מצברים עד הבית

מצברים עד הבית

יש דברים שקורים בדיוק בזמן הכי לא מתאים. כמו למשל הניסיון שלנו להתניע את הרכב מבלי שהוא באמת מתניע אותו. כמה פעמים זה כבר קרה לכם שנכנסתם לרכב והוא פשוט לא התניע. הלך המצבר. פעולה פשוטה שפשוט מעכבת לנו את כל היום ומשבשת לנו את התכניות בלי שצפינו את זה מראש.

בשביל זה הקמנו עבורכם את שירות מצברים עד הבית. חברת שחר מצברים מספקת שירות זמין ויעיל של מצבר עד הבית במטרה לאפשר לכם להמשיך את הנסיעה ברכב, כמה שיותר מהר. במסגרת החלפת מצברים עד הבית אנו זמינים עבור קהל הלקוחות שלנו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

אז בואו ננסה להבין מה זה בכלל מצבר ולמה אנחנו צריכים אותו. התפקיד של המצבר הוא לספק את האנרגיה הדרושה לכל החלקים הזקוקים לחשמל כמו למשל מערכת המולטימדיה והרדיו, מערכת הניווט ברכב, מסכי הרכב, חלונות חשמליים, אורות וכדומה.

האוטו לא מניע

בלי המצבר לא נוכל להניע את הרכב שלנו. כל יצרן כותב בהוראות את המצבר המתאים לרכב בהתאם לדרישות ולצרכים שלו. מכיון ובישראל מזג האוויר חם מאוד, ברוב ימי השנה ואנו עושים שימוש גבוה במזגן, אורך החיים של מצבר נע בממוצע בין 2-3 שנים.

מצבר עד הבית – איך זה עובד?

נתקעתם בלי יכולת להתניע את הרכב?

מה עושים כשהמצבר נגמר? כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לצלצל אלינו, להגיד לנו את המיקום המדויק שלכם ואנחנו בדרך אליכם תוך זמן קצר עם שירות מצבר עד הבית התואם את הצרכים של הרכב שלכם.

החלפת מצברים עד הבית רק עם שחר כהן מצברים

יש לנו ניסיון רב בהתקנת מצברים מכל הסוגים ואנחנו עובדים עם המותגים המובילים ביותר בוש, סטארט, ורטה ושנפ. כל המצברים מגיעים עם אחריות מלאה הן על המצבר עצמו והן על ההתקנה. אנו עובדים 24 שעות, 7 ימים בשבוע גם בשבתות וגם בחגים ומתחייבים לספק ללקוחותנו שירות אמין, מקצועי ויעיל. המצברים שלנו משווקים במחירים שוברי שוק, ללא תחרות כאשר נשמח לסייע לכם בתהליך התאמת המצבר החדש לסוג הרכב שלכם על פי הוראות היצרן כדי שתוכלו להמשיך את הנסיעה כמה שיותר מהר.

זקוקים לשירות מצברים עד הבית? כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שנגיע אליכם הוא פשוט לצלצל למספר 0506969767 ואנחנו בדרך אליכם עם מצבר חדש, חזק ואיכותי לפי דרישה.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email

הפופולריים ביותר

מצברי בוש

מצברי EFB

מצברי EFB הם מצברים של אחת החברות הטכנולוגיות המובילות בעולם BOSCH. המצברים הללו מיוצרים בהתאם לתוצאות של מחקרים אשר בוצעו לאורך שנים