מצברים בבת ים

מצברים בבת ים

השעה 15:00 אחר הצהריים. אתם אחרי יום עמוס וגדוש בעבודה. הראש כבר כואב ולפניכם עוד חצי יום עמוס לא פחות.

אתם עובדים בבת ים ותכננתם לאסוף את הילדים מהגן או מבית הספר, להוריד אותם בחוג או לאסוף אותם ולהמשיך לקניות לכמה דברים שחסרים לכם בבית. בקיצור, זה שהרכב שלכם לא מתניע בזמן הכי לא מתאים, מעכב ומשבש לכם את כל התכניות. זה בדיוק הזמן לצלצל לשחר כהן מצברים בבת ים וברחבי הארץ – במספר 050-69-69-767.

מה אנחנו עושים עבורכם?

ברגע שצלצלתם אלינו, נשלח מומחה מטעמנו עם מצבר בבת ים שמתאים לסוג הרכב בו אתם נוהגים שיבצע החלפה של המצבר החדש בישן. תוך זמן קצר תוכלו להמשיך את היום שלכם ולהניע את הרכב בחזרה.

איפה אנחנו עובדים?

בעיקר במרכז הארץ ומספקים מצברים בבאר יעקב, יבנה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, לוד, רמלה, רחובות והסביבה.

למה כדאי לכם לבחור דווקא בנו?

אז קודם כל משום שאנחנו עובדים כבר למעלה מ-20 שנה בתחום הרכבים.

אנו מספקים מצברים בבת ים וברחבי הארץ, שהם חזקים ואמינים של החברות המובילות ביותר בתחום כמו בוש, סטארט, ורטה, שנפ ועוד. שנית כל, המחירים שלנו הם מחירים מעולים, ללא תחרות.

בנוסף, השירות שלנו הוא שירות מהיר ותוך זמן קצר נגיע עם מגוון מצברים בבת ים והסביבה, אנחנו עובדים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל שבתות וחגים, ככה שזה ממש לא משנה מתי ואיפה נתקעתם – אנחנו שם בשבילכם.

עם שחר כהן מצברים תוכלו ליהנות משירות מקצועי, אמין והתקנה הכוללת אחריות מלאה על המצבר.

אז קדימה! למה אתם מחכים? אם נתקעתם עם מצבר בבת ים, פשוט התקשרו אלינו למספר 050-69-69-767 ואנחנו כבר בדרך אליכם. נשמח לצרף אתכם למעגל הלקוחות שלנו ולהיות לרשותכם מתי שרק תצטרכו.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים