיות, כעת כל מה שנשאר לכם לעשות זה לצלצל למספר 072-3952626 ואנחנו בדרך אליכם.

שתף את הפוסט
דירוג:
5/5
יעניין אותך גם: